BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 9 miesiąc temu #997696 przez Rita87

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997697 przez Rita87
AAAAA teraz zobaczyłam zdjęcie z paluszkiem :laugh:
Kornel wymiata!! <3
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997699 przez Zazanna
Asiek to super wiadomość ! :)
Kurcze no mi się nie chce iść do kosmetyczki, bo mi jest trudno wysiedzieć 10 minut w jednej pozycji, a jak byłam w czerwcu na stópkach, to mi robiła godzinę -.-‘ Nie wysiedzę teraz godziny wrrrr………
Chyba będę musiała znowu Mamę poprosić jak przyjedzie.

Rita na opakowaniu smoczka jest napisane jak wyparzać :) U mnie to było 5 minut gotowania :P Potem się woda w tym smoczku zebrała i nie wiedziałam jak ją wylać i tak kombinowałam i przekręcałam, że mi się wylała taka gorąca na rękę -.-‘ I ten dziubek taki do „zamknięcia” smoczka –ta taka nakładka –ją razem ze smoczkiem ugotowałam :P

Meszku on jest coraz przystojniejszy !!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:
A jak to jest z wagą urodzeniową? To prawda, że dzieci po porodzie najpierw „chudną” zanim zaczną przybierać na wadze?

Pesq 3 tygodnie to bardzo długo, spokojnie wywietrzeje :) Pochwal się buldożkami jak tylko je dostaniesz ! :)

Brat mi włączył moją lampkę dla małeg -kupił mi baterie, rozkręcił ją i co ? I okazało sie, że w środku były baterie :P Tylko poza on/off na lampeczce trzeba też włączyć on pod spodem -takie zabezpieczenie przed dziećmi heh -a ja zła byłam, że baterii "dziady" nie dali w zestawie B)
Świeci fajnie, teraz czekamy czy faktycznie się wyłączy po 40 minutach :P

Zjedliśmy z Bartusiem serek wiejski, zjemy arbuza i bierzemy się za rozpakowywanie wózka :) A potem jeszcze wybierzemy pierwsze ubranko i zapakujemy w rożek <3
Czy powinnam tam spakować też pieluszkę ?
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997701 przez jurada
Zaz pampersa jak najbardziej powinnaś tam spakować.

Mech kornelek rośnie w oczach <3 mam podobne zdjęcie D.tylko ze mój zuch pokazywał środkowy paluszek:P


A mi się jakos jeść nie chce.... Zjadłam troszkę malin i pękam. Chyba żołądek mi sie zmniejszył robiąc miejsce dla Leny bo takie malusie porcyjki zjem i jestem pelna.
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997702 przez jurada
Zaz ty na pewno mi wysłałaś zaproszenie na fb? Bo ja nic nie mam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997704 przez Zazanna
Wysłałam :) Ale coś ostatnio fb się tnie i mi np. pokazał wiadomość od Pesq dzień później :blink: Wyślę jeszcze raz :)

Pampers spakowany :) Wybrałam na pierwsze ubranie śpiochy i body z dł. rękawem, czapeczka i łapki :)
A wóka jednak jeszcze nie rozkłądam, bo w sumie termin na drugą połowę września, to pod koniec sierpnia rozłożę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997709 przez jurada
Ale skwar! Masakra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997711 przez Zazanna

jurada napisał: Ale skwar! Masakra


Zgadzam się -.-' Cała płynę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997714 przez me.ch
Dziewczyny u nas też upał, a w szpitalu klima kiepska więc dołączam się do płynących....

Dziękujemy, zwłaszcza Kornel, za komplementy :)
Rita, kto wie hehe, miejmy tylko nadzieję że woda sodowa mu do głowy nie uderzy;)

Z naszego lunchu ze źródła wyszło spanie na piersi,jak przewidzialam, jednak matka zna swoje dziecko ;)

Za to po obchodzie zapadła decyzja że mały przystojniak będzie teraz jadł co trzy godziny (stopniowo to zmieniają od 1 do 3 docelowo) więc jeśli będzie to ładnie tolerować to jedyna sprawa do załatwienia będzie opanowanie butli i piersi albo choć jednego z dwóch aby iść do domu, dlatego też o 15 bądź 18 zależy jak pójdzie, będziemy próbować karmienia z butelki :)

Nie wiem czy pisałam, musimy też dobić do 35 tyg min ale to już w przyszłą środę więc niedługo.

Ja w sumie skoczków jeszcze nie parzylam bo w szpitalu nam dali nuka takiego jak te co kupiłam więc pomyślałam że to zawsze jeden gratis;)

Dam Wam znać jak poszło z flacha :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997717 przez pesq
Meszka - konieecznie daj znac! Flacha zawsze dobra ;)

Buldożki czekają już na wysyłke!!!!!!!!!! AAAAAAAAAAAA byle do srody po poludniu bo jade pilnowac psa i wracam w niedziele :/ :D:D

Załączniki:
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997721 przez asiekasiek
Mech super że Kornelem wszystko dobrze! To teraz cierpliwości do karmienia :D

Pesq buldożki superowe są :D śliczności :D

Ja w przyszłym tygodniu zacznę pakować się po wizycie u lekarza który powie co i jak. A przyszła karuzela, fajna jest :D żyrafki i małpki mają ładne kolorki :D www.ceneo.pl/31612949 takie coś :)
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997724 przez Zazanna
Meszku to czekamy !!! :)

Pesq buldożki aaaaaaaaaa <3 Superowe !!! :D

Asiek świetne te żyrafki :)
A jak ich pałąk ? W sensie krótki, czy długi ? Bo ja się ciągle zastanawiam, czy mój nie jest jakiś taki hmm za krótki... :dry:

Kurka, wyłączyłam wiatrak na chwilę, bo mnie już wszystkie kości od niego bolą i momentalnie zrobiłam się cała mokra.. :/ Już sama nie wiem co gorsze.. Ale aż mnie głowa rozbolała od tego wiatru
Podziękowania: asiekasiek, me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997725 przez Zazanna
W brzusiu ..118 :blink: A jak siedzę po turecku to ..124 :blink:

A ja się dziwię, że się schylić nie mogę ..WOW :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997726 przez asiekasiek
Zaz no mi się też wydaje za krótki.. ale kurcze sama nie wiem.... tak tylko do łożeczka przymierzyłam i schowałam jak będę wszystko rozkładać to zastanowię się... a nie mam pojęcia czym można przedłużyć chociażby...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997727 przez pesq
Zaz ja nie wierze Ty wcale nie masz olbrzymiego brzusia!

Asiek cudna karuzela :) :)
Podziękowania: asiekasiek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl