BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 8 miesiąc temu #1002497 przez asiekasiek
Pesq na pewno fajna przytulanka będzie z niego, a jak patrzyłam na te mordki ich to w życiu ich bym się nie pozbyła, no chyba że dwa miałabym to wtedy co innego...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002498 przez asiekasiek
idę dziś do lekarza internisty po skierowanie ciekawe czy kolejki będą i stare baby będą chciały się wcisnąć przede mnie!! Jak coś to będę gryzła je :angry: :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002499 przez pesq
Asiek - szczerze mówiąc to ten szumiś jest taki uroczy że ja już traktuje go jak element rodziny :P hahaha nie wiem czemu oni robią tak te miśki że już to jest nasz nieodzowny element i też go nie oddam ani nie wyrzucę ani nie sprzedam, będzie na półce później :D

Pamiętacie jak na początku prawie samych chłopaków miałyśmy w tabelce z usg? A później się wszystko wyrównało. :D :D

Dobra dziewczynki zbieram się. :) :) AAAAAAAAAAAAAAAA już tak dawno nie widziałam Agatki!! :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002501 przez jurada
Hejka!
Zaz piękny ten kocyk... :)

Niby chłodno a ja sie rozpuszczam:)
Mój zuch dzis 1dzien w nowej szkole z nowymi kolegami. O 12.25konczy więc aż mnie zżera ciekawość jak mu tam.

Pokaze Wam pokój dzieciaków. Moze nie jest tak pięknie jak u Was ale dobrze, że w ogóle jest.

Ps. Po cichu liczę ze pokazanie Wam łóżeczka zadziała na Lenę :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Jeszcze musze kupic karuzelę nad łóżeczko, ale to później jak będzie kojarzyła ze cos wisi. Bo tak to będzie mi z początku przeszkadzać we wkładaniu i wyjmowaniu młodej z łóżeczka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002502 przez kasandra9
Masz racje, pogryź!;)))
Oj moglaby byc jakas panienka i nie obrażę sie jesli to Agacia:) rety, rozpakowakam te pieluchy, bo wlozylam dwie w rożek, aleee slodkie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002503 przez jurada
Kas bo ja to czekam na tą Twoja Agatkę. :D a potem mogę byc ja:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002504 przez kasandra9
Bardzo ładny turkusik!!!! Lubię!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002505 przez jurada
Kas to do wózka ten turkus.

Bo my bez kołdry w domu tylko w śpiworku lub rożku.
Jeszcze chce zamówić te motyle 3d na ścianę nad łóżeczko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002509 przez kasandra9
Byl obchód, maja spr szyjke i albo żel albo cewnik:) juz chcial powiedziec, ze po piątkowym USG zaczniemy, ale mowie, ze mieliśmy dzis;) no wiec mam nadzieje, ze dzis helollll:)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #1002510 przez sabina
Dzień dobry:)
I ja dzis wyspana bo wreszcie wpadłam na to aby porozciagac te męczące mnie łydki i trochę pomogło!!!!:) wstałam w nocy RAZ!!!!! Niesamowite po prostu :)

Zaz na moim przykladzie moge potwierdzic ze przy karmieniu mozna zgubic kg jak odstawilam Antosia od piersi karmilam z 1.5 roku :) to moja waga doszla do jakichs 54 kg - normalnie waze 58-60 :) i świetny kocyk :) ja uwielbiam zapach benzyny..... :ohmy: tzn tak normalnie bo w ciąży to nie lubię żadnych zapachów

Kas powodzenia :) oby żelki czy co tam dostaniesz szybko i ładnie podziałały :) i pisz na bieżąco co się dzieje :)
Scarllet :) o lodach to slyszę od kazdej znajomej ktora tutaj rodziła :) namęczyłaś się pewnie przez te parę dni ....kto by pomyślał ze tak dlugo pojdzie przy kolejnym dzieciątku wrzuć no jakas fotkę koniecznie :)

Juranda bardzo ładnie :) juz macie poubierane wszystko?ja nie kupiłam w ogole poscieli mam kilka kocykow i tym bedę młodą przykrywać Antoś dlugo nie spal na początku pod kołderką tylko na bo był za mały jakoś ta kołderka mialam wrazenie ze go udusi wiec teraz niekupywałam dokupię coś w razie potrzeby i już :)
Doczytalam o kolderce ;)

Ja tez chciałam szumisia ale mam konika morskiego po Antosiu wiec stwierdziłam że zostaniemy przy koniku :)

Poogarniam i tez wrzucę fotkę :)

W ogole widzialam świetny zestaw rajstopek w boitsie dla mlodej trzypak i jakie kolory -granat,musztardowy pięknie po prostu i mała musi koniecznie je mieć :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002512 przez asiekasiek
Jurada śliczny pokoik i tez turkus wpadł mi w oko :)

Sabina a synek odda konika morskiego ?? bo może być zazdrosny u powiedzieć ze jego ;)

Kas nie daj się mają dzisiaj cewnik czy co tam zakładać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002514 przez sabina
Antoś juz go daaawwwnnooo nie uźywa
Zal fotkę :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002515 przez kasandra9
Pewnie, ze sie nie dam;)) niech montują i szczypce:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #1002518 przez mysia5
Hej hej :kiss:
Kasiu trzymam kciuki za karmienie, na pewno sobie poradzisz :) :)
Scarlett ale super ze juz w szpitalu tak ładnie poszło :) juz po wszystkim :)
Zazanka oj ja kocham zapach benzyny.. mogłabyś mi go oddać, uwielbiam <3 :blush: :huh:
Pesq trzymam kciuki za wizytę :)
Juradka słodki kącik :)
Sabinka konik boski ! :)
Kas trzymam kciuki żeby coś ruszyło! :)
Asiek :laugh: tez bym pewnie owieczke ostatecznie zostawiła dla siebie ha ha :evil:
Basiu mój też jest dość malutki ale pytałam lekarza i nie mówił żeby coś było nie tak, wiec po prostu pewnie jest drobniutki :) ;) super ze juz za chwile będą ściąga szew ;)

Kurcze ja od wczoraj wieczora jakoś tak czuję ból na dole, nie wiem czy mały aż tak mi napiera tam czy od czego :( ale nawet nie bardzo mogę chodzić bo jakoś tak ciągnie, kluje.. nie wiem jak to opisać :( nie wiem czy jechać na ip czy poczekać czy co mam robić... w piątek mam wizytę, ale chyba jak nie minie to pojadę sprawdzić. Cała noc co chwile się budziłam , jeszcze mnie żołądek jakoś bolał strasznie.. jak się nie położyłam to było źle i bolało.. i ten ból w kroczu ; (
Podziękowania: pesq, Scarlett86

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002520 przez kasandra9
Dziewczynki, mamy cewnik Foleya;) leżymy sobie pod ktg:) bardzo mila ta pani wiceordynator:) pierwszy raz ja widzę, pewnie na urlopie byla, wsio wyjasnila i mila, delikatna, szyjkę mam 1,5-2cm;-) pytala czy czuje rozwieranie itp a ja nic;) aż spr czy dobrze siedzi i mówi ze tak:D dobra jestem:D
Podziękowania: Kamka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl