BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #709952 przez agamo
Dzieki dziewczyny za mile slowa Maly juz cale lotnisko pozwiedzal i cale tabuny ludzi go zmacalo bo jak przechodzilam kolo bramek na lotnisku to codziennie ktos inny mnie przeszukiwal!Jak jechalismy z polski z urlopu to smialismy sie z mezem ze maly swiatowy bo zwiedzil wiecej niz niejeden dorosly!

Iva no to niezle wigilie obchodzilas w tamtym roku :P heheheh Ja to jestem ciekawa kiedy zbroilismy Kacperka bo kalendarzyk prowadzilam ale ze okresu miesiac wczesniej jakbym nie miala to wydawalo by sie ze niemozliwe zebym w ciaze zaszla bo gdzie tu dni plodne jak okresu nie ma A termin porodu jaki mi podali ma sie nijak do naszych staran wiec chyba bardziej cud niz wyliczona kalkulacja. Ale najawazniejsze ze jest i to sie liczy a tej wigili niemoge sie doczekac mam juz nawet pajacyka do ubrania swiatecznego z reniferem ;p To u ciebie Iva i Lusia i Filip zimowi to ty juz obcykana bedziesz!A z fotka wkoncu musialam sie ujawnic choc na jednej fotce :P

Izula ja tak wczoraj mialam caly dzien jesc mi sie chcialo. i non stop geba mielilam :D

A co do piegow to ja tez je mam od dziecka i juz nauczylam sie znimi zyc wiec nie przeszkadzaja mi tak bardzo No i naszczzescie plam nie mam ale slonca staram sie unikac wiec moze dlatego. Biala jak maka jestem ale coz ten rok przezyje A w przyszlym wybierzemy sie z Kacperkiem moze do Wloch (marzy mi sie :) ) ale za to napewno gdzies na wakacje to mamuska sie poopala i wkoncu jak czlowiek bedzie wygladac!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709977 przez Nubi
Iva
Dzieki za wiesci od Akiny :)
A plamami sie nie przejmuj, lepszy efekt pandy niz wąsy... Mam drobne przebarwienia nad ustami ktore z daleka wygladaja jak wasik, bloker 5 to taki tluscioch ze zaraz mi potowki na twarzy wychodza... A moze Twoje lany sa od ucisku na watrobe...czytalam o tym... Nic nie rob procz blokera bo teraz i tak slonce, po porodzie seria 3 mikrodermabrazji i pozniej kremiki wklepuj ;)

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709978 przez agamo
Rany nubi wogole nie zrozumialam co napisals :ohmy: jakas ciemna masa jestem blokery mikroa cos tam masakra chyba jestem zacofana :P

No wlasnie zapomnialam napisac ze super ze Akina sie trzyma Cos mialysmy tu kryzys przez chwile ale najwazniejsze ze malenstwa zdecydowaly jeszcze poczekac i Monia i Daga i Kalinka moga oddechnac z ulga bo mimo iz idealnie nie jest to najwazniejsze ze malesntwa nadal w srodku a dni mijaja tak szybko ze nim sie obejrza a juz do 37 tygodnia wszystkiego dobijemy!

Aaaa Nike wszystkiego dobrego! bo juz bym zapomniala!

Dobra juz koncze bo cos za duzo dzisiaj pisze!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709979 przez izula
Iva prześlij buziaki dla Akiny i fajnie że u niej wszystko ok.

Co do plam to ja też z nimi walczę ;/

A ja słucham sobie tego, żeby się trochę zrelaksować


[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #709981 przez Nubi
Hehe no moze ja przesadzam, nie wiem czy oczekujesz tlumaczen. :silly: mikrod to zabieg u kosmetyczki polega na zdzieraniu naskorka poprzez dzialanie kwasow rozpuszczajacych naskorek i mechaniczne glowice, robi sie po to zeby te gorne warstwy zniknely i nowy piekny naskorek wyrosl... Na plytkie zmarszczki tez dziala
A bloker to krem z filtrem np 50 ktory ma blokowac promienie uv... Oczywiscie zaden filtr nie jest w stanie zablokowac ich w 100%:side: :woohoo:

Izula ja jade dzien i noc na rmf classic, sa super bloki z muzyka filmowa... Polecam..


Dzis dopiero wieczor wypełzne z domu bo taki upał, a ja ze sztywnym brzuszkiem po sprzataniu :dry: sie wpakowalam
Ale lody w lodowce czekaja na pozarcie, tez mam faze jesc jesc jesc :silly:

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709990 przez Alivva
Aguś,no nie,w wigilię to byłam grzeczna :P pobroiliśmy w nocy z 21 na 22 grudnia więc w wigilię to mała się "tworzyła" we mnie już ;) A w wigilię ja zawsze po kolacji z rodziną mam spotkanie wigilijne z Pitami....i tak po chamsku wigilijnie zakrapiamy święta :D

Nubi z moich plam "wątrobowych" śmialiśmy się juz w zeszłym roku po wakacjach bo tez mi wylazły a biorąc pod uwage fakt jakie hektolitry alko wypiliśmy to stwierdziliśmy,że te plamy to już oznaka że wątroba do wymiany hahaha
a tak serio to chyba od słońca bo od czego :dry:
starość nie radośc kurcze. Walczyłam kremem z oriflame na przebarwienia i zeszło ale teraz to ja nie wiem czy jakiś krem pomoże. Chyba faktycznie koło października się wybiorę na tą mikrodermabrazję....albo może zaproponuje mi kolezanka-kosmetyczka cos innego. W każdym razie,dziekuję za podpowiedz :kiss:

A Ty Kochana urodzinki masz dziś??? Jesli tak to Wszystkiego Najlepszego :) I Spełnienia Marzeń,zwłaszcza tych Najskrytszych :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710003 przez Nubi
No wlasnie Nike ma dzis urodzinki, przylaczam sie do zyczen :kiss:
Czego tylko sobie zamarzysz niech sie spelnia, a zdrowia i milosci w pierwszej kolejnosci :lol:

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710031 przez pyzaura
Nike sto lat kochana ;-)

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710052 przez izula
Nike Wszystkiego Naj..... Sto Laat!!!!

[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #710080 przez Alivva
dobra....postaram się wrzucić ciuszki upolowane wczoraj we "francuskim" :D
pajacyk
bodziak i bluzeczka
czapusie i lapki-niedrapki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710090 przez Villemo
Aktualizacja brzuszka 33 tc i 2 dni :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710096 przez Nubi
O jaki piekny brzusio :kiss:
A koszula to nowy nabytek?

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710098 przez Villemo
Nubi napisał:

O jaki piekny brzusio :kiss:
A koszula to nowy nabytek?


Koszula z czasów jak karmiłam Klaudiuszka więc ze stażem prawie 2 letnim :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710100 przez kocham_cie
gryyy znowu... ileż można razy odpowiadać na pytanie
- ile jeszcze???
- dwa miesiące
- ja myślałam że to już
Ku**a mam ochotę odpowiedziec że jakby to było już to bym leżała na porodówce a nie latała po sklepie... uffff....

Agamo wow pojechałaś po całości z tą fotką:) brzunio śliczny, ty śliczna i... kabina pilotów też śliczna ;) ale Kacperek będzie miał pamiątke:) super

IvA hahah tej samej nocy płodziałyśmy nasze pociechy ;)

Nubi ja bez tłumaczenia też bym nie ogarnęła tego co wcześniej naskrobałaś :silly: ale to pewnie przez o ze używam tylko kremu nawilżającego do pyska i tyle :silly:

Nike sto lat :kiss:

wiemy ze u Akiny i kalinki w miarę ok- z czego bardzo się cieszę... nefeli czekamy jeszcze na sprawozdanie od ciebie

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710103 przez kocham_cie
villemo ty to masz ten brzusio jak przyklejony a ty taka drobniutka jesteś :lol: śliczniutki

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl