BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 7 miesiąc temu #1007713 przez glooria
Pesq i inne co do kapieli to uezeli macie mala kuchnie to nagrzejcie ja wstawiajac garnek z goraca woda taka parowka
A jezeli kapiecie w łazience to jedno z was nievh wezmie prysznic i nagrzeje ją
Dzieciaczki lubia taka saune i u nas sprawdzila sie woda 40 stopni a nie 37
A i nie ma nic gorszego niz głodne dziecko w kąpieli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007714 przez jurada
A i położna mnie uświadomiła ze skurcze krzyżowe nie piszą się na ktg. Bo miałam tak ze boli dół brzucha i przechodzi na plecy i pocę sie wtedy jak bóbr a na ktg raptem 30 i pytam dlaczego tak. A ona ze te skurcze krzyżowe sie nie piszą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007715 przez glooria
Kropka i ja trzymam mocno
Moze weekend pociagnie jeszxze jednego dzieciaczka na ta strone brzuszka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007716 przez Kasia888
Jurada czyli jutro Twój dzień, trzymam mocno kciuki :)
i Kropka za Ciebie też :)
Agata zdjęcie z kąpieli mega, może my też tak spróbujemy ;)
póki co mój Jaś jest spokojny i przy kąpieli zachowuje się jakby leżał w łóżeczku :P
płacze jedynie jak jest głodny, albo ma wzdęty brzuszek.
A tak to przy przebieraniu, przewijaniu czasem troszkę postęka i tyle ;)
aa i kupiliśmy sterylizator tylko że my nie mamy mikrofali, więc nie mogliśmy tego co ma Kasandra i mech tylko elektryczny i też jestem mega zadowolona, wlewam wody wkładam, 10min i gotowe :cheer: i plusem jest to, że sam się wyłącza, więc nie muszę o tym myśleć, potem jak mi się przypomni wchodzę do kuchni i wyjmuje czyste :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007717 przez jurada
Anisia ty 4dni po terminie a ja 10 wiec Glowa do góry :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007718 przez anisia27

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007721 przez sabina
No to juranda :woohoo: powodzenia :)
Anisia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007724 przez ana23
Mamusie mój maluszek ma katar ciągle mu się zatyka nosek. Co robić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007727 przez asiekasiek
Jurada powodzenia!!

Anisia trzymam i za Ciebie kciukasy!!

za wszystkie mamusie które mają bobasy w brzusiach jeszcze :)

Agata jakie śliczne zdjęcie!! super sprawa z tą kąpielą! a nie zamoczy sie pepus?

co do kąpieli to u nas dwie pierwsze kąpiele koszmar ale teraz nauczylismy się na błędach żeby Laura coś zjadła i jak coś to duuuzo gadamy do niej wtedy słucha nas i nie myśli o placzach. przy ubieraniu tez jest grzeczna czy przy codziennej pielęgnacji no cóż nagadam się przy tym ale wtedy słucha moich opowiadań.

Anisia ja bym jechała do przychodni z katarem bo przez nos tylko dziecko oddycha.

ja właśnie też mam sterylizator ten do mikrofali i jestem mega zadowolona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007733 przez anisia27
Sabina
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
:D

Jutro pewnie zapadnie decyzja co robimy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1007734 przez Lidziun

Cześć dziewczyny, my już mamy 10 dni i tak właśnie sobie słodko śpię, kurczę cierpię na brak czasu, co chce do was napisać to mały się budzi na jedzenie, w sumie jest grzeczniutki, pierwsze kilka nocy budził się 3 razy, teraz trochę cześciej ale na szczęście wie kiedy jest noc a kiedy dzień, wiec nie mam co narzekać, karmie piersią, i właśnie do dziewczyn które sobie nie radzą, przystawiajcie tak często jak maluchy chcą i przede wszystkim pijcie duuuuzo wody, bo pokarm musi się z czegoś produkować, jutro przychodzi do nas położna wiec dzisiaj jak tylko był czas to sprzątałam, bo straszny bałagan się zrobił

Dziewczynom rozpakowaniem gratuluje i zdrówka dla maluszków, Juranda tobie współczuje, pomysleć tylko ze Lenka miałaby teraz tez 10 dni, a ona czeka i czeka, innym mamusiek tez życzę szybkiego rozwiazania
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007737 przez jurada
Lidziun cudny Jerzy;) no jak widac ona ma inne plany ale jutro juz ja wykurzą z brzusia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007738 przez pesq
Dziewczyny cudowne zdjecia. Patend z wanna / prysznicem na pewno spróbuje jak przestanie mnie tak bolec blizna na brzuchu.

Sluchajcie ja ciągle płacze. Ze skrajności w skrajność. Raz ze szczęścia jaka ona piękna a raz z tego że pupa troche odparzona, że boje się o to czy brzuszek nie boli, że nie mam pokarmu, że to że tamto... Dostaliśmy książeczke albumik moj pierwszy usmiech itd i nie moge na nią patrzeć bo płaczę aż sie zanoszę. Masakra jakaś. Długo taki baby blues moze trwac? Ktoś coś wie na ten temat? :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007740 przez basiek149
hej :)
dziewczyny w dwupaku - szczęśliwego i szybkiego rozpakowania życzymy :)

ja korzystam z tego, że moje dziecko jest grzeczne i nadrabiam zaległości w sprzątaniu domu. takiego perfekt :) w końcu wolno mi wszystko więc śmiało mogę w każdy zakamarek zajrzeć i wysprzątać na błysk :)

aaa i dzisiaj odpadł nam kikut :) troszkę się rano przestraszyłam jak mu przewijałam pieluszkę bo ten kikut tak dosłownie na włosku wisiał i bałam się cokolwiek z nim zrobić. ale przy następnej zmianie pieluszki już nam pięknie sam odpadł :)
jutro z rana znowu przychodzi do nas położna środowiskowa, ma m.in. zważyć Kubusia :) ciekawe ile przybrał :) urodził się z wagą 3360, wychodziliśmy ze szpitala w środę to miał 3060g. a ciekawe co tam nam jutro pokaże :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007741 przez glooria
Co do katarku to polecam zakrapiac i odciagac przed karmieniem no i opukiwac plecy
Dlon zlozona jakby do trzymania jajka zrby ta ślina zeszla z płuc .... no i jak jest pogoda to nie rezygnujcie ze spacerkow
Jak duzy katar to polecam paracetamol co 6 godzin nawet jak lekarz nie kaze gdy nir ma gorączki .... no ale pomyslcie sobie jak wy sie czujecie glowa boli miesnie zapchany nos
No i wietrzenie pomieszczeń i nieprzegrzewanie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl