BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

11 lata 3 miesiąc temu #523451 przez agamo
Hejka
Ja jestem w 6 tygodniu i 2 dniu i jest to moja pierwsza ciaza Rodzicom powiedzielismy na swieta jako prezent gwiazdkowy! Dowiedzialam sie bardzo wczesnie tzn test zrobilam 20 grudnia U lekarza bylam tydzien temu no i mamy juz fotke :D jestesmy szczesliwi ze szok Boje sie tylko zeby bylo wszystko wporzadku i zeby utrzymac ciaze bo tyle kolo mnie znajomych poronilo pierwsza ciaze ze sie boje bo niewyobrazam sobie teraz by stracic moja malenkie ziarenko Co do objawow to musze powiedziec ze jestem poki co szczesciara bo nie mam mdlosci ani wiekszych dolegliwosci oprocz bolacych piersi (ktore bolaly juz chyba zaraz po poczeciu) czasami bolami w podbrzuszu no i czestszymi wizytami w toalecie! to chyba tyle! aa no i niestety naleze do grona emigrantek wiec niestety nie bede rodzic w polsce a tu gdzie jestem opieka jest beznadziejna wiec moge wam tylko pozazdroscic!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #523745 przez Lolaaaaaaa88
Cześć Dziewczyny~!:)

chciałam pochwalić się Wam, moimi 2 kreseczkami:) jupi!
załączam foto, druga kreseczka jest mneij wyraźna na zdjęciu, na żywo lepiej ją widać:)

przesyłam pozdrowienia, gratuluje Wam i mam nadzieję, że będziemy tu pisać razem przez cały czas aż do rozwiązania:)
buziaki! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #523851 przez iwonta_kg
Lola bardzo sie cieszę gratuluję i witam na wrześnioweczkach:) Fajnie ze jestes z nami:)

Czekamy na fotkę teściora:D



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #523954 przez agamo
A ja mam takie pytanko ja u was jest z wasza masa ciala? tzn bo ja normalnie waze 53kg no i odkad zaszlam nadal chudne juz stracilam dwa kilo a moze nawet i ponad dwa mimo iz wcale nie mam mdlosci i wymiotow Fakt ze nie jadam juz zadnych fast foodow itp ale znow nie bylo ich az tak wiele! a jak z tym u was?

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #523999 przez Lolaaaaaaa88
agamo chętnie bym Ci pomogła ale sama jestem w 3 tygodniu dopiero, też mi się wydaje, że mi ubyło troche, ile nie wiem bo się nie ważę, ale pewne jest, że coś zeszłam z wagi, słyszałam nawet, że to normalne:) także nie masz czym się przejmować, tlyko dobrze się odżywiać i dbać o siebie

ja natomiast mam dwa pytania: dopadło mnie jakieś choróbsko, jakby przeziębienie albo początki grypy bo kości mnei bolą, co mogę brać w ciąży by nie zaszkodzić?

wcześniej dodałam fote a nie zalaczyla sie, co robie zle?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524005 przez Dave
Dziewczyny GRATULACJE :kiss: :kiss: :kiss:

Lola - może zdjęcie jest za duże?



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524095 przez iwonta_kg
Moje malenstwo :) Ma 7 mm. Jego domek ma 1cm:) lekarz stwierdził ze to 4 tydz i 6 dni. Termin 13 września. Ale bede miala cesarke wiec dzidziuś bedzie z nami wczesniej:)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524295 przez agamo
skąd już wiesz ze to bedzie cesarka? pewnie to nie pierwsza ciaza?! Smiesznie z tym pomiarami bo ja mam termin na 3 wrzesnia z pomiarow moje malenstwo w 5 tygodniu i 3 dniu mialo 3.1mm a domek 1.3cm wiec jak to jest mozliwe ze ty jestes kilka dni mniej a masz wieksze pomiary? Chyba ze licza pomiar macicy - nie lubie tego okreslenia! jak uda mi sie wrzucic kiedys zdjecie na kompa to tez przesle! a tak pozatym gratuluje! ale cieszy mnie to mamuskowanie :D

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524326 przez niagara
Hej Dziewczyny! :)
Generalnie jestem tu nowa, ale bardzo bym chciała dołączyć się do tematu.
Jeśli o mnie chodzi to właśnie jestem w 6tygodniu i 2 dniu ciąży. Przewidywany termin mam na 5.09. Wiecie może w którym tygodniu na usg widoczne jest serduszko maleństwa? U mnie jeszcze nie było widoczne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524486 przez iwonta_kg
Mialam juz jedna cesarke. I teraz tez bede miala. Inne wyliczenia są z miesiączki inne z usg. Co kobieta to inne wyliczenia.

Od 6 tygodnia mozna usłyszeć serduszko.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524620 przez niagara
Lolaaaaaaa88 w tak wczesnej ciąży nie eksperymentowałabym z braniem jakichkolwiek lekarstw na przeziębienie. Mój lekarz twierdzi, że wszystkie w jakimś stopniu szkodzą ciąży. Spróbuj może domowych sposobów: herbatka z miodem i syrop z cebuli na kaszel :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524740 przez iwonta_kg
Ja brałam syrop dla kobiet w ciąży PRENALEN. Kosztuje ok 15 zł. Mi pomógł. Jest na 3 dni bo bierze sie trzy razy dziennie po 15ml a cały syrop ma 115ml.
Pomaga na kaszel.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524799 przez agamo
Ja mialam pomiar z usg bo niestety z miesiaczki sie nie dalo (ostatni okres mialam w pazdziernkiu pozniej miesiac po plamienia a okresy nieregularne) wiec mysle ze termin moze mi sie przesunac no ale zobaczymy A jak to jest w polsce jak mialas pierwsza cesarke to druga tez musisz miec cesarke czy masz wybór?

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524815 przez iwonta_kg
Jakbym się uparła to mogłabym próbować rodzić naturalnie ale nie chcę. Chcę mieć casarkę. Nic przyjemnego ale lepsze to niż męczyć się kilkanaście godzin i przeeeeeeeeć i cierpieć z bólu.

A gdzie Ciebie wywiało że jesteś poza Polską?



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524816 przez Lolaaaaaaa88
ja jestem dopiero przed wizyta u ginekologa:) ciekawe jak dokładnie wyliczy mi termin:)

wlasnie bylam w aptece po prenalen, jest super dobry, ale obudzilam sie z bolem zatok więc wzielam jedna tabletke paracetamolu 500, w aptece powiedzisli mi ze mozna doraznie, takze wzielam jedna tabletke i mam nadzieje, że ostatnia, idę się położyć by mogła zadziałać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl