BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 7 miesiąc temu #755578 przez pyzaura
A tu zdjecie od szczesliwej mamusi Moniki z Igunia :) wczoraj cos nie moglam go wrzucic :)

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #755581 przez aska06091
Monia gratulacje! Jasiek duży chłopak :cheer: odpoczywajcie i wracajcie do domu :blink:

Wczoraj mała miała problem z zaśnięcie, ale ściągnęłam usypiacz free, włączyłam dźwięk odkurzacza i mała zasnęła :lol:

Dziewczyny jakie mleko polecacie? Tak czytam o tym, że Alivva dokarmia, a wcześniej problemu nie miała i pomyślałam, że w razie czego by przydało się mieć coś w zapasie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #755607 przez nike84
aska06091 napisał:

Monia gratulacje! Jasiek duży chłopak :cheer: odpoczywajcie i wracajcie do domu :blink:

Wczoraj mała miała problem z zaśnięcie, ale ściągnęłam usypiacz free, włączyłam dźwięk odkurzacza i mała zasnęła :lol:

Dziewczyny jakie mleko polecacie? Tak czytam o tym, że Alivva dokarmia, a wcześniej problemu nie miała i pomyślałam, że w razie czego by przydało się mieć coś w zapasie.



Z tego co zauważyłam to każde dzieciątko jest inne i każdemu będzie pasowało inne mleczko. My na pewno nie polecimy mleka NAN, bo moje maleństwo się tak wymęczyło przez to mleko :angry: My mamy Bebilon i jesteśmy zadowoleni. A na dowód szczęśliwa mina Kacperka po zmianie mleka :silly:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #755609 przez kalina
moniczki gratuluje:-)

jas jaki duuzy.. lol.. jak on ci sie tam zmiescil.. i idealnie wyczul moment jak tesciowa pojechala:-)

igunia kochanienka:-)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


tak w ogole to od wczoraj znow mocniej czuje krocze i nadal spuchniete i sie ne goi. i wczoraj polozna kazala tylko przemywac szarym mydlem psikac osceniseptem i wykupic rivanol. dzis rusze do apteki. jakby tego bylo malo to cos w okolicach korzonkow mnie lapie.. mam nadzieje ze to tylko chwilowe bo czasen podniesc sie nie moge. wczoraj mala mala jak nie musialam to nie bralam na rece. dopiero w nicy jak maz w pracy

co do becikowego to podobno do konca wrzesnia trzeba zarobki z 2011 a od pazdziernika z 2012roku. ale dokladnie zalatwial bedzie maz jutro mam nadzieje to bede wiedziec na stowe

nike dobra reklama mleka:-) chyba mnie przekonalas:-P



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #755627 przez pyzaura
Nike Kacperek jest sliczny i puszcza do cioteczek oczko :D:D
Kalinka dawaj zdjecie Natalki :) jak laseczka juz urosla :)

a ja na 12 ktg takze trzymajcie za nas kciuki :)

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #755629 przez kalina
ania jak mi sie uda pozniej zasiasc do kompa to dam bo przez telefon lipa a tera karmie to pisze:-)

trzyman kciuki za skurczybyki.. w koncu musza ruszyc..

dziewczyny kiedy pierwszy rqz u pediatry bylyscie?



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #755688 przez nike84
kalina szczerze współczuję :dry: Ja bym takiego wpieprzania się, w to jak zajmuję się swoim własnym dzieckiem, nie wytrzymała. Co do oliwki masz rację, bo mnie położna też mówiła żeby nie używać. A na łuszczącą sie skórę na brzuszku i na stópkach poleciła smarowanie bepanthenem, żeby natłuścić i powiem ci że u nas to pomaga :)
Co do wizyty u pediatry, to jak byłam na ważeniu kontrolnym, to pani powiedziała, że jeżeli nic się nie dzieje, to pierwsza wizyta jak mały skończy 3 tygodnie. Tak więc my w przyszłym tygodniu się zarejestrujemy, a na razie złożyłam deklarację wyboru lekarza dla małego :)

Kacperek śpi, zasnął na moim brzuchu a z cyca zrobił sobie poduszkę :silly: Teraz przeniosłam go do jego łóżeczka a ja mogę dokończyć porzadki i może nawet jakiś make up uda mi się zrobić :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #755718 przez pyzaura
a ja po KTG dr mowil ze zapis ladny ale zero skurczy w czwartek ktg i wtorek a jak nic sie nie bedzie dzialo to 10 dopiero mnie polozy :(:(:(:(

takze myslalmi teraz z Kinia jestem :kiss: dasz rade kochana kciuki caly czas zacisniete za Ciebie :kiss:

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #755723 przez MyMelange
Pyzik, grunt, ze serduszko bije wlasciwie. Moj doktor kladzie do szpitale w 6 dzien po terminie - pozniej sie boi. Skoro masz jeszcze 10 dni, to wszyyyystko moze sie zmienic i nagle wyladujesz na porodowce. :)

My jutro do tego szpitala... Zorganizowalam sobie tableta, bo jak bede lezec i czekac, to zwariuj, a tak zawsze cos w necie poczytam. Jeszcze jakies zakupy spozywcze i piciu. Mam stresa, ale jakos wew jestem spokojna. Nawet brat mowi " Ty sie w ogole nie boisz" hihi - boje sie, bo nie przelezalam w szpitalu nawet minuty, wiec nie wiem z czym to sie wiaze...

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #755730 przez pyzaura
dasz rade kochana a jutro na ktora masz?? ciekawe czy jutro juz zaczna Ci cos wywolywac ... nie wiem moj mowil ze do 10 dni ale to wiesz co lekarz to inny obyczaj :) wszystko bedzie dobrze wiem ze sie boisz ja tez ale poco to okazywac wtedy chyba jeszcze gorzej a tak pojdziemy odpekamy i wrocimy z naszymi malenstwami do domku :)

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #755738 przez karolcia1919
pyzik ja rano bylam tez na ktg i.byla cisza spokoj...a w nocy mnie wzielo i kornelek o 12.25 byl z wiec badz dobrej myslinami... tak samo kinia ;) !!!!


a mnie wkurza tesciowa..przyszla o 8 i siedziala do 13 i by tylko nosila czy bujala malego choc spi bez zarzutow!
a ja zamiatalam wstawilam obiad a ona siedzi a ja ledwo chodze...no zero pomocy !!! rozumiem ze zapatrzona jest w wnuka ale wszystko ma swoje granice do cholery.



a moj synus spi w wozku lub ze mna o lozeczku ..niechce slyszec .

ogolnie mam problem z pampersami kupuje 1 ale i tak sa duze i maly sie moczy ..nie zadazam prac..niby ciuchow mam duzo ale tych malych na 56 wyszlo ze najmiej...;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #755763 przez pyzaura
mowisz ze 1 za duze sa?? no tesciowa pewnie zapatrzona w wnuka ale jak spi to mogla by ci pomoc jak widzi ze Ty latasz sprzatasz a ona w nosie ma :( ojj tak to juz jest z tymi tesciowymi :)

a kiedy wrzucisz jakas foteczke ??

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #755787 przez agamo
Minis Akina fotka z Igunia bezcenna! Pieknie razem wygladacie! I pytanko czy ty tez na porodowce sie malowalas? Cholera chyba Jakob jedyna bede mice szpitalne fotki typu piekny i bestia I Nie musze mowic kto w roli besti :p

Iva Lusia poprostu opalona bo mama w ciazy na slonku w basenie brzusio odslaniala to i niunia się oplalila U mnie Kacperek tez tak lubi na brzuszku zasypiac Ostatnio tak nawet u dziadka na brzuchu przysnal A dzkąsek taki był dumny ze odrazu kazał babci fotkę robić :p

Nike mina Kacperka cudna Jak się ogląda usmiechajace bobasy to aż samemu człowiekowi micha się śmieje!

Kinga będzie dobrze i pewnie masz spokój wewnętrzny bo jesteś już gotowa i teraz tylko pewnie twój malutki ci w głowie!

Ania wytrzymasz jeszcze nawet te 10 dni Choć tak jak mówi Karola wcale nie powiedziane ze nie wyladujesz na porodowce w ten sam dzień co Kinia!

Kalinka współczuje naprawdę I myśle ze takim ludziom to trzeba prosto z mostu powiedzieć ze to twoje dziecko i będziesz je wychowywać na swój sposób i ze ty nikomu się nie wpitalasz w wychowanie dzieci to i nie zyczysz by tobie się ktoś wtrynial! O! Bosheeee ludzie maja tupet!

Widzę ze nie tylko ja zostałam bez męża! Fakt mam jeszcze tesci przez tydzień ale oni dużo nie pomogą A mam pytanko czy to normalne ze mały sadzi kupki jedna po drugiej? Bo mamy tak ze mały w nocy nie kupczy a nad ranem walnie trzy jedna po drugiej mimo iż nie po karmieniu I bardzo przy tym płacze a kupki idą z gazikami i są mega strzelajace! Boje się żeby się nie odwodnil no i sama już nie wiem jak rozpoznać biegunke Bo czy to normalne żeby tak płakał nad kupkami?

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #755794 przez iwonta_kg
My idziemy do pediatry za tydzien. Dokladnie w środę. Wtedy tez bedziemy szczepic Kacperka.

Karolcia jak my kapiemy malego to po kapieli pierzemy ciuszki w tej wodzie z wanienki. Polozna tak nam poradzila. Wtedy tak sie nie zbieraja:)

Teraz moj ksiaze wisi na cycku i ciumka:)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #755802 przez Alivva
Helołłłłł
Ja tak na szybko bo mała dziś szaleje.
Karolcia-polecam Dadę 1 bo sa mniejsze od pampersa. Ja miałam ten sam problem więc polecam Dade ;) Dopiero wczoraj zaczęłam używać pampersów 1 na zmianę z Dadą 2 -bo są równe.
Co do mleczka ja też z czystym sumieniem polecam Bebilon. Innego akurat przy małej nie testowałam ale przypasiło więc innego nawet nie kupuję ;)

Położna dziś nas odwiedziła-kluska waży już 3700 Kara powiedziała,że jest obżartuchem a poza tym wsio ok. Co do wysypki na buźce (nie wiem czy pisałam,że ją wysypało) to dowiedziałam się,że to albo trądzik niemowlęcy albo wysypka kontaktowa,a po ostatnich wizytach gości może być... każdy na łapki ją brał,przytulał do swoich ciuchów więc możliwe,że to własnie TO.
Ale nic nie mam z tym robić bo samo zejdzie-ewentualnie 2 razy dziennie przemywać solą fizjologiczną....
U lekarza jeszcze nie byliśmy (no byliśmy ale na usg-a to inna wizyta niż u naszej pediatry) Idziemy dopiero na szczepienie czyli jakoś koło 6tygodnia zycia....

ach nie wiem co jeszcze miałam napisać....znów miałyśmy lekko kopnietą noc i baterie mam ciut wyczerpane więc i jarzenie gorsze....

dodam jeszcze krótko,że myślami jestem z Kinią i Anią ;)

Aguś...mi położna mówi,że przy karmieniu wyłącznie piersią kupka może być w każdej pieluszce więc nie martw się,że się mały odwodni. Moja mała tez miała takie problemy z kupaniem ale chyba po tym Infacolu się poprawiło. Wali kupki ale już nie ma takich problemów....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl