BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 7 miesiąc temu #758683 przez agamo
Karola a wywijasz "motylki" przy nogawkach? Wieszte po bokach bo musza byc wywiniete na zewnatrz I czasem u mnie jak malemu pampers sie podwinal na pleckach to tez zsikal sobie plecki :p a gdzie maly zawsze Ma przesikane? Plecki? Boczek? Czy brzusio?

U nas pijawila sie malemu wysypka na buzi I Nie mam pojecia od czego ani nie jadlam nic szczegolnie innego niz do ten pory Ani Nie zmienilam mu proszku ani nic z tech rzeczy A ma tylko na buzce Jakies pomysly?

Kurcze Natka zazdroszczę tych masazy Aż mnie zaciekawilas muszę poszukać czegoś podobnego!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758723 przez iwonta_kg
Karolcia ja uzywam dady i przeszlismy juz na 2.

moj synek wlasnie oglada mecz z tatą :)

oto efekty:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758726 przez agamo
Iwonka zdjecia Kacperka super!oglądając takie fotki sama micha sie śmieje! Widać ze mały kibic wam rośnie Byle by kibicowal tej samej duzynie co tata :p

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #758732 przez Nubi
Pomysly na wysypke na buzi: moze nowy proszek, albo perfumy, ktore mogly miec styk z jego buzka? Jezeli w diecie nic nie zmienialas to cos z otoczenia musi byc...

My po spacerku... Bylo bosko, mimo ze dzis mam taki bol bani ze hoł hoł

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Iwonka co to za mecz bo chyba nie pl druzyn, sadzac po emocjach malego :)

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758795 przez MyMelange
Czesc slicznotki :-)

Uczymy sie karmic z roznym skutkiem... ale walczymy. Byc moze na noc juz oddadza Mikołaja (juz oficjalnie). Zaczne byc mama w pelni, bo nawet pieluchy nie zmienialam poki co. Krocze kurka rwieeeeeee jak cholera.

Iwonka, Kacperek wymiata. Jejku jaki juz duzy, a dopiero szalalysmy ze szczescia jak sie narodzil...

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758800 przez pyzaura
Kinia to jednak Mikołajek ;-) ślicznie a jak ty kochana sie czujesz ?

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #758815 przez Alivva
Hejoooo.
Tatuś pojechał do kamienicy dalej pieścić swoje mieszkanko a my zaliczyłyśmy spacerek,w domku już butla i mała zasnęła a mama dorwała się do lapa :)
Bart przywiózł nam kropelki i od nocy zaczęliśmy je stosować więc zobaczymy jakie będą tego efekty. Przywiózł też spódniczkę na szelkach dzinsową i dresik różowy z Lidla... U nas promocja od jutra a w niemczech już wyprzedaże gazetkowe i te ciuszki po 4,99 i 5,99 euro...

Ej sama się dziś uśmiałam z tej kąpieli a'la Kleopatra :) Najpierw napisze,potem pomyśli. Ja to czasem jak taka blondynka :D
Wiecie co-ja też mam straszne napady na słodycze ale już nawet nie kupuję bo kurcze zaraz tak przywalę z wagą,że trzeba będzie ciuchy zmieniac a tego nie chcę :P To chyba tak jak tu któraś napisała-nie dojadamy i potem w biegu słodycze. Oj trzeba to sobie ukrócić :P

Aguś ta wysypka to najprawdopodobniej trądzik niemowlęcy jak u mojej Luśki. Połozna poleciła 2 razy dziennie przecierać wacikiem spryskanym octaniseptem a po kąpieli jak reszte ciałka-smarowałam maścią z wit A i nam już prawie wszystko zeszło więc sprzedaję patent dalej ;) Poza tym nie kazała niczym innym kombinować żeby nie zaognić a taka wysypka to po prostu urok niemowląt i minie samo.

Nubi-te "nawilżacze" mega popularne bo u mnie też taki sam :D Jak kaloryfery są mocno gorące to nawet pokropię ciut ręcznik olejkiem eukaliptusowym(Natalia chyba o nim pisała) to powietrze w sypialni robi się takie...świeższe ;)

Słonko u nas tak samo z kolkami więc trudno wyczaić od czego to zależy :/ Ale najlepiej jakby się nie pojawiały juz NEVER!

Iwonka-kibic świetny z tego Kacperka :)
A skoro już o kibicach..... Nasze dzieci jakby się umówiły dziś hahaha
Tylko moja kibicka Lecha Poznań oczywiście-jak tatuś ;)
Więc sukienusia LECHA musi być ;)
Zobaczcie ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758847 przez pyzaura
No ślicznie mała z tatusiem . | koszulka Lecha musi być . Arka Cracovia Lech.:-)

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #758897 przez iwonta_kg
Iva super ta kiecka! :)

Na Kacperka czeka szalik lecha:)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758903 przez MyMelange
Czesc slicznotki :-)

Uczymy sie karmic z roznym skutkiem... ale walczymy. Byc moze na noc juz oddadza Mikołaja (juz oficjalnie). Zaczne byc mama w pelni, bo nawet pieluchy nie zmienialam poki co. Krocze kurka rwieeeeeee jak cholera.

Iwonka, Kacperek wymiata. Jejku jaki juz duzy, a dopiero szalalysmy ze szczescia jak sie narodzil...

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758917 przez pyzaura
Asiu ale fajna fotka z wozeczkiem szalejecie ;-) jaka ty zgrabna ajjj

Iwonka Kacperek jaka radość ;-) co on za mecz oglądał?

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758952 przez Nubi
Co tu taka ciszaa? Aaaa weekend :)

Ja wlasnie ciesze sie chwilami przed karmieniem, zaczyna mnie bolec piers, ciekawe czy to zastoj... Jeszcze tego by brakowalo :huh: glowa nadal napitala, dobrze ze malenstwo takie grzeczne :) no i P dzis szaleje na pepkowym wiec brak kontaktu pewnie do poniedzialku... Troche mi smutno ale przezyje.

Iva tatus zadowolony z takim kibicem u boku :) wygladaja super, szkoda ze nie macie w trojeczke fociaka kibicowskiego.

Aniu a u Ciebie jak tamsobotni wieczor mija? Bardzo niecierpliwa?

Dobranoc mamcie

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758956 przez pyzaura
Asiu a bylam na bardzo długim spacerze i wzielam ciepła kąpiel ale cos mnie lekkie skurcze łapią mam nadzieje że sama wyjdzie a tak szaleje ze hoho ;-) a strasznie jestem niecierpliwa bo zostałam sama ;-) a wy takie piekne zdjecia wrzucacie ;-) już teraz wytrzmam ;-)

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758969 przez MyMelange
Dziewczyny czy jak macie kupe, to wybudzacie dziecko? U nas niestety antybiotyk, bo crp uroslo.

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758984 przez agamo
Nubi Asia super wygladasz i jaka ładna fotka ze spacerku widać ze jest gdzie chodzić! U nas mamy taki park niedaleko wiec tam wychodzę z małym ale trasa kamienista i dość małego trzepie i napoczatku płakał teraz już lepiej choć jeździmy na smoczku bo tak to płacz! Za pomysły dzięki co do perfum czy kremu to odpada w moim przypadku bo od kiedy urodziłam wstrzymuje sie od psikania perfumami a krem tylko na twarz ale jego używam od początku Zaczynam sie zastanawiać czy mąż nie uczulil jakimś kremem bo on ma dość mocne i intensywne kremy hmmm albo i perfumy męża hmmm może te których nie lubię Tak to napewno te muszę mu rano powiedzieć :D hihi

Iva no taka fotka jest bezcenna Widać jaki tatko dumny no a Lusia do twarzy w niebieskim :D oby kropelki pomogły I dzięki za info o wysypce spróbuje tego octaniseptu jak mu nie zniknie do jutra!

Ania Pyzik ooo proszę skurcze sie pojawiły nono to już coś może do 10 nie dotrzymasz! Tego ci życzę!

Kinga wszystko zalerzy kiedy mały walnie kupke Z reguły małego przewijam odrazu bo wole mieć go chwile marudzacego niż z obszczypana pupcia! Aczkolwiek jak nie raz ma cieżko zasnąć i wiem ze to krótka drzemka a miał jednego mokrego baczka to zdarzyło mi sie poczekać Ale jak dopiero co zasnął i przy większym kalibrze przewijam odrazu! Jak to mówią lepiej zapobiegać niż pózniej leczyć Tak to chyba szło :p a jak ty sie czujesz kochana? Oj biedny Miki ale wiadomo to dla jego dobra!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl