BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 8 miesiąc temu #745742 przez Alivva
Witajcie kochane :)
Mam chwilunię zanim malenks się zbudzi więc nadrabiam :)
Agula....kacperek przeslodki :) I ma na sobie chyba pajacyk z Next'a hm?? Bo moja Alicja ma taki sam rózowyy ale na poźniej :) Ładne dzieciaki tegdo dwunastego nam sie udały heh :)
Co do zółtaczki to nas wypisali z wynikiem górnej granicy 12.5 czegos tam.... Mamy ja obsewrować i jak byloby gorzej,tzn jakby zrobiła sie ciemniejsza to podjechac z nia na oddzial,żeby ja neonatolog zobaczyła ale na moje oko jest bez zmian od wczoraj.
Piszecie o tym apetycie pod koniec ciązy. ja tez tak mialam a po porodzie apetyt mi całkowicie odszedł.... Tak w ogóle to w szpitalu "zostawilam" 6kg więc jeszcze 3 ciążowe i 5 które bym chciala stracic ;)
Madziorek...u mnie z laktacja jak u Ciebie. Obłęd. Juz ściagam naprawdę tylko minimum żeby cycuchy mi nie eksplodowały ale te minimum to i tak 50ml z jednej piersi. Czasem co 2,5 godziny a czasem i po godzinie muszę :/ Miło,że pytasz o moje samopoczucie dziś....lepiej,lepiej aczkolwiek myslę myslę,rozklejam się.... glupolek taki ze mnie. dzis sie poryczalam jak sobie przypomniałam jak sie bart zegnał przed wyjazdem z maleńką....
W kwestii ulewania i odbijania...Alicja ulała mi raz-dziś rano a odbiło sie jej może ze 3 razy. Trzymam ja chwile po jedzeniu w pozycji prawie "siedzącej" i delikatnie poklepuje po pleckach ale nie męczę jej za dlugo. I tak klade ja na boczku i jestem spokojna,jakby sie odbilo czy ulalo to najwyżej zapluje rożek czy kocyc,czy nawet pościel ale o nią nie musze sie martwić ;)
Moniś-pokoik Guśkowy rewelacyjny :) A co do szczepionek to tak jak ustalilismy z Bartoszem-tylko te tradycyjne "obowiązkowe" które sa stosowane od "stu lat" i żadnych rotawirusów,pneumokoków i innych wynalazków.... taka nasza decyzja ;)

Doba dla mnie za krótka teraz :)
Lecę do sklepu-mała zostanie z bratem a potem podkarmimy troszkę,kapiel (pierwsza :D bo wczoraj ja jeszcze wykąpali w szpitalu ;) ) Pewnie się będzie darla ale damy radę ;)
mamcia kąpie,brat robi fotorelację dla bartosza :) damy radę... A CO !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #745755 przez Kasia :]
Nike, zgadzam się z Tobą. Najgorsze są te ciągłe pytania :dry: Najlepsza była moja koleżanka ze starej pracy. Nic się nie odzywała całą ciążę, a jak byłam dzień przed terminem, to przysłała mi sms'a: "Cześć. Urodziłaś?". :angry: Miałam jej ochotę coś niecenzuralnego odpisać :dry:

Akina, jejciu, jakie śliczności masz przygotowane dla Iguni :blush: Ja mam nadzieję za jakiś tydzień pojechać gdzieś na zakupy :blink: Może coś ładnego wyczaję dla naszej Księżniczki :)

Monia, nie liczyłabym na te pampersy z promocji :dry: Mąż pojechał w dniu promocji, to w jednym sklepie mu powiedzieli, że do wczoraj było, a w drugim były same te duże :( I nie udało się upolować okazji. Może Tobie się poszczęści :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #745769 przez karolcia1919
a ja jak nie tylam to nie tylam...a przez tydzien rowny przytylam 3kg ...;/ogolnie nna plusie 10kg ...


dluzy sie i maly sie uparl o i nie chce wyjsc...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #745784 przez papi88
hej
chciałam was trochę nadrobić ale mój syn ma chyba adhd na chwile nie mohge go zostawić samego już jestem niezle umeczona :(

a wiec powiem tylko krotko o nas wczoraj się zalamalam bo mi pokarm zanika z dwóch piersi sciagnelam raptem 30 ml :( a hubcio zjada ok 100 wiec już mam odpowiedz czemu wiecznie na cycu siedzi ale i tak będę walcvzyc żeby chociaż po te 30 jadl a mojego mlekalicze ze laktacja się jeszcze ruszy

lece kapac małego i sczesywac ciemieniuche :) może jutro uda mi się cos napisac dziś daje tylko znac ze zyjemy :)

a to mój coraz starszy mezczyzna:


PAULINA
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #745787 przez słonko
Cześć dziewczynki :)

Ja tylko odmeldowuję się w dwupaku. Coś dziś nie mam natchnienia do pisania. Muszę lecieć na pocztę i może coś jeszcze szybko ugotować, zanim mąż wróci...

Agamo, cudne Twoje maleństwo! Jakaś nadzieja we mnie wstąpiła, kiedy widzę, że on już na świecie :) Przestałam się martwić przenoszeniem :)

Buziaki dla wszystkich :kiss: :kiss: :kiss:

Paulina i Piotruś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #745819 przez Monika23083
PApi, słodziaszek z tego Twojego dzieciątka:)

Iva
udanej pierwszej kąpieli:)

Kasia w 3 biedronkach nie było nic już, ale poejchaliśmy do takiej na kompletnym zadupiu i kupiłam 3 wielkie paki za 49,90zł i nawet trójpaki tych chusteczek upolowałam jeszcze ( kupiłam aż 4), dzisiaj muszę tylko przeliczyć ile tego jest i jutro pojedziemy po jeszcze, bo to okazja jak nie wiem:) biedronki w centrum już nic nie mają...

zaraz sobie zrobię kąpiel ( mówię tak odkąd ledwo mieszczę się pod prysznicem) :laugh: i koktajl malinowy....

a szczepionki to ja też wybieram tylko te obowiązkowe:) nie wiem czy dobrze postępuję, ale tak już postanowiliśmy i koniec..

miłęgo wieczoru mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #745820 przez MyMelange
Monia, switny ten apartament Igusiowy :)

Iva, myslac nadal o imieniu dla syna, wymyslilam Filip :) jakos wpada mi w ucho to imie (moj brat ma tak na drugie) :)

Papi, przeuroczy ten Twoj mezczyzna :) Piekne slipia ma:)

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #745824 przez Monika23083
Dziewczyny,

Może ja coś ominęłam jak mnie nie było, ale serek się odzywała jakoś po porodzie? Pamiętam tylko jakieś info że urodziła, ale to było chyba już jakiś czas temu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #745839 przez karolcia1919
monika - serek sie nie odzywal ...;/

mnie dzis boli strasznie przy robieniu siku...nie wiem czy to na koncowce normalne???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #745883 przez niagara
Julka ma dzisiaj straszne wzdecia, od 8 rano spala moze z godzine. Polozylismy ja teraz do lozeczka, ale nadal nie spi :dry: espumisan tez nie pomaga, nie wiem co mam robic :dry: znowu zaczyna plakac :( ja chyba tez usiade i razem bedziemy ryczec :(

A szczepionki wybralismy 5w1 bez zadnych dodatkowych wymyslow

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #745892 przez agamo
Iva no jestesmy szczesciary jednym slowem! takie skarby w domu mamy! ty tu juz wogole razy dwa! A jak Fil ma bzika na punkcie siostry? I zostawilas na stole 6kg ranyyyy ja jak sie zwarzylam czego nie bardzo chcialam to u mnie nie wiele ale bardzooo mam popuchniete nogi od ud po palce masakra wygladaja nie naturalnie i strasznie nabrzmiale Powiedzieli ze to przez ilosc hormonow jakie dostalam ale czytalam na necie ze po cc tez tak sie robi Sama nie wiem ale w tych nogach napewno pare kg mi siedzi Mimo to u mnie jesszcze dluuuuuga droga do zrzucenia tych ekstra kg!wole nawet nie myslec! I chcialam sie zapytac o te pasy poporodowe Kupilas wkoncu? VIlemo Paula chyba tez jakies polecala! bo wogole nie planowalam ze to sie zakonczy cc i teraz nie mam pojecia jaki pas kupic bo chyba nie kazdy sie nadaje.

Monia Iguni pokoik sliczny jak ja lubie sowki :D :D :D

Papi Hubcio elegancik jak zawsze slicznie wyglada!

Dziekuje za komplementy odnosnie Kacperka Jestem w nim zakochana po uszy!
I Paula slonko teraz nie wazne ile sie czekalo jak na koncu tej drogi takie cuda laduja nam w rekach!Wiec masz racje nie ma co sie przejmowac przenoszzeniem jak tylko lekarze pilnuja i badaja malenstwo!

Monia Jasiowi to tylko bar mleczny bedzie w glowie wiec jak jego masz juz zarezerwowanego to mysle ze nie bedzie sie skarzyl!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #745922 przez kalina
papi ale juz duzy chlopak:-) kiedy to minal miesiac..

natalia poplaczcie sobie razem z mala.. moze pomoze.. kurcze nie zazdroszcze. az sie boje jak moja zacznie plakac a ja nie bede dala rady jej pomoc..

eh te wasze bary mleczne.. bardziej lub mniej zaopatrzone:-D

o wlasnie zauwazylam ze mi sie suwaczek zacial.. nawet on.mi juz liczyc nie chce:-D

kurcze mam jutro ktg i nie wiem o ktorej bo sobie nie zapisalam myslac ze juz nie bedzie potrzeby:-D

alez sie moje dziecie rozszalalo.. biedne moje wnetrznosci.. :-D



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #745939 przez donata
Dobry wieczór :)

Agamo, piękny ten Twój syneczek. Taki czarny jak mój :) Tylko mój dochodzi dopiero do wagi 3 kg :cheer:

Iva, , Papi Wasze dzieci też piękniutkie :) My jak wychodziliśmy ze szpitala to mały miał 13,5 tego wskaźnika. I nadal ma żółtaczkę, chociaż ma ponad 3 tygodnie. Ciekawe, kiedy zejdzie...

Ja jeszcze nie zdecydowałam się, które szczepionki wybierzemy.
Wczoraj mały był taki marudny i ciągle płakał. Co godzinę wstawał. A ja byłam taka padnięta, że szok... Jeszcze to odciąganie laktatorem. Nie wiem czy coś zjadłam czy po prostu miał zły dzień. A głosik już ma taki, że hohoho :huh:

A to on :) Jedyne śpioszki, które są na 50 cm i które są dobre na niego :) Wynalazłam na tablicy za 10 zł :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #745968 przez Alivva
Jestem dumna z mojej córci :)
Tak jak sie darla w kapieli w szpitalu tak w domku chwila skrzywienia ale zaraz pelne zadowolenie :) a potem spala i spala i spala :) teraz jej przez sen dałam mleczka i spi dalej :)
Ja sie ide wykapac...prysznic :/ i potem do wyrka bo jakas padnieta jestem.
papi Ty szukasz małych śp\ioszków a ja juz 3 pizamki dołozylam bo za krótkie albo rekawki albo nogawki....
Aga ja kupiłam ten polecony przez Villemo-firma pani teresa czy jakoś tak... ale odczekam chociaz ze 2 tygodnie bo rana jednak troche ciągnie,pobolewa. W końcu nie minął jeszcze tydzień nawet :P
Kinia....no co ja mam Ci napisac :) Dla mnie imie Filip jest the best ;) a Ty nie mialas juz imienia na ścianie?? :P

jejku nie moge sie skupić....zmykam spać...

zyczę spokojnych nocek mamuskom i dzieciom a ciężaróweczkom rozpakowań ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #745983 przez Monika23083
Donata, slodziaszek z niego :)

A ja znowu spac nie moge przez te skurcze i zaraz sie zacznie kaczy pochod do toalety :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl