BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 4 miesiąc temu #1021962 przez jurada
Sama nie wierze ze tak o tym pisze i ze nadejdzie ten czas kiedy bede musiała ją zostawić... Buuuu! Bedzie ryk! Podwójny :'(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021963 przez pesq
Juradka.. Ja jestem zielona i nie mam pojęcia na jakiej zasadzie działają zlobki o przedszkola.. Zacznę chyba sie orientować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021965 przez jurada
Pesq juz ci mowie ze będzie ciężko zostawić małą w rękach obcych ludzi. D. Do żłobka chodził 3dni i go zabraliśmy.
Przedszkole to inna bajka.
Mi każdy odradza żłobek, że włożą do kojaca i wyjmą tylko na karmienie i przewijanie. Sm znajomą co miała praktyki w żłobku to niestety potwierdziła ze tak jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021967 przez basiek149
Jurada jaka Lenka jest śliczna... :woohoo: i te oczka mmm piękne :)

U nas na "Idzie rak" jest mniej więcej taka mina :blink: hehe :D Nie rusza go ta zabawa :D Ale z kolei Kuba pęka ze śmiechu jak bawię mu się nóżkami i robimy "jedzie rowerek na spacerek" B) Wtedy jest szaleństwo hehe :)

Ja dziś jakoś znalazłam energię na porządki i poprasowałam, odkurzyłam, umyłam podłogi i zmieniłam pościel. Lubię mieć takie dni jak mi się chce bo wtedy fajnie wszystko mi ładnie idzie, nie denerwuje się i czasu mi na wszystko starcza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021968 przez pesq
Ja nie mam wyjścia nie mam z kim malej zostawić. Kurde pora sie orientowac w temacie.

Wrzuciłam na fb film ze śmiechem Agatki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021973 przez jurada
Pesq wrzuciłaś normalnie czy na grupie? Bo ja nie widze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021976 przez kasandra9
I ja wrzuciłam swoja, skoro dzis kino mamy Agatkowe;)
Oj, w temacie zlobko-przedszkolnym to i ja zielona...a u nas jeszcze zlobkow nie ma w NDM hehe. Takie tylko kluby malucha cos w tym stylu.
Agat próbowała juz kilka rzeczy i wychodzi na to, ze woli warzywa niz owoce póki co:)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021977 przez asiekasiek
Jezu ja za 16 marca wracam do pracy!!! ale zostawiam z mama a wiem ze ona zajmie się wspaniale wnuczka ;) bo do wnuków ma cierpliwość i chęci do spędzania z nimi czasu... ale zostawić w żłobku to sama nie dałabym rady :(

L. tez juz się śmieje w głoski tez idzie rąk nie przechodzi ale jak jej pierdzioszki jej się robi na brzuszku. a dzisiaj z brzuszka przewróciła się na plecki jak bawiła się na podłodze :D prawie mąż ja kamerowal i uwiecznione to jest :)

Zaz hehe wczoraj kupiliśmy no babcia kupiła kombinezon w smyku i L. wygląda właśnie jak takie roczne dziecko w nim na 74 kupiliśmy i jest dobre na teraz :) mąż mówi ze ludzie będą gadać ze tak zwlekalisny długo z chrzcinami... ;) a bluzki ubieram jej 74 i 80 bo na 68 brzuszek wygląda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021988 przez pesq
Zaz no faktycznie Bartuś jest duzy to pewnie dobrze się w nośce układa :) :)

Ju wiesz co właśnie się dowiedziałam że znajoma i to taka fajna pracuje w żłobie prywatnym koło nas w bloku obok - i tak o nim myślałam.. Napisałam do niej i sporo info na ten temat mam, z tego co pisze mają grupy po 6 dzieci i ... ani jednego kojca ;) ;) ;) Generalne nastawiła mnie pozytywnie i zaprosiła żeby pogadać na miejscu. A co do posiłków rodzice przynoszą sami więc może nie bedzie tragedii.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021989 przez Zazanna
No Bartuś ma kombinezon 86 B) A ciuszki już wszystkie 80 i nie są za duże heh B)

Kurcze ja nie dam rady do żłobka.. no po prostu nie dam. Matka wariatka :blink: A najgorsze, że nie mam nikogo z kim zostawić bym mogła, więc jak nic będę na garnuszku łech.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021993 przez pesq
Hehh Zaz gdybym ja miała opcje bycia na garnuszku to bym sie nie zastanawiała ale ze my dwie pensje razem mamy ciut powyżej jednej średniej krajowej (a na macierzyńskim poniżej :D) to nie bardzo jest wybór..

Zaz a ile Bartus mierzy?

Agata tez jest wysoka w siatkach centylowych dla dziewczynek kp jest ok 50 centyla na wagę a na wzrost 97 :blink: I ubrania 68 raczej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021996 przez kasandra9
Oooo Zaz to faktycznie jak roczniak!:) choc podobno chloocy więksi od poczatku od dziewczynek:)))) Agat nosi 74, Np body z Auchan czy Pepco (chyba maja zaniżone rozmiarowki) to takie na styk i raczej unikam, Smykowe 68 jeszcze od biedy wciśniemy, reszta 74. Oczywiście rękaw za dlugi. Spodnie 74 nosimy choc nogawki często nieco podwijamy (ale na długość od kroku do brzuszka i obwód sa ok a nie jak z młodszego brata jak mawia moja mama;))) takze powoli kupuje juz 80, 86 tez mam jakies bluzeczki juz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021997 przez pesq
Kurde nazbieralo mi sie myśli i nie moge spac a zaraz pierwsza pobudka.. Później ok 3 druga i impreza do rana. Miewacie takie natloki myśli?

Zaz kiedy będziesz rozszerzać dietę?

Kurde chyba z tym rozszerzaniem ok 6 miesiąca zostanę sama.. Ewentualnie z Rita ona cos pisala.. Pogadam z pediatra chyba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021998 przez asiekasiek
jejku jak wy patrzycia po tych siatkach centylowych hmmm?? mi wychodzi tak waga między 75 a90 bliżej 90 a wzrost hmm jest poza wykresem :P ale nie wiem czy dobrze patrze

Kas to widzę że Agu też długa to nie wiem czym wszyscy podniecają się że takie wielkie dziecko mam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1022002 przez Kasia888
Padam na twarz...
spędziliśmy na ip 5 godzin!!! to jest jakaś masakra
lekarz miał w dupie to, że mam 4-miesięczne dziecko, zrobili rentgen zapalenia płuc nie ma
na zapalenie oskrzeli dołożyli jeszcze jedną inhalacje i tyle...
Trochę żałuje że pojachałam i naraziłam małego na takie czekanie... :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl