- Posty: 1183
- Otrzymane podziękowania: 8
- /
- /
- /
- /
- /
- Mamusie wrzesień 2013 =)
Mamusie wrzesień 2013 =)
- agamo
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
Madzik no mysle ze racja moze nie we wszystkim ale napewno wiele mam tak ma!
Daga wiesz ja nie mam wogole apetytu wiec o jedzeniu ode mnie nie uslyszysz! i oszczedzaj sie kochana chocbys miala obiad na kolacje zrobic! (pare razy mi sie zdarzylo
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- iwonta_kg
-
Autor - Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Kacperek 27.08.2013 Krystianek 16.04.2012[*]
- Posty: 3997
- Otrzymane podziękowania: 2
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- izula
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Moje szczęście przyszło na Świat 22.08.2013 r.
- Posty: 612
- Otrzymane podziękowania: 0
No więc jeszcze raz,
Cześć wszystkim
tu Izula,która już przestała liczyć ile dni,tygodni i miesięcy spędza leżąc w łóżku, na zmianę szpitalnym lub swoim domowym
My Melange śliczny pokoik. Cudowny. Pytanko do Ciebie, gdzie kupowałaś pościel do łóżeczka? Ja właśnie poszukuję czegoś ładnego i kiepsko mi idzie. Jestem na etapie wyboru pościeli, kocyków, ręczniczków i takich tam.
Właśnie dziś kurier dostarczył nam wanienkę o to link:
www.okbaby.it/index.php?option=com_conte...to&Itemid=87&lang=pl
A wcześniej kupiliśmy łóżeczko z materacem
alejka.pl/dzieciece-meble-drewex-lozeczk...anym-bokiem-ada.html
Łóżeczko jest całe drewniane, w kolorze teak.
Remont trwa u nas pełną parą. Mam nadzieję, że zdarzą ze wszystkim ale już przestałam się tym martwić, bo nie mają innego wyjścia
W piątek byłam u okulistki dostałam zaświadczenie, że zalecana jest cesarka ze względu na wadę wzroku i możliwość odklejenia się siatkówki, jak nie pomyliłam. TO już drugie oprócz tego od ortopedy więc mam nadzieję, że teraz żaden lekarz nie będzie rozważał porodu naturalnego przy dwóch obciążeniach. Ale na 100 procent dowiem się w poniedziałek na wizycie.
Dziewczynki odebrałam dziś wyniki krew i mocz i wszystko byłoby ok, gdyby nie szczawiany wapnia
Pozdrawiam was wszystkie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- iwonta_kg
-
Autor - Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Kacperek 27.08.2013 Krystianek 16.04.2012[*]
- Posty: 3997
- Otrzymane podziękowania: 2
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Alivva
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- mama Filipa 18.12.2002 i Alicji 12.09.2013
- Posty: 1583
- Otrzymane podziękowania: 0
Aga,no ja już zauwazylam,że w kwestii patriotyzmmu to mam w Tobie swojego ludzia
Mega szacun dla Ciebie za to
Witaj Izula
Na pewno nie pomylilas z tym okulistą. Przy wiekszej wadzie wzroku istnieje ryzyko odklejenia siatkówki przez wysilek podczas porodu...
Nie wiem co to te szczawiany wapnia
Iwonka-śliczny ten napis dla Dagi-ten z brzusiem
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- iwonta_kg
-
Autor - Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Kacperek 27.08.2013 Krystianek 16.04.2012[*]
- Posty: 3997
- Otrzymane podziękowania: 2
Iwonka-śliczny ten napis dla Dagi-ten z brzusiem
słodzio
Ja też sobie taki zrobię tylko muszę sfotografować swój brzuszek
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- MyMelange
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 694
- Otrzymane podziękowania: 0
Wrocilam ze szkoly - ponownie bylo super
Zajecia mamy na poddaszu - mozecie sobie wyobrazic moje nozki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- iwonta_kg
-
Autor - Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Kacperek 27.08.2013 Krystianek 16.04.2012[*]
- Posty: 3997
- Otrzymane podziękowania: 2
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agamo
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1183
- Otrzymane podziękowania: 8
A miałam wam pisać odnośnie ruchów chyba ze juz to pisałam Ze Moj mały przedtem bardzo kopał a od jakiegoś tygodnia czy dwóch bardzo zadko wiecej za to sie rozpycha wypycha plecki czy przepływa! I powiem wam ze przyjemniejsze bo nie są takie gwałtowne a mały juz jest taki silny ze jak mnie kopnie to aż podskakuje! Wiec wole wypychanie! No i czytałam gdzieś ze zdarza sie ze jak maluszki maja mało miejsca to sie uspokajają i nie są juz tak bardzo ruchliwe jak na początku!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- akina_zet
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Kocham Cię CÓRCIU całym serduchem :)
- Posty: 1076
- Otrzymane podziękowania: 0
Igunia rośnie zdrowo i ma piękne fotki
Zdjęcia wstawię jak będę u siebie w domku i będę miała dostęp do swojego lapka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Nubi
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 627
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Iga26
-
- Wylogowany
- gaworzenie
-
- Jesteś dla mnie całym światem:*
- Posty: 64
- Otrzymane podziękowania: 0
A więc termin mamy na 12-19 września i jesteśmy z okolic Słupska:)
tak na marginesie -myślałam że tylko ja mam takiego bzika na smak i zapach truskawek i czereśni <SZALEJE>
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- kocham_cie
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1476
- Otrzymane podziękowania: 5
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- kocham_cie
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1476
- Otrzymane podziękowania: 5
Alivva napisał:
Iwonka-śliczny ten napis dla Dagi-ten z brzusiem
słodzio
Ja też sobie taki zrobię tylko muszę sfotografować swój brzuszek
no mi też ten z brzusiem się podoba najbardziej
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- mery75
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Córuniu kocham Cię nad życie
- Posty: 578
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











