BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 8 miesiąc temu #747311 przez pyzaura
kocham_cie napisał:

nie chcę was zasypywać Antkowymi fotkami ale tą muszę wam pokazać bo jest tak słodka że nie mogę się na nią napatrzeć:) moje uśmiechnięte słońce po jedzonku :)



Madzia Antoś jest rewelacyjny wrzucajcie jak najwięcej takich zdjęć bo są taki słodkie.:-):-) :-) :silly: :lol:

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #747315 przez pyzaura
Trzymamy kciuki za Mary:-)

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #747365 przez niagara
Madziu my juz uzywamy pampersow 2, ale bardziej z racji tego, ze 1 nam zabraklo, a 2 mamy zapas, a nie dlatego, ze byly za male ;)
Donatka a dlaczego macie az tyle wizyt u lekarzy?

Powiedzicie mi, Was tez tak boli krocze po porodzie? Ja w sklepie w kolejce ustac nie moge, tak mnie rwie :dry: dzisiaj poszlismy na spacer i tak mnie zaczelo bolec, ze ledwo do domu wrocilam. Dodam, ze nie biore zadnych srodkow przeciwbolowych. Teraz nie wiem czy to normalne, czy cos jest nie tak. Pojechalabym do lekarza, ale boje sie, ze wyjde na jakas hipochondryczke czy cos...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #747400 przez nike84
Cześć dziewczynki :)
Przepraszam że nie odwołam się do waszych dzisiejszych postów, ale nie jestem w stanie tego ogarnąć. Dziś byłam na usg, mały ułożony "idealnie" pupą do wyjścia więc tak jak było zaplanowane jutro mam sie o 8 rano zgłosić na czczo do szpitala na cesarkę. Więc mój mały Kacperek będzie jutro z nami czego w ogóle nie ogarniam, i nie dociera to do mnie. Nerwy mnie tak zjadają... :cheer: Trzymajcie za nas kciuki! Coś czuję, że noc będę miała nieprzespaną! Z tego co wyczytałam to Mery ma mieć w piątek cesarkę też, więc gorąco pozdrawiam i też zaciskam kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #747402 przez nefeli
Witajcie ja tylko na sekundke,bo poki co nie mozemy zlapac rytmu,wrecz wszystko ciagle nam sie jeszcze bardziej komplikuje...Donatka tak jak ja tez mam juz dosc laktatorai tez z trudem zciagam 50-60 niby jej starcza ale za godzine znow wyje ... a sztuczne dajemy caly czas bo nie mam kiedy zciagac ,musialabym chodzic z laktatorem na szyi dzien i noc....
Czemu tyle wizyt macie z Szymkiem?
Powodzenia dla Mery trzymam kciuki!!! i dla calej reszty mamus nierozpakowanych,uciekam moze z godzinke sie przespie...buzka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #747403 przez nefeli
Nike kochanie oczywiscie ze trzymam kciuki za Was!!! zobaczysz wszystko pojdzie szybciutko i sprawnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #747412 przez akina_zet
Martuś trzymam kciuki,Ty już będziesz tulić jutro małego,jejku :)

A my tu nierozpakowane nadal czekamy i czekamy i czeeeekamy :huh:

Oj mamuśki z dzieciaczkami po drugiej stronie brzucha,jak ja Wam zazdroszczę kobity :cheer:

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #747414 przez MyMelange
Ale Wam fajnieeee! Nam Monia pozostaje czekanie... Ale czas zasuwa jka wsciekly, wiec juz lada moment i my bedziemy tulic nasze smrodki :)

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #747419 przez donata
niagara napisał:

Madziu my juz uzywamy pampersow 2, ale bardziej z racji tego, ze 1 nam zabraklo, a 2 mamy zapas, a nie dlatego, ze byly za male ;)
Donatka a dlaczego macie az tyle wizyt u lekarzy?

Powiedzicie mi, Was tez tak boli krocze po porodzie? Ja w sklepie w kolejce ustac nie moge, tak mnie rwie :dry: dzisiaj poszlismy na spacer i tak mnie zaczelo bolec, ze ledwo do domu wrocilam. Dodam, ze nie biore zadnych srodkow przeciwbolowych. Teraz nie wiem czy to normalne, czy cos jest nie tak. Pojechalabym do lekarza, ale boje sie, ze wyjde na jakas hipochondryczke czy cos...


Niagara, Nefeli mamy tyle wizyt z racji tego, że Szymuś to wcześniak :dry: Musi być pod kontrolą różnych poradni. Ale chodzenie w te miejsca, to jakaś masakra. Pełno ludzi, dzieci i tu psikają, tam psikają... I jeszcze trzeba rozbierać w tych gabinetach. Potem ciężko go uspokoić, szczególnie jak z piersi nie je :/ Muszę z sobą mleko nosić chyba.

Mnie krocze boli czasami, jak źle usiądę albo za bardzo rozszerzę nogi (dziwnie to zabrzmiało) :D Już od kilku dni nie leci mi krew, tylko jakaś wydzielina. Martwię się jedynie tym, że chyba szew mi puścił :/ Wczoraj normalnie trzymał na dole, a dzisiaj już go nie ma i poszło jakby dalej :/ Jeszcze kilka dni poobserwuję i najwyżej pójdę do lekarza. Ale raczej chyba samo się nie zrośnie :/ Nie wiem.

Nefeli, a jak tam poród? Ja właśnie latam ciągle z tym laktatorem :/ Co 2,5 godziny gdzieś muszę ściągać. A mleko modyfikowane dałam ze 3 razy. Jeszcze walczę, ale ciekawe jak długo...

Nike, Mery trzymam kciuki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #747426 przez akina_zet
MyMelange napisał:

Ale Wam fajnieeee! Nam Monia pozostaje czekanie... Ale czas zasuwa jka wsciekly, wiec juz lada moment i my bedziemy tulic nasze smrodki :)


A więc Kinia korzystajmy póki co,śpijmy i jedzmy to,co niebawem będzie zakazane :D

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #747430 przez pyzaura
Ej lalunie ja tez mam zastój i czekam z wami w trojke naszym panom zrobimy prezent na dzien chlopaka ;-);-);-)
Nike trzymaj się mala ;-) ;-) Jesteśmy z tobą

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #747435 przez niagara
Informujemy, że poprawki do tabelki zostały naniesione :)


Przy okazji pozdrawiamy wszystkie ciocie, trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązania (szczególnie mocno za nike i merry, bo są już tuż tuż) i życzymy dobrej nocy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #747438 przez pyzaura
Julka jest śliczna jaka mulatka ;-) normalnie tylko zazdrościć wrzucajcie mamuski zdjęcia ;-)

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #747441 przez akina_zet
Juleczka słodka dama ;)

Pyzaurka,może coś się ruszy w przyszłym tygodniu ;)

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #747443 przez pyzaura
Oby bo zazdroszczę tym naszym mamusia ;-)

A jak Monia dziś ciśnienie?

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl