BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 6 miesiąc temu #763107 przez MyMelange
Ja dzis tez wyje. Wrocilam na cycka i zro rytmu na nowo. Od 10 maly ssie ryczy ssie ryczy, kuzwa ni wyrabiam :( ledwie siedze...

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #763109 przez donata
Dobry!!!

U nas dzisiaj piękne słoneczko i byłam z małym na spacerze, bo w domu płakał ciągle... A na spacerze spał jak zabity :cheer: Teraz wróciliśmy, otworzyłam balkon i dalej śpi w wózku :)Zapomniałam Wam się pochwalić, że Szymek waży już 4250g :woohoo:

Kocham Cię, Madziu moja ginekolog mówiła, że na pewno to przez tego lekarza. Poza tym, po badaniu zaczął mnie mocno brzuch boleć... No i mam kartkę, na której opisał badanie i napisał, że szyjka zamknięta, brak rozwarcia i to zwykła wydzielina... A drugiego dnia rano miałam już rozwarcie i szyjkę krótką i trafiłam do szpitala. Chyba coś nie tak... 3 dni wody się sączyły...

Słusznie Nefeli zauważyła, co Ty z buzią robiłaś tak nisko :P Jakbyś tak nie zaglądała, to syn by Cię nie obsikał :laugh: hehehe Ale mój Szymek też uwielbia sikać jak go przebieram :cheer: Robi fontannę wszędzie i trzeba go ciągle przebierać. Wczoraj obsikał babcię :blush:

A tu Szymonek dla e-cioteczek:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763116 przez iwonta_kg
Iva Roma to moja mama :)

Kasia na jeden dzien starcza nam 9-10 pampersow. A jeszcze jest pol paczki tego zwykłego opakowania gdzie jest 78 sztuk. Wiec jestesmy zaopatrzeni na ja jakis miesiac :)

Marta otoczyly nas babcie Romy ;)
A jesli chodzi o usypianie i smoczek to wypluwa go jak tylko wkladasz kacperkowi to buzi czy jak pociumka to wyrzuca zaraz? Kacperek tez czasem wypycha jezyzkiem ale tak probuje go troche zmusic tego i wkladam i wyciaham zeby zalapal ze ma ciumkac. Jak zalapie to glaszcze go po glowce az zasypia. Nie daje mu wyrzucic smoka. Polecam:)

Kinia jak widzisz ze maly sie nie najada to nie mecz sie i daj butle. Nikt nie ma prawa miec o to do ciebie pretensji.

Donata sliczny szymus :) a co do sikania Kacperek tez lubi sikac przy przebietaniu. Ale powiem ci ciekawostkę ;) jak maly ma siusiaka w górze to znaczy ze zaraz bedzie sikal :) polozna mi powiedziala i tak naprawde tak jest :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #763153 przez Alivva
Madzia,ale te wdzianko dla Antoniego zajefajne :) Widziałam takiego typu ale bodziaki,fajnie,że takie wygodne ciuszki robią :)
Słonko,współczuję problemów z cycochami...u mnie koniec z cycem ale nie mam zamiaru się czuć przez to jakoś gorzej. Widocznie tak miało być...
Donia,szymuś widać pięknie goni z wagą :) I jaki przystojniaczek Ci rośnie :) fiu fiu fiu
hahaha noooo nalot babć Rom :D

No i się naśmiałam wyobrażając sobie tę fontannę na twarz hahaha
Moja Niunia kilka dni temu artystycznie obsrała babcię :) Babcia Zosia ją przebierała,podniosła dupcię,żeby wsunąć pieluszkę czystą a mała w tym momencie z takim ciśnieniem zapodała,że babci cycki zostały zaatakowane "musztardówą" :D

U nas dziś pogoda piękna,zaliczyłyśmy 4godzinny spacer ( w tym kawka na pływalni,gdzie maluda leżała w samym bodziku bo tam tak gorąco) potem oczywiście jak spacerowałyśmy to głód młodą zaatakował ale i na to miałysmy sposób :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #763165 przez iwonta_kg
Iva Lusia juz sama je! no no zdolna bestia :lol:

Kacperek zasnal w lezaczku wiec mam chwile wolnego :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763169 przez Alivva
iwonta_kg napisał:

Iva Lusia juz sama je! no no zdolna bestia :lol:

Kacperek zasnal w lezaczku wiec mam chwile wolnego :)


Heh czasem nawet uda się jej trzymać tą wielką flachę :)
Luśka też właśnie zasnęła w swojej nowej hustwace :D
Jejkuuuu jakie to wybawienie dla moich zmęczonych ramion :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763172 przez donata
A dziękujemy :)

Iva, to zrobiłyście dzisiaj maraton :) Ja najdłużej na spacerze chyba byłam 2 godziny. A córcia wygląda na aniołka. Nawet sama je :D Ja jak karmię Szymka to muszę mocno trzymać butelkę, bo on się kręci, wzdycha, rączkami chce trzymać butelkę itd.

A ja chcę do chrztu kupić coś takiego jak niżej. Widzę, że większość chrzci w październiku, a ja chcę na koniec listopada. Muszę jeszcze przejść się do księdza i zapytać czy mogą być 2 kobiety chrzestnymi :cheer:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763173 przez iwonta_kg
a często ją na rękach nosisz?



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763177 przez Alivva
iwonta_kg napisał:

a często ją na rękach nosisz?


Iwonka,przeciez ta terrorystka już nas wszystkich w domu tak w rozum wzięła,że jak nie śpi to tylko na rękach. Jak juz ją musze zostawic żeby zaliczyć łazienkę,ubrać się czy zrobić coś do jedzenia to daje takie koncerty,że hej

Donatka,strój bardzo gustowny :) Strasznie mi się podoba :) Ja z jednej str chciałabym juz mieć chrzciny za sobą ale nieeee...nie złamie się i zrobię jak będzie cieplutko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763227 przez iwonta_kg
oj to kiepskie przyzwyczajenie... jak Kapek nie spi to lezy sobie na brzuszku, w lezaczku, na moim brzuchu przytulony do mnie, czasem w lozeczku i patrzy na swoja karuzele... na rekach jest sporadycznie noszony, czasem lubi sobie popatrzec przez okno na rękach :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #763231 przez akina_zet
Uwaga, wieśći od Pyzaurki :)

Nazywam się Michalinka :) Przyszłam na świat 11.10.2013 o godzinie 16:15, ważę 3700 mierze 55 cm :)


Ania napisała, że poród ciężki :huh:

Monika Z.

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763234 przez akina_zet
No to wszystkie wrześniówkowe dzieciaczki wyklute :) Juuuuuupi!!!! :lol:

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763235 przez Kasia :]
Jupi!!! Gratulacje Aniu :kiss: Michalinka kawał kobitki :blink: Odpoczywajcie dużo, cieszcie się sobą, a jak znajdziesz siłę to daj znać co u Ciebie :)

Sezon wrześniówki 2013 zamknięty :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763239 przez MyMelange
Brawo dla Pyzi!!!

Dziewczyny karmiace piersia i mm - jaki macie cykl karmien? Co ile mm, co ile piers?

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763240 przez zuzuzanta
Pyzaura gratulacje!!!


Kasia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl