BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

13 lata 1 tydzień temu #687171 przez pyzaura
przystojniaczek Konelek :D

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #687174 przez nike84
Kolejny mały przystojniaczek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #687176 przez dianka13
cudowny Kornelek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #687178 przez karolcia1919
dziękuje w jego imieniu i własnym:)

Kornel to moje oczko w głowie :)

wszystkie dzieci mają swój urok :)

W końcu udało się wstawić...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #687181 przez Monika23083
Kornelek rośnie :)

jeszcze trochę dziewczyny...:)

a ja czekam za pysznym barszczykiem z pasztecikami...kiszki mi marsza grają od tych zapachów:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #687183 przez pyzaura
a ja przez ta parowe nie mam sily jesc :( tylko woda mnie dzis trzyma przy zyciu :P

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #687184 przez nefeli
Ja tak z Wami gadu gadu i spalilam caly garnek jedzenia :(
Ze zlosci i ogolnie slabo mi zrobilam sobie kawe,niestety rozpuszczalna,a nie znosze,musze na urodziny poprosic o konkretny ekspres do kawy...Iva my ten sam rocznik dinozaurze :)ale zaszalas z ciuszkami,opamietaj sie kochana,bo po 5 razy dziennie zmieniac bedziesz :) ale jak to ja mowie lepiej zeby bylo za duzo anizeli zeby zabraklo :)rozik pasiak wymiata!!!
Moja mala wazyla tydzien temu 800,wiec teraz mysle ze jakies 900-950,bo powiedzial ze oklo 100-150 tygodniowo przybiera.
Karolcia miod malinka Kornelek !!! :)
Dianka ale z tego co napisalas to nie otwiera Ci sie szyjka? jakie jej mialas wymiary na badaniu? mi dal progesteron 200mg dopochwowo na noc,brzuch mam twardy to jedyny objaw i ociezalosc,maly nie jest jak stoje tylko jak leze to wtedy mala jest jakby pod pepkiem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #687187 przez nefeli
Villemo Skarbie gdzie jestes? odezwij sie!!!! smutno tu bez Ciebie,mam nadzieje ze gdzies wypoczywasz z Niunkami swoimi,ale i tak dobij sie do netu i napisz Nam cos!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #687193 przez dianka13
No właśnie nie wiem jak z nią jesteś pisze wew zamknięta to sama nie wiem. Raz mówia tak raz tak. Ma ok 3 cm Ale jest miękka. Do tego jak wkładam ta luteine to schiz mam że się skraca i w ogóle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #687197 przez Alivva
Monika23083 napisał:

Monia, mnie też się wydaje że jest ok z tą wagą. Nie mogę słuchać ludzi :) ja ważyłam 3,1 kg:)


Odnośnie wagi,to chyba Wam nie pisałam....
Mam w Szczecinie dobrą znajomą Kamilę (kupiła ode mnie pierwszego rasowego kociaka z miotu Mii) Ona tez jest w ciąży i pod koniec sierpnia urodzi synka Oliwiera. Terminy ma dwa na 25 i 29 sierpnia,w sobote była na usg i jej mały juz waży uwaga-1700g :D lekarz mówi,że będzie duzy chłopak po wadze i długiej kości biodrowej,no ale Kama ma 180cm wzrostu,jej facet ponad 190 więc ma po kim ;)

Dziewczynki-raz jeszcze dziękuje za życzenia :) Zdrówko najwazniejsze a z reszta sobie jakoś dam radę przeciez :)

Aga-ja też uwielbiam ciuszki z next'a :) wiecznie mówię sobie-nie kupuj już i....widac jaka jestem "skuteczna" wobec siebie :P

Karolcia-fota słodka :) Ja juz tez chcę nową :cheer:

Alicja się wierci ale jej ulubiona pozycja to leżenie w poprzek i bombardowanie boków mamy,albo żeber jak sie uda o nie zahaczyć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #687201 przez Alivva
nefeli napisał:

Iva my ten sam rocznik dinozaurze :)


To jesteśmy dwa dinusie :D
Kiedy świętujesz swoje urodzinki??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #687202 przez karolcia1919

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #687209 przez nefeli
Dianka skoro zamknieta to nie masz zadnego problemu,no i dluga 3cm ,wiec nie rozumiem czym sie martwisz,gdyby bylo zle stanowczo kazala by Ci lezec,moj wrecz mi zagrozil ze na 3miesiace zamknie mnie w klinice,jak sie skroci,otworzy wiecej. Kobitki ze sie otwiera to chyba jednoznaczne ze skracaniem czy tak? bo ja opisze to tak,ze jak zamknieta to 35 a jak otwarta 24 jakos tak ...ktora bardziej oswiecona w tym temacie niech pisze :)
Iva ja starszy dinus :) ze stycznia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu - 13 lata 1 tydzień temu #687212 przez Alivva
Oj tam oj tam...te kilka tygodni różnicy Daga :D

Widziałam że Paula (Villemo) jest na fb więc napisałam,ze się martwimy i czy wszystko u niej ok.... Nie odpisala,zniknęła :(
Myślicie,że cos może byc nie w porządku?? :( może coś z mężem?? cholera....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #687216 przez dianka13
A ty nefeli jaką masz długość ile cm? No mi właśnie kazal lezec i leze Ale czasem wstane bo kręgosłup mnie boli. A twoja jest otwarta?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2026 ZapytajPolozna.pl