BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 8 miesiąc temu #1002476 przez asiekasiek
Zaz to mnie dobiłaś :( zamiast swojemu dziecku kupić kocyk czy coś to ja wydaję na cudze dziecko :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: aaaaaaaaaaaaaaaaa jejku nie myślałam że tak będę to przeżywać :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: piszę do męża smsa może on na to coś poradzi, bo jeszcze owcy nie oddam i pojedziemy z pustymi rekoma, albo powiem że źle czuję się i nas to ominie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002477 przez asiekasiek
i owca zostanie z nami :D :cheer: :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002478 przez Zazanna
Asiek ja bym pewnie też zostawiła owcę :D
W ogóle mam teraz problem z wejściem do jakiegokolwiek sklepu i nie kupieniem mu niczego... :P A co będzie jak się urodzi? :whistle:

Kupcie dla niej coś innego :P Albo domów drugą owcę :D

Co do laktatora chyba muszę dopakować, właśnie Mama też mówiła aby wziąć swój -ona już przy mnie i bracie używała w szpitalu :blink: Więc pewnie ja też będę potrzebowała......... A z drugiej strony w sumie może mi dowieźć, bo i tak już będzie u mnie w domu, a to parę kroków do szpitala :) Kurcze w ogóle powiedziała, że jak będę w szpitalu to żebym się nie martwiła, że ona mi poodkurza i posprząta łazienki -żeby na przyjście Malutka wszystko było świeże (żeby się nie martwiła, że np. 3 dni nie było odkurzane i kłaki zwierząt latają) i tylko żebym nie mówiła chłopakom, że ma taki plan, bo wtedy oni nic nie będą robić B) <3

Jemy z B. płatki i myślimy czy jechać na mini zakupy, czy nie jechać ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002481 przez Zazanna
W załączeniu nasz kocyk do wózka na cieplejsze dni -bez wypełnienia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002482 przez kasandra9
Zaz, jedz, bo nie wiadomo, co będzie jutro!:))) ja Ci to mowie:D
Pesq, 3mam kciuki za Agatke! Na pewno wszystko u Was super, bo Twoja chyba grzeczniejszy Gagatek;)
Asiu, masz racje z szumisiem:D nasza handlara sobie wymyśliła;) ale tatuś ja wyprzedził i oczywiście juz negocjuje na olx, dobrze, ze mi tez w Tel wyskakuje w aplikacji i widzę:P takze szumis będzie i dla naszego Gagatka:)
Kas zwarta i gotowa na pre-indukcje:) wykapana, wysmarowana, najedzona, nawet upudrowana;))))))

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
i byłby komplet hahaha;))))
Co do piersi to tez nie mam doświadczeń...kiefys mnnie obrzydzalo jak Np w metrze kobitka karmiła brzdaca...ppza tym ja nie lubię dotykania w tych rejonach, jakos wydaje mi sie, ze to boli:/// no ale odkąd smaruje się ta medela juz kilka dni to bolu nie odczuwam...takze na pewno u mnie psychika i walczę z tym, bo chce karmić - moja jest Malenka i muuusze!!!! A to samo zdrowie dla niej:) poza tym...wlasnie...wygoda dla nas zawsze i wszędzie no i lepsza strata kg:))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002483 przez pesq
Hahahahahahha Zaz, Asiek <3 <3 przekonała jedna drugą do owcy :D I słusznie, też bym zostawiła :) :D :D

Zaz - dobrze że się wyspałaś, ja dzisiaj też! :) Co do kocyka.. Mój też jest za wielki. To znaczy pewnie tak jak Twój tamten... Całą gongolę zajmuje złożony na pół :dry: :dry: :dry: Ale jest dość lekki bo to ten jesienny (za Twoją radą żeby nie brać jednak zimowego :) ) więc na razie minky nie domawiam i tak ledwo z kasą :P A mogłabyś się pochwalić kocyczkiem?

Asiek właśnie ja wiem o tym odciąganiu itd.. na szczęście tam gdzie rodzę jest jeden doradca laktacyjny na dwie kobiety i bardzo dobrze się (podobno) zajmują tą sprawą nawet po cc... laktator też jest na każdą ale ja i tak wezmę swój żeby do niego się przyzwyczaić ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002484 przez Zazanna
Kas masz rację :D
Zbiorę się ;)

Trzymam kciuki za pre-indukcję ! Powodzenia Maleńka!! :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002485 przez Zazanna
Pesqu wrzuciłam kocyś w poście wyżej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #1002488 przez pesq
AA już widzę. BOOOOOOSKI jest! Kurde jakie fajowe te romby... zaczynam myśleć czy by takiego samego nie kupić po wypłacie... EH DZIĘKI :P :P ;) ;)

Kas - mi też by się przydała 2 :P :P A wiesz na czym dokładnie ta preindukcja będzie wyglądać?

Anisia - wczoraj pisałaś że sie zaczynasz bać... Powoli takie strachy będa nachodziły - a u mnie na przemian strach z ekscytacją 24/24 :)

ŁOOOOOOOOOOOOO kurde jaki mam suwaczek ! Pamiętam jak na cukrzycowym niektóre takie miały a ja miałam 20 tydzień i myślałam że nie dotrwam w tym dole do takiego okresu :D :D
Podziękowania: anisia27

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002489 przez asiekasiek
Zaz zobaczę jak przyjdzie po przyjdzie co do czego to kupię paczkę pampersów w prezencie :P i też sądzę, że jutro nie wiadomo co będzie więc dzisiaj lepiej ;) a ostatnio siostra była aż w dwóch cc i wszystko poprzebierane nie ma klapek sandałów, przysyłają że jest promocja a w sklepach na półkach nic. Może w-wa będzie lepiej zaopatrzona :whistle: :whistle: :whistle: śliczny kocyk właśnie taki fajny inny niż te co dotychczas zamawialiśmy, możesz podac linka ???

Kas trzeba wyglądać na przyjście dzieciątka :D trzymam kciuki!!!!

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #1002491 przez asiekasiek
Czemu ludzie pozbywają się szumisiów na olx :unsure: :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #1002492 przez pesq
Ja mam takie rozłożyste stopy i w dodatku tłuste ( no serio..) że w ccc nic kupić nie moge.. a wiem to dobrze bo tam pracowałam :D Jak coś się trafiło co nie uwierało to brałam w ciemno :P

Kurcze nie mam nadal wynikow coombsa, nie wiedzialam ze tak dlugo sie na to czeka :/ mialam przyjechac na wizyte z wynikami a coombsa nie ma :/ grrr...

Ja musze isc po paski do gluko do apteki to moze tez kupie te czopki... A w ogole dziewczyny - chcialam powtórzyć że mi hemoglobina poszybowała pieknie z 11 na 13,5 w tydzien - a jedyne co zmienilam naprawdę to jadłam migdały na potęgę (no i szpinak ale to kilka razy a nie codziennie) ! Także serio polecam :)

Mam nadzieję że się pozbywają szumisiów bo dzieci wyrosły a nie dlatego że nie są fajne w praktyce :dry: :dry: :dry: :angry: :angry: :angry: :angry: :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #1002494 przez kasandra9
Romby cudne, takie...zeberkowe;) ale ja tez do wózka na razie nie zamawiam, zobacze z tym co mam:)zawsze bedzie mozna domówić:)
Dokladnie nie wiem, liczę, ze na obchodzie sie dowiem:) no i ze na pewno dzis to bedzie:)))
Wlasnie spakowałam rożek dla malej tak juz kompletnie, sobie podkłady podpaski, itd. Na pierwszy rzut:)
Pesq, ale Ty dostałaś w prezencie, wiec co sie martwisz?:P haha moje koleżanki polecamy obie które maja szumisie:)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002495 przez pesq
Ja dostałam ale bardzo bym nie chciała żeby się nie sprawdził bo przykro mi by było ze względu na to że to od mojej siostry, a ona tak chce wszystko super :( :( Ale nie ma co :)

To Kas dawaj znać jakie tam newsy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002496 przez asiekasiek
Pesq no ja taką samą mam nadzieję, że pozbywają się nie dlatego że nie sprawdziły się, a z powodu takiego że np. dwa dostały... i jeden chcą sprzedać... :whistle: :whistle: o to super, że nie trzeba było brać żadnych tabletek tylko same jedzonko pomogło.

Kasandra jejku w końcu jakieś dziewczę zawitałoby na forum :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl