BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 6 miesiąc temu #778343 przez karolcia1919
villemo-schodzi mu to i wraca...dzis juz ma mniej. sprobuje z ta maczka ziemiaczana a jak co to skocze do apteki...
ale on ma tylko to na brzuszku na nogach plecach itd nie ma...

Marta ja takze z Kornelkiem trzymamy kciuki !!!

Aniu nie ma za co ;-*

Nubi dasz sobie rade !! paczatek jest ciezki a potem juz ma sie wprawe..ja tez zastanawialam jak zrobie obiad ogarne dom itd...a a teraz to juz norma ;)

Wszystkie dzieci sa sliczne ;).!!!!!;****

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #778377 przez pyzaura
Nubi ja bede miala pierwszy dzien sama 13 listopada takze wiem co czujesz ale dasz kochana rade.

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #778408 przez mery75
Hej kochane kurcze niemam czasu w ogóle na komputer walczymy cały czas z kolkami i Julci także prawie nonstop ją nosze na rękach już 3 razy zmieniałam mleko z Bebilonu na Bebilon na kolki i zaparcia teraz na Hipp na kolki i zaparcia no bo przypuszczam że od mojego kolek niema bo ja nic tłustego niejem a karmie ją swoim a dokarmiam sztucznym oprócz tego była na antybiotyku bo się przeziębiła no i nie wiem czy znowu nie zaczyna kichać także o wychodzeniu na dwór niema mowy kochane pozdrawiam was wszystkie i wasze dzieciaczki
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #778410 przez mery75
Pyzaurka ja potrafie ściągnąć 250ml, za jednym razem a potem z kolei 120ml. to norma podobnież w 2 4 i6 tyg. po porodzie jest kryzys z pokarmem i teraz to ledwo co ściągam 120ml. ale to mija tylko ja pije ziółka i bawarke
Odnośnie szczepionek to ja niemieszanm tylko każdą pojedynczo biore bo w szpitalu się nasłuchałam że po tych mieszanych zdarzają się nawet zgony tak słyszałam w szpitalu także wole każdą osobno przepraszam że o tym pisze ale gdybym o tym niesłyszała to też pewnie bym brała te 5w1 a teraz się boje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #778411 przez kalina
nubi dasz rade.. a smiac sie nie ma z czefgo. u mnie jak maz idzie na 24h do pracy to czesto ktos wpada. nawet wejsc pod prysznic czasem ciezko jak my same. a obiad jest do opanowania. najjwyzej nie zrobisz albo nie posprzaytasz:P ja jal mloda ma gprszy dzien a sama jestem to sie zdarza ze dom wyglada jak pobojowisko:P

krople delicol daja efekty.. caly wczorajszy dzien mloda faszerowalam i taka srake miala wieczorem ze nie nadazalam z wymiana pieluch.. sie balam ze sie odwodni czy cus ale juz w nocy spokoj. tylko ja budzilam do jedzenia czesciej bo za duzo z niej wylecialo. moglam dac za duzo bo wprost do japki wlewalam. dzis znow plcze na brzuszek ale boje sie tego dawac

mery super zdjatko. mloda wykonczona zasnela pewnie po ciezkiej nocce.. bylescie sie szybko uporaly z tymi kolkami.
ja przechodze na bebilon pepti i nie wiem czy nie po tym pogorszyly nam sie sprawy brzuszkowe



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #778415 przez Iga26
Marta 3majcie się i wracajcie szybciutko do zdrowia!
Kurcze a nas dzisiaj czeka rozmowa z księdzem;/ i obawiam się że łatwo nie bedzie nie dość że nie mamy ślubu ( i pod żadnym pozorem nie podpiszę karteczki że w ciągu 3 lat weźmiemy ślub kościelny a takie praktyki stosuje nasz Pleban;/) to nasza wybranka na chrzestną nie ma bierzmowania więc znając życie problem będziemy mieli nie mały;/
Ależ mam stresa ja pierdziu;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #778525 przez kalina
iga chyba jedynym warunkiem bycia chrzestnym jest to zeby miec bierzmowanie wiec to ciezko bedzie ominac.



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #778535 przez Iga26
kalina napisał:

iga chyba jedynym warunkiem bycia chrzestnym jest to zeby miec bierzmowanie wiec to ciezko bedzie ominac.


no niby tak ale wszystko zależy od księdza ja ma dwójkę chrześniaków i też bez bierzmowania jestem:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #778536 przez Iga26
Iga26 napisał:

kalina napisał:

iga chyba jedynym warunkiem bycia chrzestnym jest to zeby miec bierzmowanie wiec to ciezko bedzie ominac.


no niby tak ale wszystko zależy od księdza ja ma dwójkę chrześniaków i też bez bierzmowania jestem:)

za godzinke wszystko będzie jasne:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #778540 przez iwonta_kg

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #778579 przez izula
Cześć dziewczyny ;)

Mam neta i w kompie i w telefonie hahaha.

Z kompem to się okazało, że program antywirusowy zwariował i zablokował wejście do neta.

My już po chrzcinach. Ufff...

Przepraszam, że nie nadrobię wszystkich postów ale jak mały śpi to łapię się za gotowanie, sprzątanie i nadrabianie sto tysięcy innych rzeczy.

Nubi trzymam mocno kciuki za was.

Asia bardzo mi przykro z powodu utraty pracy twojej mamy. :((( Mam nadzieję, że się wam wszystko ułoży.

Iwonka ślicznie Kacperek już rozmawia.

[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #778594 przez Alivva
Tatuś przyjechał i juz Was zaniedbuję :P Wybaczcie :) Maluda śpi,on wyszedł na piwko z qmplami więc tak szybko...
Marta,współczuję szpitala i tego głodzenia. boshe nie wyobrażam sobie nawet przy moim żarłoku :( 3mam kciuki z nadzieją,że szybko ogarna problem i wrócicie do domku.
Natalia 170ml? wow...Alicja jak na razie najwięcej jednorazowo chlapnęła 120... widocznie jej starcza a Julcia starsza odrobinę to i zapotrzebowanie większe ;)
Nubisiu-jestem z Wami i wierzę,że sobie świetnie poradzisz kochana ;)
Kacperka-gadułę i interesującą rozmowe obejrzałam :) Widzę,że maglujecie ten sam ciężki temat co ja z Luśką :) A GUUUUU :D Jeszcze rownie instensywnie przerabiamy A GIII i A BUUUU przy czym młoda artystycznie zapluwa mamy okulary hahaha
Aniu,Gosiu fajno,że zajrzałyscie i się odezwałyście :)

Lecę na parter do rodziców bo słyszę,że tata wrócił (był u siostry koło Grudziądza) więc lecę się dowiedziec co tam u nich i jak nowy członek rodziny-Olinek nasz kochany :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #778609 przez nefeli
Martus trzymam za Was kciuki zeby szybko znalezli przyczyne i pomogli maluszkowi!!!
Mery slicznie wygladacie takie przytulone :)
Nubis nie martw sie ja bylam od poczatku sama z synem 8lat temu da rade i gotowac i nawet sie wysikac ;) teraz tez jestem caly czas sama i fakt troche ciezej bo dwojka i najwiekszy problem to z brakiem czasu...na jedzenie glownie,z obiadem troche sie mecze bo mala jest ogolnie niespokojna w przeciwienstwie do mojego synia jak byl maly...ale wszystko do przezycia :)
Nas dzis wysypalo po raz pierwszy i mysle ze to po oliwce chicco bio :( cala jest taka chropowata mala,a w sloncu cale nozki czerwone od drobnych krosteczek...
mam pytanie co robicie na ciemieniuche wydaje mi sie ze cos sie zaczyna???...na czolku i brwi...nie dam rady juz kupic kolejnego specjalnego plynu i kremow ,caly dom oliwek itd...
z pozytywow kupilam sliczny dresik malej i kurteczke na zime,ale ...nie mamy wozka...i troche kiepsko z wychodzeniem.
Asiu ciesze sie ze u was lepiej ze zdrowkiem i zycze zeby mama znalazla cos albo Ty,bo doskonale wiem jak to jest z praca a raczej jej brakiem...u nas tylko maz pracuje i to tez nic pewnego,za grosze..ale coz trzeba sobie radzic..na pewno sie uda!!!
caluje Was wszystkie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #778612 przez nefeli
A ja nie moge Iwonka Twojego synia zobaczyc ...czemu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #778616 przez iwonta_kg
Nefeli z tego co pamiętam to nie masz konta na fb cio? a trzeba być zalogowanym :dry:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl