BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 6 miesiąc temu #763865 przez iwonta_kg
dziewczynki czemu nie wrzucacie fotek do wątku "zdjęcia maluszków"???



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763866 przez Alivva
iwonta_kg napisał:

dziewczynki czemu nie wrzucacie fotek do wątku "zdjęcia maluszków"???


Ach Iwonka mi tam jakoś nie po drodze :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763871 przez nefeli
hihi Ivciu wlasnie te cienkie nozie,ja mam wrazenie ze wszystkie skarpetki za szerokie...i ze tak juz zostanie...hihi
polska zlota jesien jest piekna Nubisiu,uwielbiam,tylko bez deszczu ...
Madzia jaki kochany ten tygrysek,slodki buziak :)
Iwonka no wlasnie slyszalam o tych skutkach ubocznych,nawet o depresji po tych tabletkach i dlatego chce uniknac...myslalam ze samo sie jakos zatrzyma...jest malo niby,ale wkladki non stop zalane,a mala juz calkiem zapomniala co to cys:(.
przy mlodym dostalam tylko jedna tabletke pamietam ale od razu i nie pamietam czy cos mi sie dzialo bo wtedy wszystko zganialam na hormony po porodzie...
Iwonka ale fajni z Was rodzice :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763875 przez agamo
Nubi Asia wow dwa lata to sporo Ja chyba za bardzo egoistyczna jestem bo już kombinuje jak tu zrobić by na wigilię grzybów sie najesc i wino do kolacji wypić :) hehe no i tak jak Madzia mówi ze nie chce by mi babel pod bluzka szmeral Bratowa męża karmila synka do dwóch lat i jak tylko wracała z pracy to brała go na ręce by przytulić a on odrazu w dekolt sie jej pchał Ja cieszyła ta wiez i bliskość wiadomo sprawa indywidualna ale podziwiam bo mnie trochę brakuje tego zakazanego jedzenia czy drineczka raz na jakiś czas! No i Zosienka śliczna i wcale nie wyglada jakby była w nie kobiecych ciuszkach bo i jaka śliczna bluzia!

Madzik rany Antos faktycznie duży jemu nóżki zaraz wyjadą z nosidelka Co ty tam w tych cycach chowasz co?! I ja tez mam cicha nadzieje ze będzie mi dane plesc warkoczyki i kupować różowe sukieneczki!

Iva wiem wiem rak to z tymi kolorami ja znów zarzekalam sie ze nie lubię blekitow i nie będę kupować nic niebieskiego a najbardziej mojego smoka lubię w niebieskim i granatach zwłaszcza w paseczkach Tak to już jest z tymi naszymi planami! A pamiętam jak Natka bardzo chciała synka a teraz Julki za żadne skarby by pewnie nie zamieniła!ale zlecialo i Bart już jedzie wam to chyba już całkiem szybko czas uciekł! A Nupel tez fajnie!

Dagus no u nas sie mowi na pole :) zawsze znajomi z nas sie śmieją ze wiesniaki jesteśmy no ma pole wychodzimy To mamy na to już krótka riposte ze my wychodzimy z dworu na pole a oni wiesniaki z pola na dwór :p hehe Kurcze tyle jeszcze było innych słów ale nic teraz do głowy nie wpada i ze zaciagamy to tez juz udlyszalam choc tego nie zauwazam A pomadki faktycznie tak sie mowi a u was nie? No to niezle! Za to poznaniacy maja kompletnie inne słownictwo! A co do krk kocham to miasto i trochę tęskno mi do niego I nawet ten durny Londyn sie umywa! A pogody tez ci zazdroszczę mam tyle bodziakow na krótki rękaw i nic nie zakładam może ze dwa mu ubralam! Bo moje dziecie czekało do jesieni!

Iwonka zdjęcie Kacperka w dresiku boskie no wyglada jak prawdziwy dresiarz slodziak jak nie wiem! No i fotki ze spacerku super choć żadna nie przebija małego w dresiku! :D

Dzięki wszystkim za info o witaminach zobaczymy co mi powiedzą Z ta D to dość kontrowersyjne bo jedni twierdza ze słońce wystarczy inni ze nie bo bardzo cieżko D sie przyswaja no i ze ciuszki chronią a ze w uk jeszcze mniej słońca niż w pl to już wogole nie wiem! Zobaczymy co powiedzą w sumie jak sie naczytalam co sie dzieje jak witaminy brakuje to sie przerazilam! No ale czekam do wizyty!
Dobra kończę narazie bo mały pojadl a teraz tylko wisi na cycu bo ja zajęta klikaniem! :)

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763876 przez iwonta_kg
Nie wiem czy juz wrzucalam ta fotke czy nie ale ze bardzo lubie pokazywac wam mojego synka to wstawie :laugh:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763896 przez Alivva
Dziewczynki moje kochane...
powoli rozglądam się za wypełnieniem pościeli (kołdra i podusia) bo jak rozłożę łóżeczko to będę musiała mieć a nie mam (tzn mam ale nie nowe a chcę :) )
Pościele mam na rozmiar 100x135 a tyle tego na allegro,że nie mam pojęcia co dobre a co omijac szerokim łukiem.
Może któraś kupowała na allegro i może mi polecić hm????
Apeluje więc o pomoc ;)

Aga no jak to się mówi "co kraj to obyczaj" i ze słownictwem tez tak jest :) Co województwo to cos tam ;)
Mi ze Świecia zostało "jo" uzywane zamiast słowa "tak" Mieszkałam tam do 9roku zycia a uzywam do dziś :D
ale w wielkopolsce już tyle czasu mieszkam,że też przesiąkłam :P i zajadam szneki z glancem moje ulubione z resztą ( drożdżówki z serem ) albo pyry z gzikiem w piatek :D Jeste tego masa jest :) ale to takie fajne przeciez :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763908 przez Kasia :]
Witaminki, których aktualnie używam są takie : www.doz.pl/apteka/p48722-Juvit_K__D3_kro...witamina_K__D3_10_ml . Ale dziś Zosia zjadła z butli 120ml, więc dostanie jutro tylko wit. D taką w kropelkach najzwyklejszą z apteki.

Ivuś, ja kupowałam pościel i wypełnienie na allego: allegro.pl/posciel-dziecieca-do-lozeczka...135-i3611551235.html wzór 6 i jestem bardzo zadowolona :blink: Poduszka używana nawet od pierwszych chwil w domu do karmienia, kołderka również, chociaż Zosia używa na razie jej maleńkiej części, a ochraniacz na prawdę ładnie się prezentuje :) Zerknij w aukcje tego allegrowicza, może ma też same wypełnienia :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763913 przez Kasia :]
iwonta_kg napisał:

Nie wiem czy juz wrzucalam ta fotke czy nie ale ze bardzo lubie pokazywac wam mojego synka to wstawie :laugh:


Iwonka na tym zdjęciu to Wasz Kacperek cały tatuś :woohoo: Wcześniej nie widziałam podobieństwa, ale teraz jakoś tak od razu! No i jak słodko śpi Kruszynka :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #763937 przez Alivva
Kasia :] napisał:

Witaminki, których aktualnie używam są takie : www.doz.pl/apteka/p48722-Juvit_K__D3_kro...witamina_K__D3_10_ml . Ale dziś Zosia zjadła z butli 120ml, więc dostanie jutro tylko wit. D taką w kropelkach najzwyklejszą z apteki.

Ivuś, ja kupowałam pościel i wypełnienie na allego: allegro.pl/posciel-dziecieca-do-lozeczka...135-i3611551235.html wzór 6 i jestem bardzo zadowolona :blink: Poduszka używana nawet od pierwszych chwil w domu do karmienia, kołderka również, chociaż Zosia używa na razie jej maleńkiej części, a ochraniacz na prawdę ładnie się prezentuje :) Zerknij w aukcje tego allegrowicza, może ma też same wypełnienia :blink:


Dzięki wielkie :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Zaraz zerknę ;)

Moja gwiazdeczka najedzona,przewinieta i śnupa się cieszy :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763940 przez martela89
Hej dziewczyny,trochę was tu poczytałam bo lubię tak podczytywać świeże mamusie. I napisze wam ,ze to co robia wasze maluszki (chodzi o mamusie cycusiowe) tzn to ,że często jedzą(nawet bardzo często),że robią się guzki itd to jest normalne.Ja jestem bardzo za karmieniem piersia(oczywiscie nie na siłe) sama karmiłam do 10 msc
ale to dlatego że moja córka sama odstawiła) i powiem wam ,że po tym okresie męczarni to jest naprawdę super sprawa,wygoda i przyjemność,także walczcie o to,jak wam zależy-to dla naszych dzieciaczków jest bardzo zdrowe. Pozdrowionka :)

[url=http://vanessa-.aguagu.pl][img]http://vanessa-.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #763948 przez kalina
tak nadrabiam caly dzien co tu popisalyscie i juz nie pamieram co mialam pisac..

pyzaura gratulacje.. sliczna misia.. oj chyba wszystkie po terminie ciezkovporod przeszly..

z tym slownictwem to faktycznie fajna sprawa.. niby jeden kraj a by czasem sie nie dogadal... iva drozdzowki z serem bym na pewno nie zgadla..

z wit k to nam polozna tlumaczyla ze jak pol na pol mm z moim pokarmem to wtedy dawac wit. co drugi dzien. no ja raz daje wiecej sztucznegocraz mniej i daje sobie co 2-3dni. ale kasi sposob lepsiejszy i zaczne odliczac te 100ml:-)

iva i iwonka przewinely mi sie zdjatka z butelkami.. fajny sposob na trxymanie:-) reszta zdjec tez fajniutka. eh te nasze dzieciaczki takie ladne wszytkie:-)

tez juz mam ochote pakowac mloda w cos innego jak pajace.. a normalniejsze ubranka mam dopiero od pol roku chyba.. no i dorwalam spodniczke dzins w lidlu rozm 62 to juz niedlugo:-) i trzeba bedzie na jakies zakupy fajniejsze..
w ogole mloda ma dlugie nogi bo ubranka jak na tulow pasuja to w nozkach juz male.. a jak w nogach odpowiednie to znow za szerokie i bawi sie w syrenke skopujac z nozek

nubi u mnie jak u ciebie.. na cycu usypiamy i nie da sie dobudzic. szczegolnie w nocy.. na pewno nie dojada ale w sumie pozniej spi ze 3 h czasem wczesnuej to moze jednak jej wystarcza.. w razie w po kapaniu dostaje butle gdzie zje 60-90 zalezy i spi ze 4-5h po tym.. a pozniej juz cyc. jak tata w pracy to zazwyczaj obie w lozku usypiamy:-) nawet w pozycji siedzacej nam sie zdarza zasnac.
a najgorzej ze jak goscie przyjda to i tak sie drze o cyca i az wstyd czasem. bo jak glodna to ok. a gorzej jak po prostu chce sie dossac i tyle. a drze japke i trza dac..
a i buziaki dla zo ktora tak ladnie pozdr:-)

mam nadz ze mlodej soczek malinowy nue zaszkodzi bo cos gardlo czuje i na noc wypilam. ale juz nie mam pojecia co mozna na przeziebionko. w ciazy bylo latwiej bo na wygrzanie dobrze mleko z miodem dzialalo a tu miodu to sie boje..



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763952 przez iwonta_kg
Kasia jestes juz chyba setna osoba ktora mowi ze Kacperek to cały tata! Na zdjeciach pewnie tego nie widac ale moje ma oczka :lol: chociaz tyle ;)

Iva - Lusia jak zawsze sliczna :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763957 przez iwonta_kg
Dzien dobry:-)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763976 przez agamo
Iva oczywiście ze to fajne jest! Jak mieliśmy znajoma z Poznania i mówiła nam jak co u nich nazywają do teraz pamietam a śmiechu przy tym było co nie miara! Pamietam ze kromka chleba to skibka, taxowka - drynda, jednorazowka- zrywka,umyć naczynia- umyć statki. U ciebie drozdzowka brzmi nieziemsko tez bym na to nie wpadła no a pyry to wiem co to ale co to gzik to nie mam pojęcia! No i Lusia wieczorową pora jak zwykle super i widać jaka zadowolona! A sniupa tez pierwszy raz u ciebie usłyszałam :D a jak tam Lusi ropiejace oczko pomogło coś mleko czy nie probowalas?

Iwonka zdjęcie Kacperka sliczne i dla mnie już wcześniej było widać ze podobny do taty! Ale ja już mam ulubiona fotkę twojego Kacperka :D a co do tamtej kategori ni wrzucam tam fotek bo latwiej tutaj i tak jakoś z przyzwyczajenia! :)

Kalinka z tymi ciuszkami to u mnie mały po domu tylko w pajacach albo body z polspiochami dopiero jak gdzieś wychodzimy to na to ubieram mu spodnie sweterki albo bluzy czy polarek bardziej "dorosłe" ciuszki.ale tez już myśle o dokupieniu jakiejś bluzy bo takie dorosłe ciuszki są słodkie!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #764015 przez mery75
Kochane kobietki witam wszystkie przepraszam że niewchodze na forum ale chwilowo niemam dostępu do laptopa a pozatym niemam kiedy w skrócie napisze że karmie Julcie piersią i zasypia z nami w łóżku z moją piersią w usteczkach bo inaczej strzela focha nauczyła się że mama z tatą na każde zawołanie to tylko jęknie i czeka żeby się nią zająć przechodzimy okres kolek i zaparć bo nienadążam z produkcją mleka to dokarmiamy ją Bebilonem ale teraz kupiłam na zaparcia i kolki no i zobaczymy bo teraz to już troszke lepiej położna kazała jej dawać Esputikon i jak sobie popierdzi to jej lepiej postaram się jak tylko odzyskam laptopa wchodzić częściej i poczytać co u was bo jestem bardzo ciekawa :lol:
GORĄCO POZDRAWIAMY WSZYSTKIE MAMUSIE ale żeby coś więcej napisać to musze najpierw poczytać tęskniłam za pisaniem z Wami :kiss:
A i powstawiam córuni zdjęcia :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl