BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 7 miesiąc temu #1007600 przez Zazanna

kasandra9 napisał: Zaz, to ssanie wszystkiego jest super:) nos, palec, moze poleci Am;)))
Moja gwiazda lubi sie kąpać, lubi tez niespodzianki robic...raz po kąpieli w ręcznik:P a wczoraj nioslam ja do wanienki juz zamierzam wkładać i czuje ze po mnie cos leci...kupa oczywiście, zdążyłam wziac stopę żeby mi nie spadlo..Piotrek niewiele myśląc podstawil rękę i dorobiła na tatusia rączkę:D teraz czekam ba kupę do wanny:D


Ooooo hahhahahaha :laugh: :laugh: :laugh:
Mój póki co tylko raz mnie obsiusiał przy zmianie pieluchy, bo zapomniałam go zakryć ;)

Juradka super ! :) Zapamiętuj kto Cię prowadzi, bo ciekawa jestem, czy mamy podobne odczucia :) Powodzenia z cewnikiem ! :)

Anisia powodzenia! :)

To idę poogarniać póki Malutek śpi, bo wcześniej udało mi się pranie tylko wstawić i się obudził i karmienie. Wysterylizowałam wszystko i spróbuję dziś odiągnąć tak aby w razie co mieć w nocy co mu dać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007604 przez sabina
Juranda !anisia!ale wy te skurcze czujecie?a jeslu czujecie to jak?czy ktg pokazuje ze macie skurcze ?
Kurcze ale Wam zazdroszcze :)
Gloria obys miala racje ;)
Rita super ze waga juz prawie jak przed ciaza ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007611 przez jurada
Sabina jak miałam te 3skurcze do 70 to czułam bol w plecach a nie w brzuchu i lekarz powiedzial ze to krzyżowe bole.

Ja juz z cewnikiem. Boli krzyż jak na razie i brzus sie stawia. No i mam wrażenie że chce mi się jedynie i dwójkę non stop.

Zaz na razie dobre wrażenie zrobiły na mnie 2 położne /pielęgniarki jedna blondynka włosy takie do płatka ucha, druga taka ruda- tez fajna.
A lekarz to bardzo sympatyczny ten co mi cewnik zakładał. Gruby, siwy po 50 taki wygadany. Nie znam nazwisk niestety :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007612 przez asiekasiek
cześć :)

Rita u mnie tak samo wszystko szybko leci i nie mam czasu zrobić nawet zdjęć :( oj biedny Staś z tym katarkiem :( właśnie sobie dzisiaj myślałam że zaplakalabym się jakby Laura dostała katar...

ja muszę podawać pierś lub ściągać w nocy pokarm bo inaczej kałuża jest na przescieradle nie wspominam juz o staniku czy koszulce...

u mnie waga przed porodem 81kg a jak wczoraj ważyłam się już 68 kg czyli jeszcze 8-9 kg nadwyżki. a brzuch ładnie wciągnął się jakbym za dużo zjadła właśnie.

Laura jest grzeczna jak na razie. nie marudzi dużo. lubi jak przy niej się coś robi:) i u nas tez kupkowe zaskoczenia są :) i chyba emolium musimy kupić bo położna poleciła bo za suchą skórę ma... :( a i tyle ubranek musiałam juz pochować... bo za małe... wiec coś na wyjścia z domu musimy kupić. ale to nie wiem kiedy.

Jurada Anisia trzymam kciuki za szybki poród !!! w sumie wszystkim juz życzę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007613 przez sabina
Juranda cos mi sie wydaje ze dzis urodzisz :)
Ale powiedz mi krzyz Cie bolal caly czas czy z przerwami?tak jak przy skurczach?

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007614 przez Zazanna
Malut śpi, mam chwilkę, więc Wam napiszę jak to u nas poszło. Dziewczyny w dwupaczkach niech na razie nie czytają, dopiero po porodzie, bo mój był po prostu wyjątkowo ciężki i nie ma co się straszyć niepotrzebnie -dlatego ukrywam :)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Jurada to na tego lekarza się wydarłam podczas porodu hah -potem go przepraszałam jak do mnie przyszedł następnego dnia zapytać jak się czuję :D

Asiek to Tobie ładnie zeszło już.. :) Ja mam jeszcze brzuś jak w 4 m-cu :P Ale i tak progres, bo w szpitalu był jak w 6 ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007617 przez jurada
Sabina z przerwami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007618 przez sabina
Przeczytalam ....Zaz.... :pinch:
Ała .....:( i po co czytałam po co?!?!?!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007621 przez jurada
Zaz nikt nie mówił ze będzie kolorowo, no ale to co przeżyłaś to współczuję ci z całego serca!

Mam nadzieje, ze u mnie będzie lżej.

Dziewczyny z tym cewnikiem to najlepiej chodzić tak?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007629 przez asiekasiek
tez tylko dla tych po porodz
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007630 przez melisamienta
Dzisiaj juz mam kompletnego doła. Cały dzień leżę i płacze. Ile można czekać. ;( Jeszcze mąż się razchorował i do mnie nie przyjedzie. A samej to tak źle. :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007633 przez anisia27
Sabina ja czuje takie mocne spiecie brzucha promieniujace na plecy :) jeszcze pewnie pare dni i moze urodze :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007637 przez Kasia888
Też dla tych po porodzie Zaz
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Co by nie było najważniejsze, że maluszki już są z nami, ale na dzień dzisiejszy nie wiem czy bym się zdecydowała na kolejną ciążę. Może mi się odmieni, ale przez najbliższe lata zamierzam uważać :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007639 przez pesq
Kochane czytając Wasze historie szczególnie Zaz przestaje przeklinać swoja cc. Sama cc ok później tez ok teraz tez nie ma dramatu chociaż nie wiem czy ta blizna i brzuch to powinny tak rwac w pn sie dowiem... Jedyne co przeklinam to to ze nie mam mleka. Wy piszecie o mokrych koszulach a ja ściągam 15 ml - 6 doba po porodzie. To mój nawal. Najwyraźniej natury nie da sie oszukać. Nie cierpialam w trakcie to cierpię teraz. Mala nie dostaje mojego mleka, cyce bola i maja grudy a ja co 1.5 h dziecko albo laktator. Nie spalam ani razu dluzej biz 1,5-2 h i zaczynam mdleć.

Przez cycki.

I mam wyrzuty jakies do siebie.

Ahh.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007648 przez sabina
Meliska kochana uszy do gory wiem ze ciezko samej jest ale pomysl ze za pare dni bd po wszystkim !!!przytulam mocno :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl