BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 8 miesiąc temu #731264 przez niagara
Kalinka ja bym bardzo chcetnie dotrzymala towarzystwa naszej Paulince, gdyby to tylko ode mnie zalezalo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731279 przez słonko
Dzięki Iva, taka koszulka to niezły pomysł :) Ale pomyślę wspólnie z mężem o czymś jeszcze. Nasza Daga niestety nie kibicuje nikomu ;) ale oczywiście ma swoje odpowiednie do wieku zainteresowania, np. konie, więc może coś w ten deseń wymyślimy :)

Paulina i Piotruś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731288 przez zuzuzanta
Villemo - powodzenia.
Słonko, ja dla mojej córy zamówiłam bransoletkę. Miał być na niej wygrawerowany napis "starsza siostra Zuzia", ale pani u jubilera odradziła, że za dużo liter i będzie brzydko. Dlatego po jednej stronie jest napis "Zuzia", a po drugiej "Wojtek". Planujemy podrzucić tą bransoletkę do fotelika Wojtka w drodze ze szpitala, tak że już w domu poprosimy ją żeby kocyk z młodego zdjęła i wtedy znajdzie "prezent od brata".
Iwonka - trzymam za Ciebie jutro kciuki.
Natalia ja też już nie mogę się doczekać porodu. Niby termin na 9.09., ale już nie mam siły nosić tego brzuchala. W środę mam wizytę i mam nadzieję, że usłyszę, że szyjka zanika i robi się rozwarcie, ale znając moje szczęście będzie zupełnie odwrotnie: szyjka długa, twarda i zamknięta. Niestety przepowiednie mojej córki co do terminu porodu zupełnie się nie sprawdziły (obstawiała 20 sierpnia).


Kasia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731290 przez Kasia :]
Villemo, trzymaj się dzielnie Kochana :) od rana tylko myślę, czy już jesteś po... jejciu, prawie jakbym czekała na swoją :silly: Jak tylko będziesz mogła, to daj znać :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #731292 przez Alivva
Z pozdrowieniami od podwojnej mamusi VILLEMO i nowego przystojniaka Wiktorka :-)
3500g i 55cm :-)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731293 przez SerekWaniliowy
dobry kochane!

Wczoraj w nocy dotarlismy w komplecie do domku i spędziliśmy pierwsza nockę. Dziewczyny które jeszcze dzieci nie mają, kochałam mój brzuszek bardzo, nawet budzę się jak wcześniej z rekoma na nim, nie wyobrażałam sobie ze można bardziej a teraz siedzę z telefonem i patrzę na nasza kruszke i aż płacze jak sobie pomyśle ze mogło by Jej nie być. Nie wiem co to takiego, jak to w słowa ulać bo kocham to mało. I jeszcze jedno od czwartku żałuje ze odłożyliśmy decyzję pobrania krwii pepowinowej co to są 3 tysiące albo 500zł rocznie jeśli chodzi o
Nią! Pomyslcie nad tym porządnie, ile pieniędzy wydajemy na ubranka meble czy inne gadzety. Gdyby można było cofnąć czas wygrzebalabym spod ziemi te pieniądze!

Mam najpiękniejsza córeczkę na świecie! Co ją miałam za życie bez niej? Co wartę? a to dopiero 3 dni!

Przepraszam ze ją tak tylko o sobie i ze takie rzeczy ale nie potrafie myśleć o nikim/niczym innym

wieczorem maż przywieźie komputer to postaram się zdjęcie wysłać i napisać coś więcej.

Miłej i leniwej niedzieli!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731295 przez Kasia :]
hehe, ledwo wróciłam, a tu taka nowina!!

Villemo, gtarulacje!!! Śliczniutki ten Twój Wiktorek :woohoo:



Sereczku, nie przejmuj się, że tak piszesz o Boguni. A o kim masz teraz pisać :blink: Przecież to najważniejszy mały człowiek dla Ciebie i każda z nas doskonale to rozumie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #731296 przez paulinka.k22
Cześć brzuchatki!

Moje dziecię daje mi dzis popalić, non stop od samego rana bombarduje mi brzuch i wszystkie wnętrzności ;) chyba juz jej ciasno! Jeszcze dwa tyg musi wytrzymać, a później niech się wykluwa :)

Ciekawe jak Villemo, czy juz po wszystkim? Ja to bym miałam niezłego stresa na jej miejscu! A widzę od Ivy że już po wszystkim :) WIELKIE GRATULACJE DLA MAMUSI I MALEŃSTWA :kiss:

Iwonka i Tobie wcale się nie dziwię, że się denerwujesz! Kacperek Ci wynagrodzi wszystkie nerwy i stresy :)

Agamo Twój Kacperek to faktycznie uparciuch :) babcia zdąży z 10 zajączków zrobić, a on jeszcze nie wyjdzie :silly: nie no żartuję... Musisz chyba synowi przemówić do rozsądku :)

Monika wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :) życzę jak najmniej stresów i dużo odpoczynku :)

Serku fajnie, że się odezwałas :laugh: każda mama jest zakochany w swoim maluszku, więc nic dziwnego, że tak piszesz! Cieszcie się sobą :) i powodzenia!

Uciekam bo maja przyjechać znajomi na grilla i jak sobie pomyślę, że mam siedzieć tyle godzin na leżaku, to plecy mi chyba odpadną!!! :silly: Mery też mam ten sam problem z bólem kręgosłupa, siedzieć źle, leżeć źle, chodzić źle... :P :P :P i bądź tu człowieku spokojny...
Miłej niedzieli :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731298 przez iwonta_kg
Alivva napisał:

Z pozdrowieniami od podwojnej mamusi VILLEMO i nowego przystojniaka Wiktorka :-)
3500g i 55cm :-)


Jakie cudo!!!!!!!!!!!! Iva ty masz zdjęcia wszystkich dziecioczków to wklejaj je do nowego wątku ze zdjęciami :lol: :lol: :lol: Wiktorek jest śliczny :kiss: :kiss: :kiss:
Paulinka buziaczki dla ciebie!!!!!!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731301 przez Alivva
Wkleje pozniej bo teraz z telefonu tak na szybko :-)
Dostaje mmska to raz raz zeby sie z innymi ciotkami podzielic :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #731305 przez iwonta_kg
już wrzuciłam tyle ile znalazłam :) tylko nie mogłam znaleźć wagi i wzrostu Piotrusia i Adasia. Napisałam tylko Wiktorka. Jak ktoś pamięta albo znajdzie to dajcie znać to zedytuję pod zdjęciami :) tylko Serek nie dała fotki Boguni.

aaaa edit. wezmę z tabelki przecież od Natki!!!! ehhh to roztargnienie...



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731314 przez karolcia1919
Villemo gratuluje ;)
A daloby sie zalozyc na facebooku album z fotkami dzieci ???ja na forum nie moge otworzyc;( nie widze...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731315 przez iwonta_kg
tak Karolcia. zaraz założe :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #731316 przez iwonta_kg
ZROBIONE :) Jeju jakie słodkie te brządce :)
Mam nadzieje ze nie pomyliłam nic :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731317 przez iwonta_kg
Sereczku czekamy na fotkę Twojej księżniczki :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl