BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #770734 przez Alivva
Kiniu,ja też słyszałam,że o łuszczącej się skórce na powiekach przy skazie białkowej. Daj znać jak po zmianie mleczka będzie czy się poprawi. 3mam kciukasy,żeby tak było,żeby się Miki nie męczył a TY z nim.
Ja też znam nasz Wolsztyn od kurdupla ale w sumie strasznie mi się podoba,zwełaszcza jak go wciąż Miasto upiększa :D No ale tytuł "Miasta ekologicznego" zobowiązuje więc się starają ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Wybaczcie,że się tak rozbestwiłam z fotami ale wreszcie udało mi się odpalić notebooka :D to nadrabiamy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #770738 przez kocham_cie
hej mamcie :)

mamy dziś tak piękną pogodę że chyba zaraz zaliczymy kolejny spacerek... rano już byliśmy przez 3h na dworku :)

Kinia ja mieszkam na takiej wiosce ze obejście jej trwa jakieś 20 min więc codziennie śmigam do rodziców, bo inaczej bym oszalała chodzą w kółko i oglądając te same widoki ;) a na dodatek nie mam ich tak ładnych jak z twojej fotki

Akina ja takie kłucia w piersiach mam jak się napełniają mlekiem... boli od sutków w głąb piersi... i rzeczywiście jest to bardzo nieprzyjemne :dry:

Agamo ja też kupiłam hustawkę...za 200zł :ohmy: stan idealny... jutra ma przyjść mam nadzieję że młodemu się spodoba... kurcze alez miałaś farta 5 funciaków :blush: dawaj fotem kacperusa w nowej zabawce

kurcze miałam tyle napisać i zapomniała... a już wiem... jeśli chodzi o te cholerne emolienty to u nas po smarowaniu nimi buźka Antka przypomina papier ścierny... dziś poszłam i kupiłam maść z witaminą A i od razu widać różnicę!

potem skończę odpisywać... bo Antoś domaga się jedzenia

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #770749 przez Kasia :]
Witam Mamcie po szalonym weekendzie :blink:
Niestety nie wstawię dziś żadnych fotek Zosi,bo nie mam dostępu do kompa,ale postaram się nadrobić zaległości :blink:

Mam pytanie odnośnie tego trądziku u Maluchów.po jakim czasie on znika?Już myślałam,że blednie,a tu cała Buzka w krostkach :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #770750 przez Alivva
Jak mogę coś polecić,to ja na fona ściągnęłam antyWirusa i też jest ok,a przedtem się wieszał :)
Nubisiu,gratulacje zagojenia cyca :D
Madzik,u mnie też się sprawdza ta najzwyklejsza maść z wit A :) Tania,bezpieczna i jakże skuteczna :D Całe ciałko nią smarujemy po kąpieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #770793 przez iwonta_kg
Iva super fotki :) Lusia jaka slicznotka :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #770809 przez Alivva
iwonta_kg napisał:

Iva super fotki :) Lusia jaka slicznotka :)


Dzięki dzięki Iwonka :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #770851 przez iwonta_kg
a ja wam się pochwalę jesienią w moim mieście :-)





uwielbiam jesień :laugh:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #770905 przez izula
Iva śliczna córcia i mamusia :)))

Iwonka widoczki cudowne, mój mąż hobbystycznie maluje obrazy, portrety i jak widzi takie śliczne zdjęcia to by od razu malował obraz :)))

A propo malowania mojego męża to maluje portrety min portrety dzieci i proszę go żeby namalował Piotrusia :)) może po chrzcinach będzie trochę czasu to namaluje :))

A nasz Piotruś kończy dziś 2 msc :)))

[/url]
[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #770915 przez iwonta_kg
Iza ja moge mu porobic takie zdjecia jeszcze zeby sobie chlopak pomalowal hehe nawet morze moge sfotografowac :)

Śliczny Piotuś!!!!! kochana buźka :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #770918 przez MyMelange
Iva, Iwonka piekne foty:) Fakt jesien jest cudna ( o ile taka ciepla jak dzis)...

A moje dziecko spi w najlepsze zamiast wstac o 20.30 na kapiel i papu. Ciekawe jaka noc nas czeka :)

Izula, matko jak czas leci! Piotrus juz taki dojrzaly :)

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #770931 przez nefeli
Dinku jak jak lubie te fotki Luski,wrzucaj jak najwiecej bedziemy oko cieszyc :)
Izunia jeszcze niedawno Piotrus w brzuniu siedzial...a dzis taki duzy chlopczyk i jaki uroczy usmiech,widac ze juz sie usmiecha do obiektywu( mamy,taty) :)
Ja tez kocham jesiec :) a u mnie dzis lato...mala na dworze w body z krotkim rekawkiem...a miala byc zima stulecia hmmmmmm
UWAGA! jesli ktoras chce sobie pomoc z przerwaniem laktacji nie wnikam z jakich powodow...moge osobiscie polecic szalwie...pije od kilku dni,4 chyba i mowie szczerze ze wierze ze unikne prochow bo mleczka juz nie zciagam,nie czuje ze sie zbiera czy leci,biust normalny i z psychika wszystko ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #770932 przez izula
Iwonka bardzo chętnie :) ostatnio nic nie malował bo remont robił w mieszkaniu ale teraz znowu coś tam może namaluje :) A jak znajdę jego prace zapisane na jakiejś płycie to wrzucę :))pokazać :) bO mam nowego laptopa i muszę poszukać gdzie to było zapisane. :)

My melange twoje śpi a moje nie :))) znowu kolki

A dziewczyny u nas jest ślinotok, koleżanka powiedziała, że Piotrusiowi mogą już ząbki iść. Czy to możliwe, tak szybko?

[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #770946 przez Iga26
izula napisał:

Iwonka bardzo chętnie :) ostatnio nic nie malował bo remont robił w mieszkaniu ale teraz znowu coś tam może namaluje :) A jak znajdę jego prace zapisane na jakiejś płycie to wrzucę :))pokazać :) bO mam nowego laptopa i muszę poszukać gdzie to było zapisane. :)

My melange twoje śpi a moje nie :))) znowu kolki

A dziewczyny u nas jest ślinotok, koleżanka powiedziała, że Piotrusiowi mogą już ząbki iść. Czy to możliwe, tak szybko?


witam MAmusie:D
Synuś kuzyna mając 4 miesiące miał już dwa ząbki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #770962 przez Alivva
Przystojniak z Piotrunia. Micha uśmiechnięta,aż jak człowiek ogląda to się tym zaraża :D
Focie z Kołobrzegu jak pocztówkowe :) Ja tez kocham TAKĄ jesień,ale tylko taka bo mokrych liści i pluchy to nie znoszę bleee
Dziś u nas w parku natknęłam się na 4 różne sesje ślubne :)
Moja młoda wczoraj dała mi nieźle w kość tym swoim nie spaniem a dziś dla odmiany spała i spała i spała..... Zobaczymy jaka będzie nocka.
Ach i musze Wam powiedzieć/napisać,że dziś młoda pierwszy raz się śmiała w głos. wzięłam chusteczkę nawilżoną złapałam za rogi i delikatnie przeciągając ją na lewo i prawo-smerałam ją tak po szyjce.... babacia Zosia się popłakała ze smiechu widząc i słysząc maleńką hahaha
Ach Daguniu...jesień w PL teraz piękna ale i tak Ci zazdroszczę lata które kocham najbardziej :)
Izulka,z tymi ząbkami to może być... Mój młody pierwsze kiełki miał w 5miesiącu (26maja na dzień mamy pierwszy :D) ale koleżanki synio miał 3mce wiec wiesz ;)

Rozochocona na dobry sen dla Wszystkich cioć-Niunia ze swoim jak to Aga zauważyła-KACZYM DZIUBKIEM :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #770971 przez iwonta_kg
Iza nic mi nie mow bo kapek tez sie slini i non toper piastki w buzi trzyma! Chyba go dziasla swedza... myślicie ze to zabki?

Maly spi od 20... ciekawe jak dlugo jeszcze... wczoraj spal od 22 do 4 :) 6 godzin snu i jemu i nam dobrze zrobily :)

Dobranoc!



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl