BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 7 miesiąc temu #746695 przez pyzaura
Monia a w biedronce jakas promocja??
a pytanie mam plytki przeciw owadom w mieszkaniu ma ktoras?? bo nie wiem czy czasem nie sa szkodliwe??

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746714 przez nike84
Czesć dziewuszki :)
Dziś taka depresyjna pogoda, że szkoda słów. Wzięło mnie na pranie i sprzątanie. Żołądek mam tak zmasakrowany, że już nie mam siły :( Szykuję ubranka dla małego i dla siebie na wyjście, żeby mąż wiedział co ma zabrać. No i jeszcze zaczęłam przeżywać tą lewatywę co sobie mam zrobić w domu :blink: a mój mąż ma taki ubaw - głupek :silly: Oh za dwa dni o tej porze będę juz z moim małym Kacperkiem :cheer:

Monia akina mam nadzieję, że u Ciebie będzie wszystko dobrze. Bidulo ty to się na sam koniec namęczysz i nastresujesz. Na szczęście juz bliżej jak dalej. Wszystko czeka na Igusię, więc nie martw się na pewno będzie dobrze :kiss:

kalina mówisz że na weekend też będziesz na Ujastku :silly: ? To może się gdzieś na korytarzu spotkamy :blink:

No krakowianki obijacie się strasznie, i jeszcze się okaże że mój synuś wyprzedzi wasze pociechy ;) Dlatego czekamy na was do czwartku :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746729 przez iwonta_kg
Madzia śliczny Antonik :lol:

Papi mnie nie boli brzuch, tylko wkurza mnie to że leci mi krew cały czas jak w okresie! :angry:

Byliśmy dzisiaj w przychodni zważyć Kacperka i uwaga: MÓJ SYNCIO PRZEZ TRZY TYGODNIE PRZYBRAŁ 1KG! WAŻY TERAZ 4,5 KG!!! KAWAŁ CHŁOPA Z TEGO MOJEGO BĄBELKA :laugh:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746780 przez Monika23083
Iwonka Kacperek szczęśliwy to i rośnie zdrowo:)


Ania od 12 wrzesnia jest promocja na pieluchy DADA: www.dada.pl/#p3

oraz chusteczki Fitti classic trójpaki po 9,99zł, podobno bardzo dobre.

Któraś z Was pisała w zeszłym tygodniu o tych promocjach tylko nie pamiętam ktora :)


Dobrej nocy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746786 przez karolcia1919
ja jutro tez mam ktg na 10.
strasznie dzis napina mi.sie brzuch az czasem zaboli.



mery nic nie pisala ...co na usg i wg.cisza jak na razie...

jestem osoba ktora za duzo sobie do glowy...za duzo o wszystkim mysle....
musze troche wyluzowac....;/



u nas niby tych biedronek z 8 a nigdzie tych promocyjnych pieluch juz nie ma ....


i jeszcze czytam w necie ze w macdonalds jest podlozona bomba...w grudziadzu w bydgoszczy i chyb wroclawku...pewnie kolejne falszywe alarmy...(ludzie maja zryte glowy).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #746792 przez kalina
nike. no wyglada na to ze w piatek bede sie juz blakac po oddziale:-) a ty juz bedziesz cieszyc sie kruszunka:-)
a to lewatywke kazali ci samej zrobic? mi nikt nic na ten tmat nie mowil wiec moze zapodaja w szpitalu.. w koncu nie wiadomo jak mi dlugo zejdzie to wywolywanie

karolcia to pewnie jutro ci sie pozapisuja skurcze i cos ruszy konkretnie:-)

iwonka no ladnie kacperek rosnie:-)

sloneczko ty sie nie lam.. wodocznie krakow zle dziala na maluchy i nie chca nam wychodzic:-)

nubi a tobie mowili kiedy do szpitala jak nie ruszy?



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746801 przez Nubi
Nie mowili, moj lekarz n urlopie a po ktg mam do czynienia za kazdym razem z kims innym... W pt mam isc na kolejne i to bedzie juz 9 dni po terminie, moze mnie zostawia a moze poprosze o kolejne ktg w pon i wtedy przycisna jak sama nie wyjdzie. Niecierpliwie sie i wiadomo ze chcialabym ja juz zobaczyc ale jak jej tam dobrze to niech siedzi...tylko zeby to usg mowilo prawde na temat wod i jej kondycji b tym najbardziej sie martwie... No a fakt pogoda nie zacheca do pozytywnego myslenia...

Dobranoc mamcie :kiss:

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746802 przez nike84
kalina mi lekarz kazal kupic w aptece taką buteleczke ze specialnym płynem i tym sobie zrobić lewatywe w domu. Ja to szczerze wolę tak niż zeby mi w szpitalu robili. Jakoś takie rzeczy wolę robić sama w zaciszu domowym...

Iwonka ale Twój Kacperek rośnie jak na drożdżach :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746809 przez Monika23083
Dziien dobry,

szczesliwa jestem bo udalo mi sie dzisiaj przespac 4 godz bez budzenia i toalety.

cicho u nas, ale jak sie zaczniemy rozpakowywac to jedna za druga pewnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746820 przez karolcia1919
dobry dzien !!!;)

melduje sie w dwupaku ;/


juz po sniadaniu...szykuje sie na ktg. oby zapisaly sie jakies skurcze.


milego dnia !;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #746823 przez kalina
dziendoberek:-)

nubi no ja mam to szczes mcie ze na jednego trafiam lekarza po tym ktg bo moja lekarka stwierdzia ze ona umywa rece skoro chodze do szpitala. zapytaj w piatek to moze sie dowiesz czegos kpnkretnego. a moze jednak zoska zdecyduje sie wyjsc krolewna jedna:-)

nike no moze i lepiej w domku porobic dziwne rzeczy.. ja to sie tak nie nastawiam bo jak mam normalny porod miec to mi moga dzien dwa wywolywac i bym 2 razy musiala te przyjemna sprawe zaliczac. to juz wole raz u nich:-P

karolcia powodzonka

monika tez sie tyllo raz obudzilam w nocy:-) az przyjemnie tak sie wyspac:-)
namasowalam sie wczoraj brzucha i.. mnie boli tak okresowo i na tym koniec



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746824 przez pyzaura
Witam
Karolcia trzymam kciuki a ja tez zaraz bede szykowac sie na ktg zobaczymy slonce co nam wyjdzie ;-);-);-)
Ala noc przestałam ze nie mogłam dzis dojść do siebie.
Monia co do Dady to ja.pisalam i tych pampersach ale u mnie 4 biedronki i w pierwszy dzień już nie bylo :-(:-(:-(
Akina jak tam samopoczucie kochana?;-);-);-)
Nike czas na ciebie ;-)
Ale teraz przestoj w porodach a jak sie zacznie to wszystkie naraz ;-);-);-) nie nadarzymy ogladac fotem tych kruszynek

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746826 przez SerekWaniliowy
Dzień dobry!

Widzę ostatni post i Monika pisze, że pospała 4 godziny! Marzenie! :D Kurka wodna ja przespałam w ratach około 2 godzin, jestem nieprzytomna, wyglądam jak miotła a czuje sie ze 40 razy gorzej.

Pewnie mnie już wyklęłyście, ale nasz aniołek to taka Głodomorra, że potrafi wisieć na cycu 6 godzin z 5 minutowymi przerwami - próbami Jej odstawienia. Jest cudowna ale momentami myślę, że albo Ja albo Ona wylądujemy za oknem i w dodatku pomaga mi tylko Mama, mąż w delegacji a reszta postanowiła poprzestać na obietnicach ;)

Wiem, narzekam, nie powiem, że cofnęłabym czas, ale trochę snu i kąpiel w wannie by mi sie przydała zamiast 30 sekundowego mycia zębów, związania nieuczesanych włosów i ekspresowego prysznica, który czasami kończy się już na pępku a pachy czekają do następnej okazji ;)


Dziewczynki podeślijcie mi proszę link do tabelki Niagary, nie wiem komu gratulować i kogo :)

Młoda "woła" - zaraz wracam, mam nadzieję, że nie potrwa to tak jak ostatnio... No 10 minut to czasami i tak sporo czasu, kiedyś nie sadziłam, że tyle rzeczy można wtedy zrobić.

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746851 przez iwonta_kg
CZEŚĆ.

Jeny jak mnie wkurza moje otoczenie! Czyli tzw. rodzina... Jak pytają jak tam karmienie i odpowiadam że karmię butlą a usypiam cyckiem to każdy się burzy od razu i mówi "nie przyzwyczajaj go do tego, tamtego i owego"! Qrwa to moje dziecko i jak będę chciała to będę przez najbliższy rok go usypiać cyckiem! Czy wasi znajomi i rodzina też mają dla was takie "dobre i cenne rady" czy tylko ja mam tak zrytą familię??? I jeszcze mówią "to daj mu smoczka zamiast piersi"! Kurde czy Kacperek w smoczku poczuje bicie mojego serca i ciepło które bije ode mnie??? PARANOJA!!!!!



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #746887 przez MyMelange
Oooo Serek wrocil :) Hihi, tak czytam i czytam i sie smieje jednoczesnie bedac przerazona, bo moje plany sa takie, ze musze od czasu do czasu pojechac do konia, a mi tu Serek opowiada, ze nie ma 5 minut przerwy. maaammmmmmaaa!!!!

Iwonka, nerwusku, wyluzuj. To normalne, ze kazdy sie wtraca - tak bylo, jest i bedzie. Oleeej!

Mi dzisiaj moj mozg zafundowal jakis koszmar! Lezalam na proodowce z druga dziewczyna w jednym lozku. Nagle moje dziecko widac przez skore brzucha, raczk, twarz, a chwile potem rodzi sie samo. Pelno krwiii, a dzidzius malutki - ma z 20cm wzrostu! Wzielam go na piers, kolezanka dala mi moja koszulke, zeby go nakryc. Plakal, wiec zyl. Poloznych nie bylo, nikt do nas nie przyszedl... Chwile pozniej widze, ze chce jesc i podnosze go, zeby do cyca przystawic,a tu twarz jakiegos zwierzaka z cala szczena zebow! Mysle o matko, odgryzie mi cyca! Wiec nie nakarmilam, tylko go odlozylam na bok, zeby sie oczyscic z krwi. Niestety wracajac do niego, okazalo sie, ze nie zyje. Nagle pojawily sie polozne. Ja wpadalam w histerie, placz, lament itp, tym bardziej, ze kolezanka urodzila normalne dziecko. To tak straszanie bolalo, ze chcialam natychmiast byc w ciazy.... Nie mam pojecia skad taki sen, ale byl OKROOOOOPNY! Chyba ta zblizajaca sie pelnia znowu miesza mi we lbie! A jest juz jutro!

Tez musze skoczyc na ktg dzisiaj...

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl