BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

11 lata 3 miesiąc temu #514476 przez anoda89
Monia a o której wychodzisz z pracy? Napisz jak coś będziesz wiedziała. Trzymam kciuki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #514482 przez MoNiaaa
wychodze o 20 jeszcze 20 min mi zostalo i juz siedze jak na spzilkach

jak wroce to postaram sie napisac ale jakbym nie napisala to sie nie martwcie najpozniej jutro ok 10 napewno sie odezwe!!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #514483 przez maksiu
Monia jestem mama lipcowa i powiem ci ze sama mam nie mile wspomnienia ze szpitala w ciagu ciazy, bo sam porod byl oki ale na twoim miejscu pojechalabym jeszcze dzis, a jak nie to zadzwonila do jakiegol slekarza czy cie jutro przyjmnie prywatnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #514884 przez iwonta_kg
Obudziły się we mnie pierwsze oznaki ciązy... zaczęłam dzień od wymiotów!!! masakra!!! zaczyna się... w pierwszej ciazy mialam tylko mdłości a teraz normalnie rzygałam jak kot... sorry za bezpośredność :silly:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #514967 przez MoNiaaa
iwonka zazdroszcze ci wolalabym zygac niz bac sie o dzidziusia.
choc ja czuje ze nie uda sie donosic tej ciazy :(

moze ktos mnie osadzi ze zle robie ze sie nie dalam oplozyc do szpitala ale moim zdaniem lezec to ja moge w domu i mam male dziecko ktoremu tez jestem poczebna i to wcale nie oznacza ze mi na tym dzidziusiu nie zalezy!!!
nawet przyklad papi...tez ma plamienie ale dostala leki i jest w domu i mysle ze po kazdej normalnej wizycie tak by sie skonczylo a nie od razu szpitalem!!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #515128 przez Mała
My wrześniówki 2011 zakładałyśmy wątek dopiero z kartami ciąży w ręku, a wy już, ale co tam cieszę się z Wami. Ogromnie gratuluję fasolek :kiss: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #515155 przez maksiu
Monia a co ci lekarz powiedzial wczoraj jak bylas NA IP

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #515214 przez MoNiaaa
najprawdopodobniej poronie samoistnie i powiedziala mi ze nie ma sensu nawet dawac zadnych lekow bo z tego nic nie bedzie...

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #515252 przez lalka
Monia bardzo mi przykro!!!!ja miałam też poronienie samoistne...nie zgodziłam się na przyjęcie na oddział(na oczyszczenie-do 6t.c macica sama się oczyszcza)dostałam antybiotyk i po dwóch tygodniach zaszłam w ciąże i jest ok!!!!

Kochanie mocno Cię tulę!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #515261 przez MoNiaaa
lalka boje sie zajsc teraz w ciaze bo to 2 raz w tak krotkim czasie boje sie ze nie bedzie mi dane miec 2 dziecka :(
chyba podwojnie mi przykro bo na staraczkach dziewczyny stwoerszily ze jestem nieodpowiedzialna i mi nie zalezy na tej ciazy bo wczoraj nie zgodzilam sie zebym zistala w szpitalu

mi w sumie nawet nie powiedziala zeby zostac na oczyszczenie jak sie spytalam czy sam sie oczysci powiedziala ze tak. po jakim czasie robilas badania zeby wiedziec ze wsyztsko sie oczyscilo??

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #515291 przez lalka
czytałam,Monia nie przejmuj się...ja też odmówiłam przyjęcia!!!!!jak byś wczoraj została to na pewno to samo byś usłyszała!!!!
żadnych badań nie robiłam...krwawienie(już po wizycie)miałam może z 2 dni,ale bardzo skąpe...potem zrobiłam test ciążowy,żeby mieć pewność,że nic nie ma już(to kazał zrobić mi lekarz)...i po 14 dniach postaraliśmy się o dzidzię!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #515355 przez papi88
MoNiaaa
zrobili ci usg?skąd wiesz ze poronienie samoistne?moze jest jeszcze nadzieja...ja sie cisze ze nie pojechałam z jednej strony do szpitala bo by mnie tylko zostawili tak samo dali duphaston i kazali lezec to to ja moge w domu wiec rozumiem twoje niecheci do szpitala.
ja się czuje tragicznie cały czas leże ale pobolewa mnie podbrzusze boje się ze nie donosze...na dodatek doszły mdłości najgozej jest w nocy bo mnie budzą nie mam ogólnie apetytu jem na siłe.nie spodziewałam się że tak można znosić ciąże moja koleżanka tydzień przed porodem jeszcze pracowała

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #515407 przez iwonta_kg
Monia aż mi żal serce ściska jak to czytam :( :( :( tak się obie cieszyłyśmy że bedziemy razem rodzić... Tulę Cie bardzo mocno kochana!!!!!!!!!!!!! jakie to jest niesprawiedliwe!!!!! nie wierzę w to że tak się dzieje!!!!!!! :(



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #515448 przez gosia2324
MoNiaaa napisał:

lalka boje sie zajsc teraz w ciaze bo to 2 raz w tak krotkim czasie boje sie ze nie bedzie mi dane miec 2 dziecka :(
chyba podwojnie mi przykro bo na staraczkach dziewczyny stwoerszily ze jestem nieodpowiedzialna i mi nie zalezy na tej ciazy bo wczoraj nie zgodzilam sie zebym zistala w szpitalu

mi w sumie nawet nie powiedziala zeby zostac na oczyszczenie jak sie spytalam czy sam sie oczysci powiedziala ze tak. po jakim czasie robilas badania zeby wiedziec ze wsyztsko sie oczyscilo??


Monika,nie obwiniaj sie .
80% kobiet (oczywiście tych nie planujących ciąże ) jak dostanie @ 4-6 dni po czasie to nawet nie zdaje sobie sprawę,że były w ciąży :(
Ty spodziewałaś sie maluszka i robilas test,gdybyś poczekała na @ jeszcze z 3 dni to i tak by przyszla, tylko pewnie bywtedy mniej bolalo :(

Trzymam kciuki za kolejnego Maluszka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #515464 przez MoNiaaa
wiem zdaje sobie sprawe ze wiele ciaz na tym etapie umiera ale u mnie to jest juz 2 raz i nie moge tego zrozmiec dlaczego tak sie dzieje???z Julka nie mialam problemow cala ciaze a teraz cos takiego :(

czekam jeszcze do jutrzejszej wizyty ale nie mam wielkich nadzieji bo krwawie coraz bardziej tak jakbym @ dostala:(

bardzo chcialabym miec 2 dziecko nawet nigdy nie pomyslalabym ze mnie cos takiego spotka nawet nigdy nie bralam pod uwage ze moge miec 1 dziecko a teraz sie boje ze musze sie pozegnac z marzeniami o dwojce dzieci:(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl