BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 9 miesiąc temu #710714 przez Ania31
Hej dziewczyny :)

U mnie tez bardzo goraco, upały na maksa, weekend miałam udany w sobote iprezka urodzinowa kolegi na działce a wczoraj prawie cały dzien nad woda :) super
Nie zagladałam na forum i mam full do nadrobienia ale to zaraz

Jak obiecałam wstawiam dzisiaj pranie, a narazie ide na sniadanko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710722 przez nike84
Dzien Dobry dziewczynki :)
U mnie od samego rana teść działa w pokoju i kontynuuje remont. Ale jak dobrze pójdzie to w ten weekend już skończą :woohoo: Mały też ostro działa w moim brzuchu - czasami mam wrazenie że zaraz zobaczę jakieś kolano albo pięte :silly:

Kalina może już niedługo Cię puszczą do domu, jeżeli tylko wszystko jest dobrze :) A co do położnej, to w zeszłym tygodniu urodziły dwie moje koleżanki i żona kuzyna - także 3 dzieciaczki się pojawiły :) i żadna z nich nie miała opłaconej położnej. Dwie rodziły na Żeromskim, z czego jedna miała cesarkę, a trzecia naturalny poród właśnie na Ujastku. Ta co rodziła na Żeromskim nie miała opłacanej położnej i mówi, że nawet przez myśl by jej to nie przeszło, bo dla niej to jak dawanie łapówki, a łaski jej nie robią i muszą się nią zająć - jej słowa. Także wszystkie zadowolone. Mnie się wydaje, że jak się ma kasę na to to można sobie pozwolić, ale jak dla mnie trochę spory wydatek, i jak widzę nie jest to wcale konieczne. A jeśli chodzi o położną środowiskową to już co innego, ja na pewno będę chciała skorzystać.

uff ale się znowu robi gorąco...marzy mi się basen i drink z parasolką :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710723 przez akina_zet
Dzień dobry Kochane :)

Słońce dziś daje czadu!

Kalinka a ile Ty już w tym szpitalu siedzisz? Co w ogóle lekarze mówią?

Co do krwi pępowinowej... gdyby nie było to takie drogie :dry:

A na obiad Karolcia mam mielońce ;)

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710733 przez Monika23083
Cześć dziewczyny!!

Nie było mnie w weekend, a wczoraj wróciłam bardzo późno więc nawet kompa nie włączałam.

A teraz włąśnie wróciłam z wizyty: więc wszystko jest OK, szyjka też, Jaś waży 1885 g czyli tak jak na 31 tydzień i 4 dni. Więc termin USG pokrywa się z terminem z OM:)czyli 23 wrzesień zostaje. Nie ma zdjęcia, ponieważ na 3D nic nie było widać - Janek jak zwykle przyklejony buźką do łożyska. Muszę na kolejną wizytę zrobić trzeci raz morfologię i mocz oraz HBS.

Agamo super wyglądasz:)śliczny ten kubraczek:)
Nike Sto lat i samyh radosnych dni! :)
Villemo słodki masz ten brzuszek!! :)
akina dobrze, że już jesteś z nami::)

kalinka, nefeli trzymajcie się Kochane:)

a gdzie Iwonka? dzisiaj ma wizytę popołudniu..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710776 przez paulinka.k22
Dzien doberek!

Też musiałam nadrabiać weekendowe posty :) ale juz ogarnęłam wszystko :laugh:

Nike spóźnione ale szczere życzenia przesyłam :) przede wszystkim udanego rozwiązania!

Villemo, Agamo i Donatka brzuszki macie bardzo ładne :) jedne większe, jedne mniejsze, ważne , że lokator zadowolony :laugh:

Kalinka, Nefeli i Akina-Monia cieszę się,że jakoś dajecie radę! Najważniejsze dziewczyny, żeby sie nie denerwować! Sama po sobie widzę, że jak jestem spokojna to od razu lepiej się czuję, brzuszek się nie spina! Też czasami mam dość, ale jak sobie pomyślę, że już czwarty miesiąc wegetuję w domu, to się zastanawiam kiedy to zleciało :) jeszcze tylko 2 miesiące :)

Monia cieszę sie, że wizyta się udała i Jaś już jaki duży! A pisałaś wcześniej, że ten Oilatum ma sporo chemii w sobie? Czyli nie warto kupować? Chciałam się skusić, ale nie będę truć dziecka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710777 przez pyzaura
Hej a ja dopiero wstalam odspialam malo przespany weekend.

Karolcia świetna wiadomość ze wszystko ok ;-)

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #710790 przez Ania31
Troszke juz nadrobiłam ale upał a musze do sklepu isc a tak niechce mi sie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710791 przez mery75
Hej kochane dopiero zajrzałam także zaraz czytam ale najpierw Monia ja też ide na usg jutro no i ja mam termin na 20.09 także zobaczymy jutro ile to moje szczęście ma ale aż się boje że moja to taka kruszynka :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710792 przez Ania31
Ania31 napisał:

Akina super ze juz jestes z nami zer jest w porzadku

Pyzaura fajnie ze wyjazd sie udał ale powiec gdzie jest Twój brzuch????? Wcale go nie widac , super wygladasz

Villemo
fajny masz brzuszek i zgrabnie wygladasz

Agamo i Donata niezłe z was mamuski ekstra laski

Nike sorki tak pozno ale zycze Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek :) 100 lat

Kalinka i Nefeli dobrze ze jakos narazie jest w miare ok , bedzie dobrze
Monika super ze wizyta udana i ze wszystko w porzadku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710803 przez paulinka.k22
mery75 napisał:

Hej kochane dopiero zajrzałam także zaraz czytam ale najpierw Monia ja też ide na usg jutro no i ja mam termin na 20.09 także zobaczymy jutro ile to moje szczęście ma ale aż się boje że moja to taka kruszynka :silly:


Mery my jesteśmy na tym samym etapie, więc jestem ciekawa ile Twoja Julcia juz waży. Bo moja Ola to też raczej kruszynka. W czwartek mam co prawda wizytę, ale chyba jej nie będzie ważył, bo ostatnio to robił. Więc będę czekała na Twoją relację :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710811 przez mery75
Agamo taka laska z Ciebie w ogóle brzuszka niewidać :P
Villemo u kochana za to u Ciebie to kochana brzuchol jak ta lala a propo śniło mi się dzisiaj że wyjechałam w ciąży za granice do pracy a brzuch miałam naszej Iwonki z tym wielkim pempolem :woohoo:
Ciuszki jak zwykle suuuuper fajnie że u naszych dziewczynek co raz lepiej zdrówka oczywiście :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710819 przez mery75
paulinka.k22 napisał:

mery75 napisał:

Hej kochane dopiero zajrzałam także zaraz czytam ale najpierw Monia ja też ide na usg jutro no i ja mam termin na 20.09 także zobaczymy jutro ile to moje szczęście ma ale aż się boje że moja to taka kruszynka :silly:


Mery my jesteśmy na tym samym etapie, więc jestem ciekawa ile Twoja Julcia juz waży. Bo moja Ola to też raczej kruszynka. W czwartek mam co prawda wizytę, ale chyba jej nie będzie ważył, bo ostatnio to robił. Więc będę czekała na Twoją relację :)

PAULA moja to zawsze była kruszynka w porównaniu z innymi dziećmi ale coś czuje że albo zmieniła pozycje albo sporo urosła bo teraz to jak się rusza to od razu zmienia mi się kształt brzuszka i raz twarda kula z jednej raz z drugiej strony i to takie twardziochy te kulki się robią że szok mam na 12 dziesięć usg to na pewno napisze :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710820 przez Nubi
Hejka :laugh:
Przeczytane, nadrobione i zaczne ...od siebie :silly:
Wizyta to nie byla, szybkie usg z pomiarami... Spodziewalam sie super maszynki, glowicy 3d a tu zonk, nawet pol zdjecia nie mam... ale za to najwazniejsze pomiary zrobione: Mala ma 1677 g i maly brzuszek w porownaniu do glowki, lekarz powiedzial ze to nic niepokojacego i ze skontrolujemy za 2 tyg. Jezeli roznica bedzie mniejsza lub utrzyma sie to ok.. Jezeli sie powiekszy to jest powod do niepokoju ale nie mam zamiaru teraz tego sprawdzac i nawet nie chce wiedziec bo uwazam ze mala jest poprostu zgrabna i to jej wciecie w tali :side: :silly:

Dzis ide na 15 na wizyte, juz nie do tamtej przychodni tylko kawalek dalej na nfz :laugh:
A tak ogolenie to chrzciny sie udaly, prezencik sie podobal i dobry obiadek byl :blink:

Donia niezla sterta ciuszkow, buciki urocze, Ty w sukience-bardzo mi sie podobasz :) co do palaczy, u mnie towarzystwo nie palace, jedynie P pali i wychodzi jak chce sobie zapalic...sasiadka nie ma wstepu u moich rodzicow a jak jest na tarasie to drzwi szczelnie zamykamy :blink: i jak ktoras z dziewczyn poradzila:nawet jak przyjedzie to nie ma paleńia u Ciebie w domu... Dziwie sie Twojemu mezowi ze nie zareagowal, nie zostalabym w takim miejscu ani godzinki.

Kocham Cie
Wozek super i jak pisalas o tej wadze to wlasnie wydawalo mi sie ze te 3 w 1 raczej nie waza mniej niz 9kg rama...

Ciesze sie ze Monia i Kinga powrocily na forum :woohoo: ;)

Nefeli nic nie dzieje sie bez przyczyny, ale duzo zalezy od nas... Szkoda ze Twoj chlop nie pomaga Ci... Wstrzymam sie od reszty komentarza. Trzymajcie sie :kiss:

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710821 przez pyzaura
no wlasnie laski jak mowa o pepek :P czy wy tez macie tak mocnow wystawiony?? no moj to chyba juz na 2cm do przodu :D wszyscy sie u mnie smieja z niego :D

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710827 przez paulinka.k22
pyzaura napisał:

no wlasnie laski jak mowa o pepek :P czy wy tez macie tak mocnow wystawiony?? no moj to chyba juz na 2cm do przodu :D wszyscy sie u mnie smieja z niego :D


Mój jest jeszcze ciut wklęsły :) ale ciekawe jak długo :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl