BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

11 lata 3 miesiąc temu #516950 przez Urszula
Monia tak mi przykro Kochana chyba musisz odpuścić narazie odpocznij, zregeneruj organizm :-*



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #516955 przez Urszula
Studentkaae oczywiście, że pamiętam o Tobie:-) nadal trzymam kciuki pozdrawiam Cię Kochana!!!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #516961 przez studentkaae
Ulcia :kiss: a Ty jak się czujesz? jak Maleństwo Twoje - już wiesz czy synek czy córcia będzie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517002 przez Ania14.09
Nie wiem na jaką IP trafiła MoNiaaaale to dziwne, bo mi bez problemu usg robili od razu i bałam się tego grzebania, bo we wczesnych ciązach robią dopochwowo.
Wiem, że jak powtarzają się saomistne poronienia, to robi się badanie jakiegoś hormonu.

Poza tym dzieci przychodzą na świat kiedy one chcą, a nie my :)

Zyczę MoNiaaapowodzenia, na pewno się uda.

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517041 przez gosia2324

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517400 przez MamaBąbelka
MoNiaaa, bardzo mi przykro, że spotyka Cię coś takiego i drugi raz w tak krótkim czasie. Nie wyobrażam sobie nawet, co przeżywasz. Myślę, że kiedy następnym razem test wyjdzie pozytywny, to powinnaś od razu zgłosić się do lekarza i poprosić o Luteinę na podtrzymanie, bo po tym, co Cię spotkało, to na wszelki wypadek moim zdaniem powinno się ją od razu zastosować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517417 przez Urszula
Studentkaae Kochana u nas będzie Dziewczynka Amelia, Elżbieta termin też mi zmienili na 30 kwietnia ale ja im nie wierzę. Wyliczam i wyliczam i jakoś mi nie pasuje ten 30. Czuję się świetnie!!! Ciągle pracuję, teraz też piszę z pracy. Jest dobrze wszyscy dbają o mnie. Mam nadzieję, że w krotce pochwalisz się dobrą wiadomością!!!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517429 przez iwonta_kg
No to będziesz miala małego byczka:) gratuluję;)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517589 przez Urszula
Iwonta_kg dziekuje:-) w sumie i tak miał być byczek tylko majowy. Dla mnie to raczej ten maj jest bardziej wiarygodny niż kwiecień. Z miesiączki wynika 04.05. więc nie wiem czemu mi wyliczyli ten 30 kwietnia....zobaczymy :-)

Miłego dnia!!!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517624 przez studentkaae
Urszula napisał:

Studentkaae Kochana u nas będzie Dziewczynka Amelia, Elżbieta termin też mi zmienili na 30 kwietnia ale ja im nie wierzę. Wyliczam i wyliczam i jakoś mi nie pasuje ten 30. Czuję się świetnie!!! Ciągle pracuję, teraz też piszę z pracy. Jest dobrze wszyscy dbają o mnie. Mam nadzieję, że w krotce pochwalisz się dobrą wiadomością!!!



jejuu, druga córcia - to fantastycznie :) to Elizia będzie miała siostrzyczkę - pewnie strasznie się ucieszy :) Amelia śliczne imię.
super Ulcia, że tak dobrze się czujesz, i jeszcze pracujesz nadal - ale fajnie :)
hmm, to ciekawe czy zostaniesz ostatecznie kwietniową czy majową mamusią? tak czy tak to fantastyczny czas na dzieciątko :) przesyłam Ci milion buziaków i dziękuję,że tez trzymasz za mnie kciuki :) na pewno Ci się pochwalę jak już się nam uda :) :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517841 przez papi88
Dziewczyny czy wy też macie bóle podbrzusza takie jak na miesiaczke?ja dzis cala noc nie spalam tak bolało lekarz kazał brac no-spe te bóle są chwilowe ale czeste aż mnie skręca to chyba nie jest normalne...aby tylko z dzidzią było ok..

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #518050 przez iwonta_kg
Papi ja mam takie bóle. Nie są jakos bardzo mocne ale są. Czasem tak kluje na dole. Moim zdaniem to normalne bo cos tam sie w koncu robi ale jeśli masz mocne te bóle i przy tym jakies wątpliwości to zadzwon do swojego lekarza:)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #518076 przez papi88
iwonta_kg nie wiem dlaczego te bóle przychodzą na wieczór czuje ze dziś znów bedzię ciężka noc nie dość że bóle to jeszcze w nocy największe mdłości. w pon idę do gina zobacze jak moje wyniki z krwi i podpytam czy to normalne że czasem boli tak bardzo


miłego wieczoru

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #518082 przez Dave
Takie bóle to normalka. Macica się rozrasta i tak to się odczuwa. No spę możne brać.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #518095 przez lalka
papi88 mnie najbardziej bolało w nocy jak zmieniałam pozycje...masakra

ale jak laski piszą to norma!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl