BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 7 miesiąc temu #757759 przez Kasia :]
Wszystkie Dzieciaczki śliczne! :woohoo: I te wąsy Piłsudskiego! Powalające! Ciekawe jakby Zosiek w nich wyglądała :silly:

A to nasza Kruszyna z wczoraj :side:

Uploaded with ImageShack.com

Aha, z nowości...Kikucik nam jeszcze nie odpadł, ale idziemy dziś na pierwszą wizytę do pediatry :( Trochę mam stresa, bo o nigdy nic nie wiadomo. Trzymajcie kciuki, żeby wszystko było w porządku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757780 przez karolcia1919
witam.
kinga trzynam kciuki ;).juz tak blisko i malenstwo bedzie z Toba...
pyzik a jednak Ty ostatnia a jak u Ciebie?

mam kila pytan do was?
uzywacie juz lezaczka bujaczka ?
wasze dzieci tez maja czkawki?jak zaradzacie?
ile dzienniw idzie wam pampersow ?


kornelek lubi spac w dzien a w nocy nie bardzo...wczoraj probowalam go uspac od 19 do 21.30 no i wkoncu udalo sie ...ale przy cycu az sie zaczal krzstusic.;/
w dzien robie wszystko normalnie tv gra chodze ogarniam i nic nie dziala na niego.

caluski od nas ;-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #757797 przez kocham_cie
Dzień dobry okruszki :)

W imieniu zebry z klasą dziękujemy za miłe komantarze :) My dziś po całkiem dobrej nocce, mieliśmy jedną dłuższą przerwę od 2-4 ale bez płaczu więc jakoś daliśmy radę bez nerwów :laugh:

Dziewczynki zapomniałam wam wczoraj napisac żę w tesco jest -30 na ubranka niemowlęce


kalinka ja tzn antek usg bioderek ma dopiero 25 października, bo takie są terminy ale ortopeda powiedział że to nie jest problem że mały będzie miał już 2 miesiące, bo u nas i tak robi się dopiero po 6 tygodniu... kurcze chyba bym padła gdyby ktoś zaproponował zrobić mi to prywatnie

Nefeli Kurcze przekichane z tymi twoimi piersiami... oby szybko to wszystko minęło :kiss:

Monia-Akina słońce igunia urodziła się malutka i tyle, tak jak Donatka mówi jeszcze nadrobi, a ty nie możesz się zdręczać że to twoja wina- jesteś wspaniałą kochającą mamą i tego się trzymaj :kiss:

Donatka ale szymek rośnie... fantastycznie już nawet nie widać po nim że urodził się taki malutki
www.zapytajpolozna.pl/122-vii-ix/512095-...2013-=/reply-to.html
Agamo no jeśli chodzi o wagę małego... to robi się naprawdę ciężko :blush: tak sobie myślę że jednak muszę się zaopatrzyć w chustę do noszenia niemowląt bo już mi ręcę odpadają, tym bardziej że mała paskuda spędza na nich połowę dnia :silly:
Kurka ależ wy macie śliczne zdjęcia kacperka... chyba muszę się zaopatrzyć w jakiś dobry aparat, bo naprwdę widać różnicę

Iva mój ancioch też soattanio nauczył się krzykać i teraz jak ma nerwy to nie płacze tylko piszczy na cały blok :lol:

Kinia no to zaraz będzie pusz pusz... i nasz bezimienny skarbek będzie na świecie :blink: trzymam kciukasy :kiss:

donatka widziałam że pytałaś ivy o kota.. hmmm kurcze ja też raczej mojego siersiucha chciałam separować od małego, bo on nie jest taki kochany jak mija od ivy... ale okazało się że sierściuch podszedł kilka razy do Antka powąchał i teraz wogóle nie wykazuje zainteresowania małym a wręcz odwrotnie mam wrażenie że się go boi :blush:

Edit
A no i w końcu młody przekonał się do smoka... wybawienie dla mmoich sutków :blink: no i próbowałam nakarmić małego moim mlekiem z butelki i co się okazało z butelki z Aventy pije a lovitu nie umie zassać... dziwne nie... a smoczki bardzo podobne :unsure:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757838 przez nefeli
dzien doberek :)
Ivciu dobrze jest jak zciagasz ponad 100,ja walcze o 30ml :( co 3h,wiec juz coraz czesciej jemy mm :( biust zmalal...moze jak pisze Kasia to od antybiotyku cos sie dzieje...co bedzie jak odstawie??? a mam wtedy wyjazd do Salonik do gina i w koncu na zakupy
w niedziele mam gosci wiec moze jakas fotke sie pstryknie,ja poki co nie mam fotek :( jak wiecie jestem caly dzien i wiele nocy sama z mala...wiec jedyne czego nie robie to fotek...
zreszta mam taki odrost i jestem jak cien czlowieka wiec jak tu sie focic ;)???
Mojej malej zaczely jasniec wloski...z czarnego lepka zaczal sie robic jakis czerwony-kasztanowy...
Donia chyba nalezysz do niwielu ktorym smakuje szampan :) ja osobiscie nieznosze ...
Zycze milego wieczoru z okazji rocznicy,sto lat dla Was!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757849 przez nefeli
Madzia apropo bioderek u nas nie robia,tylko pediatra ocenia czy jest taka potrzeba...ja chcialam zeby zrobiono w klinice,ale ona powiedziala ze wszystko ok i nie ma potrzeby...a ja kurcze chce...wiec musze chyba az w Salonikach kogos szukac???
a Twoja Antosiowa zebra jest taka kochana ze tylko schrupac :)
co do krzyku,to my jak sie obudzimy chcemy natychmiast jesc a ja ja przewijam,czyszcze nosek,myje buzke a ona az sie zanosi...mi peka serce,ale wiem ze po jedzeniu nie moge tego zrobic bo zwroci wszystko co zjadla :(
wiecie co przez to ze jestem zupelnie ze wszystkim sama...dom wysprzatany,obiad ugotowany,wszystko zrobione tylko na siebie juz zero czasu...jeden prysznic i masaz oliwka na tyle mi starcza czasu...chodze tylko w pizamie,wlosy spiete,blada twarz ...oj nie moge sie doczekac tych Salonik...mala bedzie z mezem w samochodzie ja moze troche sobie polatam jak to mowi moja mama :) cos kupie,zobacze...a na jakims parkingu trzeba bedzie mleko odciagac,oj torby nie mam duzej zeby zabrac butelki,mleka i inne pierdolki na tyle godzin...
sciskam Was
Aneczko myslami jestem z Toba!!!
Kinia zapewne juz po :) i niedlugo fotka bedzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #757921 przez kalina
auuuu.. ale mnie od rana brzuvch boli przez toczexwnetrznosci tam sobie lataja to nawet nie wiem co mnie boli dokladnie. rano mezowi przed pojsciem docpracy kazalsm mala przeniesc na lozko bo sie boje ja na rece vbo nie moge sie wyprostowac. mleczko odciahgnelam zeby malej nue zaszkodzic. ale chylba tez dolacze do mamus karmiacych mm bo coraz mniej leci pokarmu. a szkoda bo ja lubie przy cycu..

magda no u mnie w jednym uslyszalam ze na fundusz juz nie maja usg a w drugim termin na 30 grudnia. ale koszt 70zl wiec zrobie ale w zadnym z tych punktow. nie bede ich sponsorowac. wole konkretnie isc do prywatnego gabinetu. z czystej przekory:-)
i dzieks za info w sprawie gojenia bo wlasnie tez wsrod cennych rad uslyszalam ze powinnam do lekarza bo sie juz dlugo nie poprawia. no a skad ja niby mam wiedziec ile to ma trwac. to glupka z siebie nie robie.. i tak jestem na etapie ze juz czuje prawa strone bo lekko opuchlizna zeszla. a tak to byl sztuwny punkt:-)

mysmy sie wczoraj tez ze smokiem przeprosili bo wymieklam ale za to noc jaka spokojba:-)

super pan zeberek.. jak dzieci rozkosznie w takich wdzisnkach wygladaja:-)

nike slicznie wygladasz z malym

ale zosia ladnie na brzuszku lezy.. i jakie spojrzenie:-)

iva no nie moge sie napatrzec jak ta kotka jest za mala:-) ciekawe jak bedzie juz troche starsza to czy cierpliwosci im do siebie wystarczy:-) u nas jak siostra byla mala to sobie z kota poduszke robila i sie nadziwic nie moglismy ze sobie kocina na tyle pozwala:-

karolcia ja buujaka nie uzywam bo mam taki na wpol siedzacy i malej niewygodnie na razie
czkawke ma kilka razy dziennie i ja przeczekujemy
a pieluch to przynajmniej dziesiec jak nie wiecej idzie


kingus kciuki caly czas zacisniete



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757964 przez agamo
Anku pyziu ty pisz nam tu codziennie jak się czujesz i czy coś się dzieje i wcale nas nie zanudzasz Będziecie z Michasia nasz najbardziej wyczekane wychuchane laseczki :D wiec nawet o tym nie myśl by nas tu zostawiać! Melduj się codziennie bo my tu zwariujemy z domyslow co się z tobą dzieje!

Kinga pewnie kochana już rozpakowana i cieszy się maluszkiem! Czekamy na info! Kciuki sciskam dopóki nie napisze!

Monia Akina u mnie Kacperek urodził się z waga 3720 na wyjście ze szpitala nas nie wazyli dopiero dwa dni po wyjściu w domu to mały ważył 3400 z czego wtedy zauważyłam ze już przybieral wiec napewno na wyjście ze szpitala wiecej stracił! Obliczono ze stracił 7% ale tak jak mówię to było na cztery dni po porodzie! Ostatnio był wazony tydzień temu i ważył 3900 wiec przybiera sobie pomału ale położna mówiła ze w normie Ale widzisz mały miał 3720 przy porodzie i to było największe dziecko na sali Mimo iż to wcale nie jakoś bardzo dużo! A wszystkie dziewczynki u mnie na sali były poniżej 3 kg wiec nie stresuj się kochana bo udzieli się on Iguni! Wszystko wporzadku może spróbuj innej opini lekarskiej bo może jakiś debil ci się trafił!

Madzik mam to szczęście w niesczesciu ze mąż ma zamiłowanie do fotografi Nieszczęście bo wszystko takie drogie ze szok a on by chciał mieć wszystko najlepsze i wymieniał by sprzęt jak tylko wyjdzie coś nowego a mnie aż trzęsie jak o tym słyszę No a szczęście bo przynajmniej pare fotek ładnych mamy! Ale myśle ze warto zainwestować w dobry aparat tylko bez przesady! No i wiadomo trochę czasu poświęcić bo jak to Moj mąż mówi każdy aparat na automacie zrobi podobne zdjęcia a żeby robić na manualu to już wyższa polka bynajmniej dla mnie!

Ivus jak nocka?

Karola u mnie położna mówiła ze częściej bywa tak ze dziecko wiecej śpi w dzień mniej w nocy wiec myśle ze całkiem normalne U mnie na szczęście na odwrót nawet w nocy słomy dłużej w dzień już gorzej!

Kalinka z tymi bolami pleców to może pogadaj z lekarzem od czego tak? A zazywasz jakieś przeciwbólowe? Może łyknij coś sobie Ja po porodzie miałam polecone brać po dwie tabletki ibuprofenu i dwie tabletki paracetamolu trzy razy dziennie i naprawdę ratowaly mi życie ze szybko doszłam do siebie!

Nefeli bidulko czemu wiecznie coś się do ciebie lepi?! Jasne wybierz się do ludzi (jak ja to mówię) bo odmulic się każdy potrzebuje Ja jak ostatnio pojechałam z mężem i małym na duże zakupy do Tesco to aż micha mi się śmiała A jak pojechaliśmy do urzędu małego zarejestrować i ubralam się jak człowiek i umalowalam to już wogole się czułam jak przed ciaza! Naprawdę to jest każdej z nas potrzebne!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757968 przez agamo
Ps Karola leżaczka bujaczka używam od pierwszym dni mam taki ze można małego polozyc i lezaczek unieruchomic! Pampersow hmmmm w cholerę ale nie liczylam być może koło 10 na dzień! No i czkawki w ciąży miałam non stop teraz na szczęście zadko!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #757979 przez Nubi
Hejka my po wizycie u pedia i wszystko ok, mala Zo przybrala 400g od szpitala, co znaczy ze moje mleko nie jest wybrakowane imoge teraz zagrac tacie na nosie :side:

Kinia 4cm to juz sporo, polmetek :) chociaz teraz moze juz masz syna na piersiach ;) btw nie bedzie mikolaja? Cos chyba pominelam...albo zapomnialam :p

Nefeli, niech Cie ten placz malej tak nie meczy podczas kapieli, wiesz dlaczego placze a wyjscia nie ma wiec niech cwiczy przepone, moze jestem wyrodna matka ale jak Zo ryczy przy przewijaniu bo glodna to jakos tak chlodno to traktuje i jestem spokojna. Wiadomo ze chcialybysmy zeby nasze dzidzie sie tylko usmiechaly lub mialy blogi spokoj na twarzy ale placz nie jest taki zly. A no i jak Zo urodzila sie z ciemnymi wloskami tak teraz jak trafnie agamo zauwazyla ma blad ;)
O beka przez sen :D

Karolcia jeszcze nie wsadzam Zo do bujaka, chyba od 6 tyg jest, wiec jak jej sie plecki troszke wzmocnia to ja posadze.
Na czkawke ktora ja zazwyczaj meczy po ulaniu daje jej cyca albo czekam az samo przejdzie.
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

A pampersow to na dobe schodzi od 7 do 12? Zalezy.

Magda chyba w koncu nie pisalam nic o tym Twoim zebrzatku :) oczywiscie ze sie cioci podoba! No i za spanie na brzuszku 5 z plusem ;)

Ktoras pytala o te smiechy i usmiechy, z tego co czytalam to okolo 2 miesiaca dziecko sie swiadomie smieje, usmiecha.

Nataka Kaliny chyba do taty podobna bo do mamy to srednio :laugh: :p spoko Kalina przywalisz mi za to przed wozkowymi wyscigami :)

Werandujemy sie wlasnie, jutro jak pogoda dopisze to pierwszy spacer :)

Buzki laski i dzieciaczki!

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758005 przez pyzaura
Agus dziekuje za mile slowa :kiss: podbudowalas mnie :) a u nas powoli jakies lekkie bole sa ale bez szalu wczoraj lekarz powiedzial ze w srode nas na oddzial polozy jak nic sie nie ruszy takze trzeba czekac chyba ze sama wyjdzie :) a tak bym chciala juz z wami pogadac na te wszystkie tematy a tu dup... bo nie wiem co napisac ... ale jeszcze troszke :)

Kinia jak tam Ty nasza wyczekiwana :) juz sie nie moge doczekac informacji od Ciebie ... pewnie juz tulisz synka :) cos tak czuje :)

Wszystkim wam dziekuje ogolnie za slowa otuchy :kiss::kiss::kiss:

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758055 przez agamo
Aniu nie ma za co Wszystkie tu jesteśmy równie ważne i te pierwsze mamusie i te srodkowe i te ostatnie Wiadomo ostatniej mamie najciężej bo tez już by sie chciało ale najlepsze w tym wszystkim jest to ze ty tez sie doczekasz i przyjdą pierwsze dni z malenstwem i wogole nie będziesz myśleć o forum a pózniej ogarniesz już wszystko i zaczniesz do nas nawijac o kupkach spacerkach zaczerwienionych dupkach :p i przynajmniej fajnie bo każda będzie mogła coś ci doradzić! Do środy szybko zleci A nóż Michasia ci zrobi niespodziankę wcześniej! I pisz nam o czym tylko chcesz czas na gadanie o kupkach jeszcze przyjdzie zobaczysz!

Kasia Zosia śliczna i jaki ma słodki nosek!

A jak tam Asiek z Patrysiem dawno sie nie odzywali!

Nubi Asia no to jak Kalina będzie sie z tobą lała to wyścig chyba Slonko wygra chyba ze ktoś jeszcze bierze udział w wyścigach! Swoją droga fajnie ze sie tak razem trzymacie aż żałuje ze ja tutaj bo bym sie z wami wybrała byśmy miały dwóch chłopców dwie dziewczynki :D
A miałam pytać czy tam na Zosi fotce czasem grzywy pameli nie widać? Aaaa i z tym płaczem małego mam podobnie jeśli steka bo jest marudny to tez mnie tak nie rusza już Jedynie jak go boli to mnie aż skręca od środka!

No a dzisiaj dzień sie zaczol kiepsko a teraz mały pospal ja zregenerowalam siły i już jest lepiej a on sadzi dziś takie kupy ze sie zastanawiam jakie to moje mleko musi być wstretne jak te kupy tak walą! Hihi dobrze ze dziś idą nawet lekko i już zdarzył obaczyc mnie pare razy! Dobra kończę bo ja tylko o kupach gadam

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758059 przez Nubi
Aniu glowa do gory do srody tylko pare dni , a co w tym czasie sie wydarzy jeszcze to tylko czekac! Oczywiscie zycze zebys Misie miala przy sobie przed sroda :)

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758071 przez agamo
Aaaa cholera zapomnialam zapytać mamuski cesarkowe jak to jest z ta blizna bo miałam szwy rozpuszczalne wiec wogole szycia nie było widać tylko taka kreska i widać było jakby szycie było robione od środka ze tak powiem no a wczoraj zauważyłam ze kreska zaczyna sie zaczerwieniac mimo iż przedtem nie była czerwona To normalne? Czy to może świadczyć o jakimś złym gojeniu Zdziwiło mnie ze na początku czerwona nie była! I
Będziecie stosować jakieś masci czy zele na blizny?bo sie zastanawiam czy nie poprosić by mi szwagier przywiózł! No w końcu daje już spokój bo ostatnio rozgadalam sie jak głupia!

Kingus już na bank rozpakowana Prawda?

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #758079 przez kocham_cie
UWAGA UWAGA KINIA URODZIŁA SYNKA 3600 , 51CM :laugh:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758081 przez karolcia1919
ciekawe co u kingi ??;)


dziekuje wam za odp ;) moj Bart.tak przezywa jak maly ma czkawke...nie idzie mu przegadac ze to normalne.


aniu ;-) ty juz tez blisko..kilka dni...a moze i szybciej;).
moze bd u cb tak jak u mnie bylo ;-)


wszystkie dzieci slodke...ja narazie nie mam kompa tylko tel...ale jak bd miec to nadrobie ;)


co do usmiechhow juz tez mam kilka fotek ;)


calusy pozdrawiamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl