BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 5 miesiąc temu #779220 przez akina_zet
Dzień doberek :)

A u nas noc w miarę ok,ale to pewnie przez wczorajszy intensywny dzień ;)

Ivka zapomniałam napisać,że Bart to przystojny chłop a Lusia podobna do niego ;) Pasujecie do siebie :D

Karolcia,ja nie pomogę,bo ja po cesarce krwawiłam z tydzień,a później kolejny tydzień lekko plamiłam.

U Gusi też kichanie i sapka :huh:

Dziewczynki czy u Was nadal są te paskudne czkawki?

Tak Aguś,kupię to nosidło ;)

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #779225 przez karolcia1919
akina ..u nas sa czkawki ..najczesciej przy przebieraniu malego..daje mu cyca i przykrywam i mijaja ;)
akurat teraz mam taka sytuacje...

ja mam problem z odbijaniem..slabo lub wcale mu sie nie chce odbic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #779229 przez akina_zet
Oj z odbijaniem też u nas różnie :huh:

A co robić z białym językiem? Help!

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #779235 przez karolcia1919
wlasnie tez mialam pytac o bialy jezyk..bo maly nie da sobie wyczyscic ..probuje ale on mysli ze to cycek i zaczynna ssac .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #779241 przez niagara
Hej :) jak tak czytam o tych wszystkich ksiezach, to nie wierze normalnie. U nas sa trzy parafie i we wszystkich sa normalni proboszczowie. Nie robili nam problemow jak chcielismy wziac slub i ochrzcic dziecko w parafii do ktorej nie nalezymy. A i wszystkie sakramenty sa udzielane co laska.
Iva widac, ze tatusia duma rozpiera :)
Monia ja mam psa, ale narazie jest u dziadkow i poki co tam zostaje. Nie wiem moze zabiore go spowrotem, ale chyba dopiero wtedy jak Julka zacznie chodzic.
Czkawki tez nas czesto dopadaja :dry: a na odbijanie polecam polozyc dziecko na chwilke na brzuszku. Napewno odbije, u nas zawsze sie sprawdza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #779243 przez niagara
Monia Julka miala bialy jezyk od mleka i ja go po prostu umylam pieluszka i ciepla przegotowana woda. Zobacz czy Igunia nie ma bialych policzkow, bo to moze oznaczac plesniawki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #779246 przez papi88
hej
najpierw napisze co u nas później sprobuje trochę poczytać, a wiec w sb Hubert obudzil się z takim krzykiem (porównywalnym do tego podczas szczepien) ze w 2 sekundy wszyscy byliśmy na nogach nawet kot spierniczył bo się tak przestraszyl do tej pory nie wiem co mu było ale ten dzień był już okropny wlasnie mielismy pierwszy raz wyjść z malym do znajomych ale nie wypalilo bo co rusz plakal myslalam ze może podziębiony bo ogolnie od kilku dni taki rozdrażniony w sb w końcu zasnol z wielkim trudem dopiero o polnocy o 2 się jeszcze obudzil i plakal ale później już standardowo pobudki tylko na cyca i wstal dopiero ok 11 i to już my byliśmy glosno aby się przebudzil i nie chciał otworzyć wogole oczu wiec trochę mnie to zaniepokoilo a dzień wcześniej miał jedno trochę czerwone na zewnątrz no i w ndz jak otworzyl slepia zobaczyłam ze ma już w srodku czerwone bialko i te oko mu lzawilo ale dziś już ok pewnie jak smaruje małemu buzke musial reka sobie wprowadzić trochę do oka

wczoraj znalazłam jedna z przyczyn placzu a wiec ząbkowanie utwierdzilo moje przekonanie to ze maly wczoraj wpychal do buzi moja reke i to jak na sile później R zaczol masowac go po dziąsłach i wyraźnie maly tego się domagal

mamy ter rozwiązanie na wysypke bo jak wam mowilam odstawiłam wszelkie kosmetyki ale to nie one zaczelam obserwować ze wysypka wyskakiwala raptownie po karmieniu piersią no i nie jem już 3 dzień batoników czekoladowych i znaczna poprawa :)

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #779260 przez iwonta_kg
Karolcia

ja krawiłam 4 tygodnie po porodzie :/

współczuję ci tych nieprzespanych nocek...

a stosujesz jakies psikadełko do noska dla Kornelka?


o co chodzi z tym białym językiem?


musze leciec ksiaze woła...



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #779262 przez iwonta_kg
Moniś cudne zdjęcie Iguni!!!! e-ciotka wycałowała na dobranoc :lol: :kiss:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #779296 przez agamo
Karola ja krwawilam tylko przez pierwsze dni Pózniej miałam plamienia pozniej plamienia były żółte i myślałam ze to koniec a tu znów plamienia czerwone i już zaczęłam sie zastanawiać po czym przyszły brązowe plamienia i sie skończyło I kompletnie jakiekolwiek plamienia przeszły mi w 6 tygodniu i chyba drugim dniu czy coś takiego!

U mnie Kacperek tez ma biały język ale od mleka to nie plesniawki wiec nic z tym nie robię Jak je mleko tak często to stwierdziłam ze nie ma sensu chyba zapach mleka w ustach przeszkadzać mu nie bedzie :p

Papi współczuje z takimi przejsciami Jakbym zobaczyła u małego czerwone białko to chyba z nerwów bym padła!

U nas jak w ciąży mały miał czkawki często tak teraz spokój! Ma jedynie jak ma pełna pieluche albo jest przejedzony czasem jak mu zimno ale czkawki bardzo zadko Za to kicha codziennie tak gdzieś dwa razy na dzień!
Uwaga dziolchy my dzisiaj jedziemy na wazenie Bedzie chwila prawdy Od ostatniego ważenia dopoilam malego sztucznym tylko dwa razy zobaczymy czy te moje cycki dają radę czy nadają sie tylko do zabawy męża :p

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #779317 przez SerekWaniliowy
Cześć dziewczyny!

U nas bez zmian, nie wiem czy nie gorzej, dziś spałam tylko 2 godziny w nocy bo w dzień to nawet minutki w dodatku mam wrażenie ze cycki mi wyschły a młoda wciąż krzyczy a jak zje to czasami ulewa takimi ilościami, że chyba ja bym sie tym najadła. Ze wstydem muszę Wam powiedzieć, że jestem taka zmęczona że mam dość i w jeszcze większa złość wpadam bo wiem, że pewnie nie raz rozmawiałyście o takich sprawach i sobie pomogłyście a ja nawet poczytać nie mogę... i znów usłyszałam o położnej że pokarmu jest tyle ile trzeba dziecku i treściwy dostosowany do jej wieku :/ nie dokarmiać :( sama też nie chciałabym Jej dawać sztucznego mleka ale sama nie wiem co gorsze dokarmianie czy to że nie śpi i krzyczy wciąż a może przyczyna tkwi w czymś innym? ;( choć ostatnio kilka razy mama złapała mnie na tym, że do wieczora byłam o suchej bułce i nawet głodu nie czułam.

Jak macie jakieś pomysły to poradźcie coś

...ale wesoło też jest, jak zmieniamy pieluszkę to zawsze się śmieje i urządza pogaduchy, wtedy zapominam o zmęczeniu :)

Dziewczyny widziałam raptem kilka zdjęć ale dzieciaczki są rozkoszne, wpadałam w ochy i achy na ich widok :)

Wrzaskun się woła sąsiadów z bloku obok, muszę uciekać...

Miłego dnia kochane :kiss:

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #779330 przez Kasia :]
Agamo, fajnego masz księdza :) I faktycznie powinien być wzorem dla naszych :dry: Przez naszego proboszczunia już 1/3 ludzików nie chodzi do nas, tylko wybierają inne kościoły w pobliżu. Zresztą ze mną włącznie. Po jeździe na naszym ślubie wolę omijać go jak mogę.

Akina, czekamy z niecierpliwością na zdjęcia Iguni :blink: Oj i jaka słodka fotka na dobranoc :woohoo: Co do białego języka to czy to czasem nie pleśniawka? Zobacz czy na policzkach też są takie białe grudki, jak z lekko strawionego mleczka. U nas przynajmniej biały języczek oznaczał pleśniawkę.

Karolcia, ze mnie się lało 7 tygodni :dry: I to po cc, a mówią, że wtedy jest krócej. Ale jak widać nie do końca to prawda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #779345 przez Alivva
hej... nasza nocka nie najgorsza. Maluda najadła się o 19 po kapieli,zasnęła koło 21 i spała do północy. Może i spałaby dłużej ale przekładałam ją z wózka jak Bart wrócił z meczu (lech wygrał z Górnikiem 3;1 więc nasz tatko dziś prawie bez głosu hahaha) potem obudziła się o 3;30 i po 7 już pobudka.
Ja jednak jakaś nietomna byłam młoda rano szał i energia a ja tąciłam kubek z kawą która zalała pół kanapy i...notebooka o zgrozo. No i sie matka poryczała ze złości na siebie :P Na szczęście sprzet póki co-działa a kanapa wyczyszczona sobie schnie...

Dzięki Monia-no jest ta cholera przystojna. Uwilebiam jak TAK na mnie patrzy jak na tej fotce :) A,że młoda to jego klon to wszyscy widzą....no co zrobić :) Całą ciążę mówiłam,że chciałabym,żeby była do niego podobna to mam co chciałam :)
Igunia słodziak jak nie wiem na tych fotach :) JUz sobie wyobrażam foty z sesji których oczywiście nie mogę się doczekać :) I trochę się boję tej naszej sesyjki jutro jak napisałaś,że małą taka wymęczona.... No zobaczymy jak to będzie :)

U nas też czkawka rządzi. Albo ma ją zaraz jak się jej odbije albo przy przewijaniu jak nózie ciut się ochłodzą a mała lubi sobie pofikać z gołą dupcią :P

Biały jezyk to najprawdopodobniej pleśniawki. Nam kazali "pędzlować" witaminą C w kropelkach. Miałam problem bo mała nie pozwalała sobie wsadzić nawet małego palca ale teraz robimy to patyczkiem do uszu i jest ok. Chociaz nadal się pleśniawy pojawiają więc nie wiem czy nie trzeba będzie tego żelu na smoczek o którymś już tu jakas z dziewczyn pisała....

Aguś....położna położną a ja bym jednak spróbowała podać MM.... widziałabyś jesli będzie dłużej spokojna to by znaczyło,że z cyca się nie najada...

.............moja syrena wzywa ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #779346 przez SerekWaniliowy
Dziewczyny a czym zajmujecie swoje dzidziusie żeby mieć czas dla siebie bo ją nawet iść do toalety, zjeść czy ubrać się nie mogę bez awantury a dopiero teraz zaczęła się interesować zabawkami?

Ma któraś z was huśtawkę z wibracjami? Jak sie sprawdza?

Aha i jeszcze jedno, czy Wasze maluszki umieją ssać dydusia żeby im nie wypadal? Bo Bogunia wiecznie go gubi.

No i ją krwawiłam tak sporo przez jakiś tydzień a później przez około 4 tygodnie plamieniaj.

Ubrałam Serdelka w kombinezon i wyjdziemy z domu o ile prędzej sama nie zasnę .

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #779348 przez Alivva
Aga...kilka z nas ma huśtawki hybrydowe które idealnie się sprawdzają ;)
Ja osobiście tez polecam....rano to moje zbawienie.
Młodą ubieram i do huśtawki a ja mam czas na szybki prysznic,ogarnięcie domku i nawet kawę....w biegu bo w biegu ale jednak ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl