BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 7 miesiąc temu #756288 przez MyMelange
Jestem po badaniu. Nie ma rozwarcia niestety. Główką dość wysoko. Dziś poleze, a jutro test OC.

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #756335 przez pyzaura
www.lidl.pl/cps/rde/SID-19062C31-14911F2...xsl/oferta.htm?id=76 zobaczcie jakie fajne tanie ciuszki beda w ludlu od poniedziałku ;-)

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #756362 przez Villemo
MyMelange napisał:

Jestem po badaniu. Nie ma rozwarcia niestety. Główką dość wysoko. Dziś poleze, a jutro test OC.


No to jest nadzieja, że jutro coś ruszy bo ja 10 minut po podłączeniu OCT miałam już skurcze regularne co 3 minuty :-) Powodzenia bo nie ma nic gorszego niż czekanie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #756380 przez agamo
Kingus to i ciebie pewnie bedą glodzic jak Monie! Ciastka masz w pogotowiu i kibelek nie daleko? Trzymamy kciuki i pomysl ze to może ostatni dzień z brzusiem! Wyglaskaj go za wszystkie czasy!

Papi czy dziecko ma spać jak zabka? Jak to jest z tymi bioderkami ajak można zauważyć czy coś nie tak? Bo u mnie nie robią USG bioderek i ja nie pieluchuje wiec się zastanawiam czy sama mogłabym stwierdzić czy pieluchowac czy nie?! Swoją droga nawet nie wiem jak to się robi! A co do pediatry to u nas w szpitalu pediatra bada a pózniej w domu miałam wizyty położnych a po nich przyszła health visitor ( nie mam pojęcia jaki jest odpowiednik w pl chyba nie ma) i ona badała małemu słuch sprawdzała kręgosłup i takie tam i ma przyjs znów za miesiąc! A co do cycow wcale nie trzeba mieć dużych Ja mam małe bo nieduże c teraz i powiem ci ze karmiłam małego na lezaco bolą mnie trochę bardziej przy tym sutki ale się da moze bardziej mnie bola bo wtedy przysypiam i maly robi sobie z nimi co chce :p Może zle go przykladasz?sama nie wiem Zreszta każdy cyc jest inny wiec może dlatego!

MOnia Akina brzusio będzie potrzebował czasu żeby się wchlonac wszystko pomalutku Ja tez byłam blada i wyszło ze mam anemie Dali mi żelazo i zastrzyki w brzuch. A co do opuchlizny to mnie podczas porodu nogi ogromnie spuchly nie wiem czy przez to ze przez tyle godzin ladowali we mnie oxy czy od cc ale zeszło po tygodniu czy półtorej ale nosilam uciskowe podkolanowki które mi dali w szpitalu! Aaa co do karmienia ja karmie piersiana ogół co 2 lub 2,5 czasem 3 godzinyi dodatkowo na zawołanie W nocy udaje nam się co 4h Ale wiadomo nie zawsze.

Iwonka Kacperek silacz pięknie główkę podnosi!

Nike Martus to super ze Kacperka owieczka uspokaja u mnie jak mały wpadnie w trans to albo sam się uspokoi albo tylko cyc pomaga!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #756414 przez MyMelange
Dziś mogę jeść. Jak dobrze, ze wzięłam ten tablet! Przynajmniej jakieś filmy poogladam , z Wami pogadam itp. Inaczej, to można paść z nudów. :-)

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #756472 przez pyzaura
no to dobrze :) Kinia ojj synek coraz blizej :) a ja tu sama zostane :P a co :D najwazniejsze zebysmy daly rade :D czekamy na informacje :)

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #756504 przez papi88
aga z tego co mi powiedział ortopeda to tak dziecko powinno spac jak zabka może nie caly czas ale jak najwięcej mieć podkurczone nozki wiec obserwuj kazal jak nosze małego to żeby szeroko nozki miał tak samo jak spi na brzuszku czy normalnie dlatego ja tylko troszkę pieluchuje a jak będzie maly trzymal już glowke to będę go nosic na boku wtedy nozki będzie miał miedzy moimi biodrami podobno to dobra metoda a jeżeli chodzi o pieluchowanie to po prostu wsadzasz dwie pieluszki szeroko zlozone miedzy nozki na pampersa albo wogole na ubranko ważne aby było cos co przytrzyma ja wkładam na body i zakładam małemu spodenki

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #756510 przez Alivva
No to Kiniu wypoczywaj bo od jutra "Moje własne Eldorado" ;)
Wiecie co ja to jak nie wyspana jestem to i rozdrazniona ale za nic tego mojego Eldorado bym nie zamieniła :)
Moniu,ja karmię swoim mlekiem co 3 godziny chyba że śpi dłużej. Dokarmiam raz-dwa razy na dobę mm Bebilon bo czasem nie moge ściągnąć tyle ile mała potrzebuje a wypija jednorazowo 90-120ml. Brzuniem się nie stresuj bo czasu trzeba Łośku jeden. Mój też jeszcze nie całkiem w formie ale przeciez to dopiero 3 tygodnie minęły :)
Iwonka-siłacz mały śliczny :)
Hubcio z resztą też...jak to widać różnicę w tygodniach :) 1,5miesieczny dzieciak już się tak pięknie świadomie uśmiecha :)

Aaaa no i ja już PO fryzjerze :) fota zrobiona zaraz po powrocie. :D
Po obiadku jade raz jeszcze do miasta z Filipem.... on też do fryzjera a poza tym jakies zakupy bo ładna moneta włynęła na konto :D
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #756535 przez pyzaura
zaczne od tego WOW ALE SEXI MAMUSKA :) Ty urodzilas Luskie dopiero?? ajjj zajebiscie :)

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #756536 przez akina_zet
Ivka ale Ty laska, ja to jak mały potworek jeszcze jestem :angry:

Aguś, Ivka Wy dajecie cyca czy odciagacie i dajecie z butli? Bo mała robi takie cyrki jak jej cycka przystawiam, że chyba pół miasta ja słyszy.... i kończy się na butli :(

Czy Was też tak kręgosłup boli???

Kinia powodzenia jeszcze raz :)

Pyzaurka a Ciebie do szpitala nie biorą?

A to my jeszcze w szpitalu :)

Tak było po porodzie jak mi ją przynieśli :)

A tak moja Gusia wygląda dziś w domku :)

Monika Z.

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #756540 przez pyzaura
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


a tu niespodzianka od Monis zdjecie przystojniaka Jaska :)

Monika z synkiem wychodza w piatekporod miala dosc ciezki przy 9cm rozwarcia zrobili CC. Karmi tylko piersia i nie moga sie doczekac powrotu do domku :)

takze trzymamy za nich kciukaski :)

jak sie ogarna to do nas napisza :) pozdrowienia od nich dla was wszystkich :kiss:

Ania



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #756546 przez pyzaura
Monia wczoraj bylam na KTG cisza w czwartek tez mam KTG i we wtorek jak nic sie nie bedzie dzialo to w czwartek 10 dopiero na wywolanie :( zwariuje :D

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #756548 przez akina_zet
Jasiek super :)

Nie martw się Aniu, pewnie do tego czasu się ruszy :)

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #756554 przez pyzaura
wiecej zdjec Guski :)

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #756559 przez akina_zet
pyzaura napisał:

wiecej zdjec Guski :)


Będę powolutku coś tam wstawiać :)

Dobra dziewczynki idę ogarniać ten macierzyński póki moja bezzębna królewna śpi, buziaki dla Was wrześnióweczki :kiss:

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl