BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #770314 przez agamo
Martus właśnie Daga mi przypomniała ze ci miałam pisać ze u nas płacz sie skończył w kąpieli bo wcześniej kapalismy małego na tej macie co sie na wanienke kładzie wiec jako tako w wodzie nie leżał i wtedy był płacz jak zaczęłam go kąpać ze wkładamy go bezpośrednio do wody było lepiej choć sprawę rozwiązała do końca temp pokoju i wody Zawsze z godzinę przed kąpielą wlanczam grzejnik na 23 stopnie czasem nawet do 26 a wodę tez dajemy dużo cieplejsza Nie wiem jaka temp bo nie mierzymy termometrem ale jest bardzo ciepla!o wiele cieplejsza niz na poczatku No i czasem staram sie troszje go podkarmic z godzine przed kapiela I naprawde teraz kapiele u nas sama przyjemnosc!

Donia u nas noce odpukac dosc dobre ale to chyba kosztem spania w dzien bo maly w nocy jak zasnie około 20 to wstaje różnie 1,2 lub 3 potem 4,5, lub 6 i potem 8,9 i od tej pory przez dzień wogole nie śpi chyba ze na 2 godzinki jak jesteśmy na spacerze a i to czasem na spacerku oczy otwarte No i w sumie w ciagu dnia może z godzinę pospi Takze w dzień nie mam aż tak dobrze Ale pocieszam sie tym ze wole pospac w nocy bo wtedy mam wiecej siły na dzień Niestety chyba nic sie na to poradzić nie da to już raczej indywidualna sprawa maluszkow jak chcą tak spać bedą!jemu samemu sie taki tryb włączył. Fotka Szymusia jeszcze lepsza niż ostatnie! Hehe ekonomista ci rośnie ( po eciotce agamo) hehe to jak ty mu ta kasę wyciaglas we śnie? Hehe napewno ubaw mieliście niezły!

Dagus wow jaka Nefeli już duża! Waga piękna! Kiedy ona tak urosła! No to teraz ci sie zacznie problem z noszeniem bo pupka coraz ciezsza będzie! No wiec wizyta chyba udana co? Trzymam kciuki by kapucha pomogła i szalwia tez!

Monia co sie stało? Rezygnujesz już z piersi? To przez ból?

Ninka no ja to sie wcale nie dziwie ze cycki ci chciały eksplodowac bo u mnie do tej trzeciej to budze sie zalana i raz jak małego brałam z lozeczka i wachalam mu pampersa czy ma kupke to uderzylam cyckiem w obrecz to myślałam ze sie posikam z bólu Po 11 godzinach to chyba bym sie w mlecznym łóżku obudziła :p hehe U nas w dzień to samo co dwie godziny czasem półtorej i tez tylko na cycu.

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #770411 przez MyMelange
Czesc dziewczeta :)

Ja mam juz tesciowa, wiec troche pospalam. Miki oczywiscie wyl, ale tym razem od 20 do 1, a nie cala noc, wiec jest lepiej. Odkad podaje mu sab simplex zaczal robic 2 kupy w ciagu doby i to musztardowe bardziej niz zielone. Dzis zmieniam mlko na Bebilon HA lub Nan Ha, bo mimo kup, maly walczy potwornie z bolem brzucha, a i ma skorke schodzaca na oczkach i takie kolanka suchawe sie robia, wiec moze nie trawi tego bialka krowiego. Pogode mamy pieeekna, wiec zaliczymy spacer :)

Co do kapieli, zauwazylam, ze nasz maly lubi ciepla wode - taka min. 38 st i trzeba mu nagrzac lazienke, zeby swobodnie polezal na golaska nie marznac. Wtedy dziecko mega zadowolone.

Monia jesli czujesz, ze karmienie cycem jest zbyt duzym obciazeniem, to sie nie mecz. Ja to rozumiem. Marzylam o karmieniu piersia i teraz zaluj, ze nie powalczylam, ale jak wroce myslami do mojej glowy z tamtej chwili, to juz czuje sie usprawiedliwiona. gdyby Miki polykal pokarm, a nie bawil sie cycem, to moze i by wyszlo. Niestety te szpitalne butle sa tak wygodne do dojenia, ze maly nie chcial juz mocno ssac. Nawet teraz jak sie przytka smoczek, to on nie pociagnie na tyle, zeby odetkac, z przeciez to nie trzeba jakiejs mega sily, no i musze paluchami przetykac. Aj juz trudno- grunt, ze lepiej sie czujemy obydwoje...

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #770452 przez izula
Czesc dziewczyny

ja mam w koncu nowy telefon samsunga i moge do was pisac z telefonu a przez to czesciej zagladac tutaj. Pozdrawiam was wszystkie i potem sie odezwe bo kozystajac ze Piotrus zasnal ide ogarnac siebie i mieszkanie. Buziaki dla wszystkich dzieciaczkow.

[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #770458 przez izula
Ninka jesli karmisz piersia to do tygodnia moze nie byc kupki i to jest normalne. Pani dr tak nam mowila bo u nas tez byl ten problem.

[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #770469 przez iwonta_kg
Jak ja karmilam piersia to za kazdym razem po karmieniu byla kupa w pampersie...

Ładna pogoda dzisiaj i zaraz wybieramy sie na spacerek :)

Mój dzisiejszy spioszek :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #770475 przez iwonta_kg
Iza a jakiego masz samsunga?



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #770481 przez nefeli
Dzieki Agamo za mile slowa,wizyta udana...ale jak patrzysz jak Ci pediatrzy majtaja dzieckiem itd to az cos sie robi...
Kinia schodzaca skorka to nie od mleka,nam na raczkach i nozkach schodzila w 3 tyg od urodzenia,kapalam mala w plynie musteli do atopowej skory i smarowalam kremem musteli,po 3 myciach skorka normalna,poniewaz nie smaruje buzki to do dzis troszke jeszcze sie luszczy przy brwiach.
Co do mat kapielowych maz do dzis mnie klnie...mojej uzylam raz tak jak pisze Agamo dziecko nie ma w pelni kontaktu z woda i nie czuje sie bezpieczne wiec mata nieuzywana wisi w lazience :( ale coz skad mialam wiedziec
Co do kupek jak karmilam bylo do 3 na dobe,teraz jest tylko jedna no i jakos wypada ostatnio w nocy...wiec sie przebieramy,jemy,kupkamy wiec znow sie przebieramy...
milego dnia Mamusie...u mnie lato...ale tylko na balkon wychodzimy a ja w domu ze 4 sterty prasowania i piora sie kolejne...jeszcze nigdy nie bylam zasypana tyloma ciuchami nieuprasowanymi...nawet juz nie wiem co i gdzie ;)
A wczoraj latalam jeszcze z moim synem po lekarzach,podszedl pod chustawke i sliwa nad okiem,dzis oka nie moze otworzyc zrobil sie krwiak...napisze ze podczas zajec szkolnych i pani nie zabrala dziecka do lekarza...dzis zadzwonilam do niej i zbluzgalam wariatke a ona ze jeszcze wczoraj oko otwieral i glupio sie pyta czy my go do lekarza wzielismy...pusty babsztyl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #770494 przez nefeli
Monia szalwie pije 2 razy dziennie taka herbatke w saszetkach..powiem ze juz coraz mniej cieknie...wiec chyba dziala...nic sie nie martw Moniczko ja juz powoli sobie wytlumaczylam ze najwazniejsze zeby dzieciatko jadlo i przybieralo na wadze...
Kinia mi powiedzialo dwoch lekarzy ze o laktacje trzeba troche powalczyc tzn brak snu na pewno bo trzeba z poczatku czesciej przystawiac no i mimo bolu,zapalen dalej karmic...wiadomo latwo im mowic jak czlowiek sam i juz sie slania na nogach to jak ma nie spac po 24h na dobe zeby tylko utrzymac laktacje albo rozhustac czestymi malymi karmieniami albo odciganiem czestym???plus lataniem z rozzalonym,placzacym dzieckiem i dorabiac mm...ja juz nie dalam rady...a glownie ze wzgledu na brak snu totalne wyczerpanie no i goraczke.
Teraz czekam jeszcze na pelny cud szalwi jak nie zadziala to wezme proszki od ginekologa( recepte juz mam).
Szymus wie co zciskac hahahah....madry chlopczyk nie oddawaj nie oddawaj od poczatku dbaj o swoje interesy :)
Ja mala od urodzenia kapie sama,rzadko jest tata obok...ale powiem ze dopiero teraz jest ciezko..wlasnie ze wzgledu na pupencje ktora teraz troche wazy ;) jak byla jak piorko bylo mi duzo latwiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #770497 przez nefeli
O jaki Kacperek kochany,az monitor chcialabym wycalowac tak bliziutko go mam...pysiaczek malutki :) caly Tatus :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #770533 przez Alivva
Hej dziewczynki.
Ja dzis znow nie wyspana,ale pogoda to jakos rekompensuje. Po nastepnym karmieniu ruszam na spacer. Kierunek miasto i sklep z bielizna :-) trzeba cos nowego kupic...tatus niebawem wraca hahaha
Bylam dzis u ginola,podwozi w porzadku. Dostalam zielone swiatlo na bieganie wiec teraz bedziemy sie z doktorkiem znow czesciej widywac na sciezkach niz w gabinecie. Rozmawialam z nim na,temat spurali. Zdecydowalam sie na taka 5letnia za 1000zl ale zalozy mi ja kolo lutego,marca jak macica dojdzie do siebie a teraz bede brala tabsy.

Daga,niezle musi ten Twoj synio wygladac. I pewnie obolaly bidulek. Mam nadzieje,ze z okiem wszystko ok. A swoja droga jak oni te dzieci "pilnuja" w tych szkolach !!!!
Ciesze sie,ze z Nefeli w porzadku po tej wizycie Waszej. Ja,jade pojutrze i juz mam stresa jak ja beda badac i moze szczepic... ten moj syndrom bialego fartucha.... tak naprawde to pelne zaufanie mam tylko do mojego gina jesli chodzi o lekarzy.

Reszta ZAS bo mamcia prosi o pomoc ;-)
Wlosy nie ogarniete ale.... pochwale sie moimi nju okulOrami :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #770547 przez MyMelange
Daga, ni mowie o skorce na raczkach i stopkach, bo to wiem, ze zejdzie. Kolezanka mowila o oczkach i kolankach. Jej cora tez wyla dopiki nie dala mleka antyalergicznego. ja teraz dalam mikiemu i soi poki co jak zabity.

Iva look klasa :)

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #770577 przez izula
Iwonka Galaxy Ace2 dostałam w ramach reklamacji mojej nokii, która była największym szajsem pod słońcem.

[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #770600 przez Nubi
Hej mamcie,
A propo tygodnia bez kupki tez mam info ze przy piersi to sie zdaza i jest naturalne.
Kapiel u nas tez jest w duzo cieplejszej wodzie, problem z ubieraniem jest nadal, wiec moze kluczem jest cieple pomieszczenie, sprawdzimy zis.

No i dobra wiadomosc: moj lewy cyc jest zagojony, wczoraj karmilam bez kapturka moje maleństwo... :laugh:

Iva spoko okular, zanim przeczytalam czym sie chwalisz, zwrocilam uwage na okular ;)

Izula tez mam szajsunga ga2 od prawie 2 lat i jestem zadowolona, raz oddalam na gwarancje bo nasciagalam za duzo i sie wieszal. Polecam przywracac go do ust. fabrycznych co 4 miesiace/pol roku.

Kinga milego spacerku, u mnie goraco, Zo z babcia juz zaliczyla, zaraz z mama drugi zaliczy :)

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #770633 przez MyMelange
Nubi, brawo dla Ciebie. Podziwiam wytrwalosc :)

Mi dzis przyjdzie sony xperia sp biala, wiec bede sie bawic ;P

Nasz spacerek:

To nasze stawy - pewnie powiecie, ze pieknie. No pieknie, tylko, ze ja nie ma nic wiecej do zwiedzania, bo do miasta mam 3km, wiec musialabym zapakowac Mikiego. Takze nasze spacerki beda meeeega monotonne, bo znam te rejony od kurdupla.

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #770671 przez iwonta_kg
Ivuś super wyglądasz :)

Kinia boskie zdjęcie!! normalnie jak z obrazka :lol:

Nefeli dziękuję za komplement w imieniu Kacperka :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl