BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 7 miesiąc temu #1007288 przez asiekasiek
cześć dziewczynki :-)

Agata no to fajnie masz w domku teraz. dobrze właśnie tak zająć się we dwójkę córeczka.
ja juz nie mogę doczekać się weekendu bo mąż ma wolne wiec on zapowiedział ze będzie zajmował się a ja mam odpoczywać i spać :-)

kurde zapomniałam sobie czegoś na suty sobie kupić bo maltan mi się skończył :-( jutro mąż podjedzie dopiero wieczorem do apteki :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007289 przez asiekasiek
Sabina to może ruszy się coś y Ciebie po masażyku:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007305 przez Agata28
Dokładnie Sabinka, przez pierwsze 8 dni po porodzie. To jest obowiązkowe :-) i każdy ma w pakiecie ubezpieczenia zdrowotnego. Jeśli ma się cesarke to 2-3 dni zostaje się w szpitalu i opieka w domu 5 dni. Mama i dziecko muszą być pod stałą kontrolą przez 8 dni po porodzie:-) bolał masaż?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007307 przez Magdalena9t
Tutaj macie linki do witaminek, ;)
dziecisawazne.pl/suplementacja-witamin-k...-czy-jest-konieczna/
www.mlecznewsparcie.pl/2015/02/suplementy/

Agata gratuluje wyników cycowania,jak się chce to można ;) :)

Chciałabym więcej napisać,a przydałoby się pójść już spać, hałupa mało wiele wygląda :whistle:

Dzieciaczki lubią szum,bo podobne dźwięki w brzuszku słyszały, możecie wypróbować też suszarki do włosów ;)

Byliśmy dzisiaj w przychodni Laure tylko zważono i osłuchano, waży 4160gram ale nie zmierzono jej,kurdę a ja zapomniałam tego dopilnować,a u Was jak było w przychodni?

Lecę się położyć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007308 przez Magdalena9t
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007309 przez pesq
A my walczymy z kp. Czwarta doba rozpoczeta krew pot i lży mleka tyle co nic. 10 ml po dwóch laktatorowych sesjach. Przystawiam na godzinę później mąż dokarmia chyba ze śpi mala a ja z dojarka.

Chce pokarm :(

Nie ma kiedy pisac.. Wrócimy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007310 przez asiekasiek
Pesq z dnia na dzień będziesz miała pokarm i cyce będą boleć ze szok...

u Laury z wagą było tak urodzona : 3940 g w dniu wypisu 3600g a dzisiaj juz 3830g :) ale strasznie lapczywie je... i ulewa jej się bardzo...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007311 przez pesq
Asia mam nadzieje. Cyce bola i tak i grudy w piersiach zbawienny cieply prysznic ale mleka malusio :(

Właśnie karmimy. Po mm i piersi o 24 spala do 3:15 :woohoo: Szok! Wczoraj 23-6 koncert i od 8 znowu.

Dziewczyny w dwupakach trzymam za Was i ciągle sprawdzam. Spokojnie forum wróci dajny sobie z miesiąc dwa. Tesknieeee :) <3

Pozdrawiamy
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007322 przez jurada
Ja nadal 2w1.
Ósmy dzien po terminie. Jadę do szpitala na ktg i niech mnie położą i wywołają, bo serio zaczynam trzęść tyłkiem o zdrowie i życie.
Masakra jakas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007324 przez Zazanna
Heeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj B) B) B)

Pierwsza noc w domku za nami ;) Młody przespał ją idealnie, bo.. spał z nami heh B) Ale bałam się go odłożyć :)
Postaram się później "usiąść" (choć siadać akurat nie jestem w stanie jeszcze) i trochę Was ponadrabiać, ale muszę się najpierw poogarniać ze wszystkim i poskładać do kupy, bo mam takie rozpierdziel w domu, że szok -jakiś system muszę wypracować :)

A teraz z pozdrowieniami dla Cioć : Bartuś <3

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: Kasia888

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007326 przez glooria
Zazanna witamy w domku

Pesq juz niedlugo sie pojawi masuj pod prysznicem
Jak tam po cc
No i jeszcze jedno pytanko jaks grupa krwi małej?

Juranda trzymam zebys juz dla swojego bezoieczenstwa i nie martwienia sie zostala w szpitalu

Ja dziś mam wizyte w sprawie cc
Tzn dowiem sie na ktora do szpitala i inne rzeczy
Pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007327 przez kropka 889
Cudowne te wasze maluszki <3
My też się zbieramy i jedziemy na ktg
Jurada mam nadzieje ze niebawem i my dolaczymy do mamusiek mających juz swoje skarby przy sobie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007330 przez sabina
Dzewczyny.....wszystko mi ucichlo po tym masazu :huh: kompletnie nic sie nie dzieje.....sam masaz nie byl przyjemny ale czy az tak bolal jak opisuja na necie bo niektore mowia ze trauma etc....to nieeeee :cheer:
Glooria daj znac po wizycie
Jurandka mala sie ma dobrze az za dobrze dlatego nie chce wyjsc :D
Pesq na spokojnie z tym cycem kochana ....nie stresuj sie bo to tez robi swoje ....relaks ...:)
Kropka tez daj znac co po ktg....
Ja to w ogole mam AZ cm rozwarcia nie wiem czy pisalam ehehh :laugh: śmiech na sali :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007333 przez Sylwia-89
Jakie słodziaste te nasze forumowe dzieciaczki :woohoo: Wszystkie do schrupania :)

Sabina, ja mam to samo, więc witaj w klubie. :unsure: Ten jeden centymetr, to tak jakby tego rozwarcia w ogóle nie było...

Jurada, trzymam kciuki :) Ja też już zaczynam się schizować...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007339 przez pesq
Zaz gratulacje bo u Nas pierwsza noc zero snu. Za to dzis mala spala od 24 do 3 później do 4 karmienie i znów do 6:30.. Gdybym nie musiała pierdolic sie (wybaczcie) z sesjami laktatora to tez bym pospala.. Ale Lukasz spal 6 h z przerwą jedna krotka wiec dzis w dzień ja będę próbowała chociaż po dwie godzinki.

Idę zaraz znów masowac cyce jak donice.

Gloria kochana po cc heh bez zaskoczenia podobnie jak po operacjach na nogi slaba jestem z tym ze wtedy mogłam spac :P ale nie jest zle. Blizna ok chociaż cos tam soe z jednej strony nie podoba poloznej ale w pn na zdjęciu szwów lekarz zobaczy. Macica sie obkurcza szczególnie jak mala ssie czyli prawie ciągle bo ona ssie ponad godzinę co max. Dwie :p a później i tak mm :( (beznadzieja.. :/ ) no ale nie jest zle. Ma gr krwi 0rh- :) ! Super.

Kochane ja Wam tak strasznie wspolczuje.. Szczególnie Juradzie ja bym oszalała zreszta wiecie..

Trzymajcie się masaż balonów i karmienie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl