BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 9 miesiąc temu #710414 przez agamo
Donata a to głupia ciotka Ja to bym wtedy specjalnie stała i do ucha jej kaslala! Tak żeby jej sie odechcialo! U mojej babci tez jest piec kaflowy i wiadomo jak sie chce latem coś zjeść czy umyć w ciepłej wodzie to trzeba palić i wtedy gorąco ale akurat tak ma rozłożenie pokoi ze tylko w kuchni gorąco a w pokojach juz nie no i zawsze na ogród można wyskoczyć bo mamy duży ogród! Dobra lecę bo mąż griluje i zaraz jedzonko będzie!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710419 przez donata
Pyzaura, z tymi ubraniami to prawda. MOżna ubraniami przykryć troszkę nasz brzuszek, a niektórymi uwydatnić :) Niżej sukienka, którą kupiłam jak tylko dowiedziałam się, że jestem w ciąży. I cały czas jest dobra :) Specjalnie kupiłam taką luźną i tylko paskiem sobie reguluję :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710422 przez nike84
Cześć dziewczynki :) Wpadłam, żeby się przywitać, bo od rana jestem na nogach i padam na twarz. Ale za to kupiliśmy przewijak, zamówiliśmy łóżeczko, wybraliśmy lampę do pokoju małego, kupiliśmy koszule i kapcie do szpitala oraz podkłady, tak że powoli ruszamy już z wyprawką. Pokój też powoli zaczyna nabierać kształtów, więc jak skończymy i poskręcamy mebelki wrzucę fotki, no i przede wszystkim zacznę pranie :lol:

Zaraz idę robić kolację i zacznę czytać co tu napisałyście przez weekend, bo jak zwykle tyle stron do nadrobienia, że do nocy będę miała co robić :S

A tak to wrzucam fotkę kilku "moich" prezentów urodzinowych ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710435 przez kocham_cie
Villemo nam w szkole rodzenia położne powiedziały żeby kupić mjteczki siatkowe a nie te filcowe... bo podobno te filcowe wogóle się nie poddają a te siateczkowe są bardzo podatne... i pomimo tego że niby są jednorazowe to można je przeprać i ubrać ponownie

Aga to ja zapraszam na to sprzątanie papierów... bo ja godzinę temu zrobiłąam sobie przerwę na kukurydzę i do tej pory siedzę i na to wszystko patrzę... tzn udaję że tego nie ma :lol: zaraz pewnie skończę tak jak Paulina i wrąbie wszystko spowrotem do szuflady :laugh:

Donata ale francowata ta ciotka... masz rację lepiej tam więcej nie jedź... ciekawe czy jakbyś była z maluszkiem to też by tak przy nim jarali....
Kurka a te ciuszki to ci chyba starczą na najbliższe trzy lata :laugh:
Sukienusia prześliczna... wogóle wyglądasz bardzo ładnie i taki malutki brzusio masz :) kurcze ja nie wiem dlaczego mój brzucho przy waszych jest taki wielgachny :cheer:

Nike widzę że wystartowałaś i dopadło Cię zakupowe szaleństwo... ja muszę poczekać do wypłaty sierpniowej :dry:

Vilemo i Aga wracając do temtu wózka... wyobraźcie sobie że jak przeanalizowałam wymiary i ciężar niby super lekkich wózków i tego to okazało się że są naprawdę niewielkie różnice... a tak własnie sobie myślę że ja i tak mieszkam na parterze moi rodzice też więc jedyne co to będę musiała stelaż wrzucić do auta i tyle... więc chyba aż tyle dzwigania nie będzie... samam już nie wiem ja chyba prędę oszaleję nież się na coś zdecyduję :huh: a ten bardzo a to bardzo mi się wizualnie podoba... mama przed chwilą dzwonila i powiedziała że jak ja nie umiem decyzji podjąć to zaraz oni go zamówią i będzie koniec marudzenia :side:

Kinia szalona ty... czy to był już ostatni wypad nad morze czy może jeszcze się wybierasz na urlop np w 38 tygoniu :silly: cieszę się żę szczęśliwie zajechałaś....


Dobra muszę coś zrobić z tym syfem bo jak D. wróci z pracy to mnie chyba udusi... a tak wogóle to Antek miał dziś pierwszy raz czkawkę :cheer:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710452 przez akina_zet
O cholera Madzia,a ja majtki kupiłam te filcowe a nie siatkowe,bo te siatkowe to takie jak cerata i wzięłam te co ładniej wyglądały :P Jakby kto mi miał pod koszulę zaglądać :)

Co do wózków to ja byłam zdecydowana na tego x-landera xa a teraz znów mi chodzi po głowie jedo fyn memo (choć wcześniej go odrzuciłam i marudziłam) w kolorze fioletowym z szarymi,zamszowymi wykończeniami, ja się chyba nigdy na nic nie zdecyduje.

Co do butelek,fakt Dr Brown's jest chyba najbrzydszy ze wszystkich no ale skoro ma być skuteczny... a podgrzewacz chyba kupię jakiś uniwersalny.

Wy już wszystko poprane,kupione...a ja w tyle przez ten ciągle trwający remont,tak bardzo mnie to stresuje :(

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710455 przez karolcia1919
"lubie siedziec u małego w pokoju...ogladac setki razy te same ciuszki..tulic je...od jutra zostanie 60dni..."

goscie dzis stwierdzili ze B. ma bzika zaczal wszystko pokazywac...nawet pochwalil sie tym ze mi siara leci ;p
;) <wariat> ... mowi "nie moge sie doczekac gdy go wycaluje ,przytule>



Kocham Cie- moj maly ostatnio ma czesto czkawke ;)
chetnie bym ci pomogla w tych porzadkach ;)


donata-wspolczuje ciotki;/ co jedno to lepsze z rodzina...u mnie to tez nie patrza tylko pala przy mnie a mnie to dusi i tak nikt tego nie zauwaza..

nike - piekne te prezenty ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710460 przez karolcia1919
akina ... ja jeszcze nie mam wszystkiego popranego i poprasowanego ;) nie stresuj sie ;) ile zdaze to wyliore i poprasuje ...jak co bede prasowala na bierzaco ...;)


bardziej mnie martwi ta torba do szpitala...wzielam wszystkiego po 5zt spiochow kaftakiow bodow..3szt rozmiar 56 a dwie 62...
sama nie wiem czy dobrze..skarpetki niedrapki pieluchy czapeczki...kocyk rozek ..ale ciagle mysle ze o czyms zapomnialam... [img/]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710461 przez karolcia1919
akina ... ja jeszcze nie mam wszystkiego popranego i poprasowanego ;) nie stresuj sie ;) ile zdaze to wyliore i poprasuje ...jak co bede prasowala na bierzaco ...;)


bardziej mnie martwi ta torba do szpitala...wzielam wszystkiego po 5zt spiochow kaftakiow bodow..3szt rozmiar 56 a dwie 62...
sama nie wiem czy dobrze..skarpetki niedrapki pieluchy czapeczki...kocyk rozek ..ale ciagle mysle ze o czyms zapomnialam... [img/]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710470 przez pyzaura
Hejka laseczki ja tez juz wrocilam z weekendu :D:D

Wypoczeta opalona :D

Akina sloneczko jak ja sie ciesze ze u Ciebie ok :) i wkoncu wrocilas do nas :D brakowalo Cibie :)

Donata piekna z Ciebie kobietka i bardzo fajna sukieneczka :D

Nike fajne te prezenciki urodzinowe :)

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710472 przez pyzaura
A I Kinia wrocila jak sie ogarniesz wypoczniesz po podrozy napisz jak bylo laseczka i jakies foto powrzucaj znad morza :) :kiss:

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710474 przez kocham_cie
Monia... ty się nic nie martw ja też nadal w czarnej dupie... z praniem nie ruszyłam wogóle... a w sierpniu na urlopie chcemy jeszcze malować... jakoś damy rade...
A co do majtek to ja też kupiłam te filcowe... więc je ze sobą zabiorę ale te siatkowe tez jeszcze dokupię

Karolcia hahah to sie miał czym chwilić... sirą z cyca... goście musieli mieć nieziemskie miny :laugh: a jeśli chodzi o torbę to nie masz się co martwić w razie czego B. ci dowiezie to czego ci braknie... u nas np dla dzieciaczka to trzeba tylko papmersy, mokre chysteczki i ubranka na wyjście całą resztę daje szpital.

Ojć butelki, smoczki, podgrzewacze, laktatory, termometry, kosmiczne urządzenia do odciągania glutów.... kiedy ja to wszystko ogarnę... Villemo help me czy to napawdę jest potrzebne od razu??? natychmist... ??? od początku :unsure:

Co z Iwonką i Nefeli

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710479 przez nike84
Ło matko ciężko nadrobić was laski :blink: a nie zaglądałam tu tylko niecałe 2 dni
Dziewczyny bardzo dziękuję za życzenia urodzinowe :cheer: dopiero tera doczytałam ;) Urodziny w tym roku bardzo udane, ale gwiazdą wieczoru był oczywiście Kacperek ;) I nawet moje prezenty nie do końca były moje, ale bardzo się z nich ucieszyłam, bo wszystko się przyda :silly:

kalinka cieszę się, że u ciebie już wszystko powoli wraca do normy i oby już do końca było dobrze :) Mam nadzieję, że podoba ci się Ujastek (o ile w takiej sytuacji szpital może się w ogóle podobać ;) ), bo mam zamiar tam rodzić :)
akina witaj z powrotem :) dobrze, że i u Ciebie już lepiej :)Nie martw się niepotrzebnie i dużo odpoczywaj.
nefeli trzymam kciuki za Ciebie i małą, żebyście jak najdłużej wytrwały w dwupaku :)
Villemo wow jaki brzuszek - jak piłeczka doczepiana :cheer:
Kocham cię nie przejmuj się bo ja już coraz częściej widzę wielkie zaskoczenie na twarzach ludzi jak mówię, że jeszcze dwa miesiące do porodu. A najlepiej jak pytają czy jestem pewna, że w środku jest tylko jedno :ohmy: :angry:

Nie wiem co jeszcze chciałam napisać, bo już pogubiłam się w tych wszystkich postach :huh: Może jeszcze sobie przypomnę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #710485 przez Villemo
Agamo dzięki Ci za te majtasy! Mojego męża panie odesłały ze szpitala, żeby kupił właśnie wielorazowe a on oczywiście nie wiedział o co chodzi i wrócił z takimi jakie miałam spakowane w torbie ;/ widziałam, w szpitalu, że dziewczyna która leżała ze mną po cc miała właśnie takie siateczkowe i suszyła je na kaloryferze ale nie mogłam ich znaleźć nigdzie wydaje mi się że to właśnie te co mi przesłałaś link.


Donatka - ale uprzejma ciotka... bez przesady żeby nie można sobie było dać na wstrzymanie na 2 dni. Ja to w ogóle nie mogę zrozumieć jak w ogóle ludzie mogą kopić papierochy w domu, wszystko prześmierdnięte na wylot. U mnie nikt z rodziny nie pali, i każdy palacz który do nas do domu przychodzi jest ostrzegany, że u nas się nie pali. Swoją drogą śliczna z Ciebie mamuśka z mikroskopijnym brzuszkiem :-)

Kocham Cię - no to tym bardziej bym się dużej nad wózkiem nie zastanawiała. I tak stelaż się tacha do auta sporadycznie a zresztą jak dzieciątko zaczyna siedzieć to na miejskie wypady dobrze kupić lekką składaną parasolkę jako alternatywę. Ja w ogóle jej nie wyciągałam z auta tylko cały czas woziłam ze sobą a z wózka 3 w 1 korzystałam na co dzień i na jakieś większe górskie wypady.

Karolcia - a u Ciebie szpital nie zapewnia ubranek dla maluszka? Bo jeśli zapewnia to naprawdę szkoda brać swoich tym bardziej, że w szpitalu przeważnie pępek smarują fioletem i nijak idzie potem doprać z tego ubranka. Ja będę miała w domu przygotowane tylko ubranie na wyjście maluszka ze szpitala i dowiezie mi je tatuś.

Kocham Cię - Do odciągania glutów aspirator na początek można sobie darować bo to w razie katarku. Ale butelka, laktator jak dla mnie nie oceniony na początku już w szpitalu ale piszę to kierując się swoimi doświadczeniami może okazać się, że Cię zaleje pokarmem od początku a młody będzie ogromnym głodomorem i poradzi sobie z Twoim nawałem mlecznym :blink: :lol: :side: Smoczek nie konieczny wręcz w większości szpitali się rzucają jak się go podaje dziecku ze względu na to, że niby zaburza odruch ssania. Jak będzie pojedzony to i nie będzie potrzeby go od razu zatykać :side: :)Trudno powiedzieć na ile te rzeczy są konieczne od razu bo wszystko zależy od sytuacji ale jak masz faceta który odróżnia sukienkę od spódnicy i podpaskę od tamponu to masz duże szanse na to, że w razie w sprosta sytuacji i jak coś będzie potrzebne to kupi co trzeba. :side: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710493 przez agamo
Ja juz pojedzona tym grillem Kurcze chyba Kacperek uciska mi na zelondek bo coś mnie rozepchalo i pobolewa!
Madzia jak ten wózek ci sie podoba i spełnia oczekiwania to myśle ze nie oglądają sie za innym tylko kupuj! Idealnych wózków nie ma bo w każdym znajdziesz jakieś ale... Zreszta Antkowi to na ile starczy dwa lata? Bo pózniej jak tu dziewczyny mówią i tak przeskoczymy w parasolki pewnie!jak nie wcześniej. Eh gdybym mogła tak odpiac brzuszek jak Ania to bym przyleciała A tak to uroki ostatniego miesiąca mnie chyba dopadaja!
Apropo tych majteczek to te co ja kupiłam na allegro to są siateczkowe i są wielokrotnego użytku no i bardzo rozciagliwe i milusie w dotyku Hihi

Akina wiadomo ze pod koszule w szpitalu to wszyscy ci bedą zaglądać! Hmm wtedy to na twarz mało kto nam będzie patrzył :p a takie siatkowe zawsze możesz dokupić bo to groszowe sprawy Ja sama mam dwie rozne paczki bo jedna dostałam od bratowej męża bo jej zostały a sama dokupilam na necie tych siatkowych. Swoją droga miałam nosa bo nie wiedziałam ze są bardziej polecane!

No i Ania tez wróciła z urlopów No to super bo jesteście juz wszystkie spowrotem!

Nefeli hmm pewnie leży biedactwo Choć sie zastanawiam czy ona czasem wizyty nie miała mieć!

No i któraś z dziewczyn miała mieć wizytę w niedziele! Hmm ale kto nubi?

Karolina to twój facet faktycznie wariat wiadomo wszystko przeżywa na swój sposób Ale żeby twoja siara sie chwalić ? No niezle!

Madzia z tymi akcesoriami to myśle ze zawsze wszystko można kupić na bieżąco bo wiadomo nie mieszkamy w rumuni ( bez urazy dla rumunow) :p ale myśle ze jak masz czas i gotówkę to lepiej pewne rzeczy kupić wcześniej bo po porodzie przez pierwszy tydzień bądź dwa to nie sadze byś chciała wychodzić na miasto. A i pózniej z malutkim dzieckiem o wiele gorzej wychodzić i robić zakupy.

Nike super prezenty to teraz musisz nam zrobić fotkę w nowej koszulce ze smokiem w ustach! :p a tak wogole to urodzinki udane czy tylko biedna szalalas na zakupach?

Donata ślicznie wygladasz i brzuch tez chyba komuś zostawilas! Ale sukienka faktycznie uniwersalna bo pasuje i na brzuszek i bez!

Hmm czy tylko ja mam taki duży brzuch czy mi sie wydaje! Chyba z vilemo nosimy jakichś olbrzymow w środku! Bo reszta to albo na plecach chowa te brzuszki albo maja takie drobne brzusia!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710509 przez nefeli
Kochane moje bardzo sie ciesze ze Was mam i obiecuje bede sie zglaszac dopoki jestesmy w dwupaku,chociaz nie wiem jak dlugo,bo juz dusi mnie tesciowa,z mezem jestem na maksa pozarta i nie chce sie z nim godzic,wiec wstalam i robie wszystko dopoki wytrzymam,nie moge sie prosic i czekac czekac albo jak ktos z laska pomaga ...to nie w moim stylu.
Ale nie bede truc,mam pytanko czy ktoras zastanawiala sie nad jakze czesta depresja poporodowa??? bo ja juz ja mam jeszcze przed i jestem zlamana co bedzie po...znacie Kochane jakies sposoby na unikniecie jej ???
I co najgorsze zaczelam chudnac,obawiam sie czy z mala wszystko ok...a wizyta za 2 tygodnie:(
Zauwazylam ze ktoras mamusia pytala o szklane butelki,wiec to ja ich uzywalam i jest to nuk,jak dla mnie najlepsze,wytrzymale i 100% higieny,synek moj nie mial kolek
Nike spoznione ale bardzo szczere zyczenia dla Ciebie spelnienia najskrytszych marzen :)
Monia,Kalinka ciesze sie ze u Was wszystko dobrze.
Iwonki nie widzialam ale ja nie mam jak wszystkiego przeczytac wiec moze cos przeoczylam
Agamo jak ja czekam na Twoj porod :) bo ty chyba pierwsza,jak Ci fajnie ze juz meta blisko :)
Donatka ciotka egoistka wstretna !!!
Villemo brzuszek okraglutki jak pileczka i wcale nie za duzy
Jejku ratujcie bo moj glupi maz wciaz sie ze mna w kwesti laktatora kloci ze kase wywalimy,bo przeciez moge mleka nie miec albo mala nie bedzie chciala albo ze w szpitalu w razie co maja i juz mam dosc ...bo jak z czyms by mial racje to pozniej mnie zje...
Milej nocki Mamusie :) :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl