BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 9 miesiąc temu #710113 przez Villemo
Nie osłabiaj mnie pliss :silly: drobniutka to ja byłam jak wychodziłam za mąż i ważyłam 53 kg a teraz ważę jedyne 24 kg więcej i dupsko mam w kalafiorze :S :cheer: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #710156 przez kalina
Villemo co ty sobie pilke pod koszulke wcisnelas? no brzuszek jak doczepiany.. nic tylko wyciagnac przebic i wyjdzie maly bez boli:-D bo kalafiora to ja tam jakos ani jednego nie widze tylko fajna laseczke z takim super brzuszkiem :-)

agamo sexi mamuska w tym samolocie no super..

nubi to moze sie spotkamy jak pani w recepcji opowiadala- na schodach i szybciutko urodzimy przed szpitalem:-P

akina a to nie sa w stanie powiedziec skad bole? kurcze kiepsko. moze to tylko piasek nie kamienie od razu..

magda te ludzie takie glupie sa ze nie ma co sie przejmowac. chyba jak nie maja co powiedziec to tak dogaduja.

wy przez dzien o jedzeniu a ja wladnie wszamalam zapas winogron i pieczona cukinie i czuje sie wreszcie pojedzona. bo dzisiejszy dzien to albo spie albo jem. no masakra za to mala dokazuje i od razu lepiej:-) do pelni szczescia brakuje mi tylko lodow.. oj chyba wiem z czym jutro mezus do mnie przyjedzie:-D

nike sto lat i udanego rozwiazania oczywiscie :-D

a tu slysze kolejny krzyk urodzonego maluszka:-) kurcze az przyjemnie posluchac ile taka malizna ma sily w pluckach:-D



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710178 przez agamo
Vilemo sliczny brzusio I widac ze tylko w brzuszek ci poszło No powiem szczerze ze dziewczyny chciałabym mieć taka figurę jak wy w drugiej ciąży! Pozazdrościć!

Dzięki dziewczyny raz jeszcze za miłe słowa Ale na fryzjera zbiera mi się już od dłuższego czasu a i w pracy ubrana byle jak bo już przy końcówce to się w uniform nie mieściłam!

Madzia naprawdę nie przejmuj się ludźmi! Mnie jak się pytali ile mi zostało to im odpowiadałam ze już nieduzo mi zostało i temat ucinalam Nie ich sprawa! A głupie odcinki nam tym bardziej niepotrzebne!zwlaszcza te nieszczere i nieuprzejme!

Kalinka tak się cieszę jak do nas piszesz! I apetyt masz i jeszcze nas podczytujesz Trzymamy kciuki ale Natalia chyba jednak zrezygnowała z przymierzenia ciuszkow już teraz?! No i jak słyszę ze masz tam takie odgłosy to aż serce mieknie! Ah już niedługo usłyszymy nasze malenstwa po raz pierwszy!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710185 przez Alivva
Faktycznie Villemo wyglądasz jakby Ci ktos brzunio dokleił
Tyłek w kalafiorze....oj Paula-teraz tak gadasz a zobaczymy po porodzie jak zostawisz brzunio w szpitalu i wrócisz tylko z Wiktorkiem pod pachą do domku

Madziorek....no to jak nasze dzieci tej samej nocy spłodzone to zobaczymy które się łaskawie prędzej wykluje

Boshe ale jestem zakręcona....edytuję posty swoje,kasuję co nie trzeba.....
Za długo z kimś przez telefon chyba rozmawiałam :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710194 przez agamo
Iva cos szalejesz! Chyba pozna pora i czas do łóżka! Ja właśnie skończyłam oglądać film w tv leciał Taken oglądałam juz chyba ze trzy razy ale i tym razem obejrzałam! No i teraz czas do spania! Cos Iwonki dzisiaj chyba nie było pewnie weekenduje sie z mężem bo raczej mówiła ze grilowac nie będzie! Dobrej nocy brzuchatki Spijcie dobrze!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710225 przez kocham_cie
Dzień dobry brzuchatki :)
U mnie zapowiada się kolejny upalny dzień :dry:

Kalinko widzę że twoje samopoczucie co raz to lepsze-oby tak dalej :laugh:

Iva pewno rozpakujesz się pierwsza, bo masz planowaną cesarkę... choć ja bym się wcale nie pogniewala gdyby Antek zechciał wykluć się w 38 tyg :laugh: no i kochana ktoś Ci tu ewidentnie w głowie męci ;)

Aga kurka ja to filmów nie umiem oglądać odkąd jestem w ciąży... jakoś mi ciężko skupićuwagę na czym kolwiek... poza forum :laugh:

Vilemo oj dużo bym oddała za takie ciałko... nawet z kalafiorem na tyłku ;) a może ty jak akina- lustro wyszczuplające masz co :silly:

ciekawe co u nefeli

Miłego dnia :kiss:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710227 przez karolcia1919
hej.
spoznione ale szczere zyczenia dla wczorajszej solenizantki.

u nas pomalu .
macie takie uczucie puszczania powietrza z pochwy ? co to moze byc ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #710240 przez Nubi
Siemka dziewczynki,
U mnie tez upalnie a troche dzis roboty jest, wiem ze niedziela... Ide z P na chrzciny, prezencik kupic trzeba dla melej, a pozniej usg!!!
Lekki stres bo mam przyjsc na odzial, nie wiem co i jak... Mam nadzieje ze nie zrobie z siebie debila :side:

Kalina zawsze tryska pozytywem :) czy to zarazliwe?

Iva, Iva, Iva B)

Aga tez lubie ten film, straszny ale dobry, kocham Cie ja mam tak samo jak juz ogladam to na raty albo czesc przesypiam :P

Karolinka, nie zauwazylam takiego objawu... Mysle ze to nie powinno Cie niepokoic... To powietrze musialo sie jakos najpierw dostac i na pewno nie od Kornelka bo on tlen dostaje pepowina... :blink:

Milego dnia i odzywamy sie pozniej :woohoo:

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710276 przez Villemo
Dzień dobry!

Oj dziewczyny dziękuję za komplementy ale ze mną naprawdę nie jest tak dobrze jak się Wam wydaje :dry:

Ehhh ale miałam noc. Wszystko mnie bolało, brzuch się stawiał :dry: W dodatku młody przyczłapał do nas o 1 w nocy i wołał, żeby mu mleczka zrobić bo głodny no i już z nami został do rana :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710283 przez agamo
Dzien dobry

No a ja wkoncu pierwszy raz od kiedy zaszlam w ciaze pospalam do 9 Normalnie sam maz byl w szoku jak do mnie sms wyslal o 9 a ja do niego ze mnie obudzil :D
A z pogoda wkoncu chyba da mi odetchnac mamy troche chmurek i 27 stopni ma byc wiec jest dobrze!nareszcie bo te 31 mnie dobijalo a wszystkie wiatraki w sklepach powykupywane a moj stary w tym roku oczywiscie musial sie zepsuc No ale nie narzekam juz Biore sie za prasowanie i moze jakis film sobie wlacze do tego. A propo filmow to my z mezem zawsze uwielbialisy ogladac filmy czasem bywalo tak ze przynajmniej jeden dziennie teraz juz mniej ale w ciazy nadal moge sie skupic i nawet chyba bardziej podzielna uwage mam bo jak ogladam to zawsze cos przy tym robie!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710288 przez karolcia1919
A my dzis glodni piwrw sniadanie przed 9 bo o 8.15 wstalismy a teraz jestesmy juz po obiedzie...wspolnie zrobiony ;)
ziemiaczki z koperkiem ;) gulsz pyszny sosik ;) suroweczka ;) a teraz ruszyc sie nie moge a Mały szaleje w brzuszku;)

dzis mam o 14 gosci.
wczoraj na grillu bylam choc czulam sie tak jakos spiaco i wg .ale bylo milo .i mama pogodzila sie z B.

dostalismy takie nosidelko-lezaczek dla młodego;)

moj wypil kilka piw i byl taki wesoly ;) dobrze ze sobote mial wolna ;) odpoczal chyba psychicznie od pracy.
jeszcze 8dni do Usg ;) odliczam..doczekac sie nie mozemy ;)


jutro mam wolne ;) ale rano musze i tak wstac bo jade zobaczyc co jak z ta moja umowa...bo pracuje w innym miejscu niz jestem zatrudniona.

dzis po gosciach -prasowania cz.4 ;D
a jutro pranie reszte rzeczy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710289 przez agamo
no to znow ja ale musze pochwalic mezusia bo byl ostatnio na wyprzedazy rzeczy uzywanych i nowych no i kupil cos malemu Fakt ze rozmiar obawiam sie ze moze byc za maly chyba ze sie bardzo zimno zrobi ale cieszyl sie jak glupi wiec musze go pochwalic!Kupil malemu taki kubraczek w idealnym stanie za 7,50zl wiec naprawde sie oplacalo chocbym Kacperkowi miala nie zalorzyc to za taka cene moze przyszlej coreczce sie uda :P

Aga

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710300 przez Villemo
agamo napisał:

no to znow ja ale musze pochwalic mezusia bo byl ostatnio na wyprzedazy rzeczy uzywanych i nowych no i kupil cos malemu Fakt ze rozmiar obawiam sie ze moze byc za maly chyba ze sie bardzo zimno zrobi ale cieszyl sie jak glupi wiec musze go pochwalic!Kupil malemu taki kubraczek w idealnym stanie za 7,50zl wiec naprawde sie oplacalo chocbym Kacperkowi miala nie zalorzyc to za taka cene moze przyszlej coreczce sie uda :P


Śliczny pajacyk i nie jest powiedziane, że z niego nie skorzystasz. Ja Klaudiuszka urodziłam 22 lipca a do domu jak wychodziliśmy ze szpitala to było tak zimno, że młody miał body, kaftanik, śpioszki i jeszcze polarowego pajacyka na to. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710315 przez Alivva
Hej hej
Ja też do nocy oglądałam jakiś film,na którym się oczywiście skupić nie mogłam....
Nocka spokojna i przespana,chyba dlatego,że się ochłodziło i cudownie się spało :) Rano za to mój pierdlaniety (bo inaczej się nie da) jak to często bywa....zapuścił swojego harleya na ulicy i znika w domu na jakies pół godziny. 50lat na karku a głupi jak cep! Przez niego chyba przestanę motory lubić..... A jego to mam nadzieję,że albo ktoś ukradnie albo podpali! O!
A rano....zrobiłam sobie kawkę i wlałam do niej maślanki.....gdzie ja mam głowę hahaha
Ale nie próbowałam nawet....zrobiłam nową :D

Madzia-cc to jedno z dwóch wyjść ;) Jeszcze nie zdecydowałam :) Kusi mnie strasznie poród naturalny. Najlepiej,żeby się samo zaczęło jakoś do 3-5go września to byłoby najlepsze wyjście :) Więc jeszcze nic nie jest przesądzone ;)

Nubiiiiii co to za Iva,Iva,Iva hm?? :D :D :D
TTak w ogóle to nie ogarnęłam jeszcze że masz nowy awatarek :) Patrzę i po chwili dopiero jarzę hahaha

Villemo no to spaliście we czwórkę ;)

Aga....pajacyk cudaśny :)
Ty jesteś niemozliwa-jeszcze pierworodnego nie urodziła a juz jej córka w głowie hahaha

Nooo Paula to Twój synuś jutro urodzinki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710338 przez niagara
Dzien dobry :)
U nas dzisiaj straszny skwar :dry: dobrze, ze moja tesciowa ma dzialke, chyba caly dzien tam spedzimy, bo tylko w cieniu pod parasolem idzie jakos wytrzymac :blink:
Milej niedzieli brzuchatki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl