BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 4 miesiąc temu #1021507 przez pesq
Heja!

Kas Agatka z tatą wymiata. Akurat moja ciągała Ł. za brodę i pokazałam jej stopę Kasowej Agatuli a on - wszystkie one takie ? :D ;)

Meszku wiesz że ja zakochana w moim zięciu. Nawet całym w brokułce. A miałam Ci na fb napisać ale już tu napisze - gdzieś czytałam że mleko musi do 7 czy 8 miesiąca stanowić podstawę diety niemowląt, chodziło chyba o mleko kobiece dla mam kp a nie wiem jak jest z mm ale dowiedz się bo może Ko po prostu musi jakoś na siłę pić, tylko nie wiem jak mu wmusić.. :pinch: W każdym razie zorientuj się w temacie ;)

Kasiu Jasio cudny chłopiec.. I taki. zgrabny!

Agata wczoraj padła o 19 i dziś od 3 impreza.. Zasypiała na 40 minut koło 5 i koło 7 a tak to płacz nie z tej ziemi i za chwile śmiech...

Uwaga uwaga, dziś pierwszy raz od 5 stycznia 2015 roku wychodzę na miasto na imprezę. W planie jedno piwo i potańczyć. Nie mogę się doczekaććććććććć!!!!!!!!! :silly: :silly: :silly:
Podziękowania: Kasia888

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021508 przez me.ch
Pesq, właśnie wiem, on dalej pije tylko ze juz zdecydowanie mniej lubi odkąd poznał nowe smaki, ale ciągle jest to jego podstawowe danie, czasem z dodatkiem kleiku też ale zawsze mleczko, po marchewce też popil itp.
Za miesiąc-dwa będziemy przechodzić na mleko następne (teraz początkowe pijemy) ale wciąż mleko.

W ogóle Ko dziś ma 5 miesięcy już!!

Kasia, prześliczny jest Twój szkrab, naprawdę:)) słodziak!

A Kas, wymiatacie z tymi podróżami:) A byliście w primarku?;)

Gloria, super ze juz dobrze z bioderkami! lila rządzi:)

A no i Pesq, baw się dobrze kochana!!

My dziś jedziemy do Kornelowej prababci:)
Podziękowania: Kasia888, glooria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021521 przez kasandra9
Pesq, haha, pewnie taki ich urok:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021557 przez Zazanna
Dzień dobry :)
Mój Bobas dziś znów tylko raz się obudził w nocy na karmienie :woohoo:
Jak będzie przesyłka 7 h w nocy to go zacznę przestawiac na łóżeczko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021564 przez basiek149
Hej
Kubuś dzisiaj miał dzień marudki i nie miałam nawet chwili żeby coś tu napisać. A teraz już słodko śpi więc nadrabiam :)
Mnie dalej boli brzuch jak na okres a okresu nie ma yh... :dry:

Pesq udanej zabawy! :) I jeszcze raz napiszę odnośnie Agatowego zdjęcia z misiem, że ubranko ma
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
. Normalnie tak mi się podoba, że co tylko wchodzę na kompa to sobie muszę na nią popatrzeć bo ubrana jest przecudownie :) Niby złoto to absolutnie nie mój styl ale no na to zdjęcie aż mi kopara opadła :)

Kasia cudowny Jaś :) I tak mi się wydaje jak kiedyś twoje zdjęcie widziałam, że oczka to chyba ma po Tobie, nie? :)

Me.ch Kornel wymiata. On ma zawsze taką radość w oczkach :) i już 5miesięcy jest na świecie! wow! jak ten czas leci :)
Podziękowania: Kasia888, pesq

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021567 przez Kasia888
Jaś dziękuje za komplementy, aż się zarumienił od tych miłych słów swoich cioć forumowych :woohoo: :laugh: :cheer:
Tak Basiek oczka na razie ma po mnie, fajnie że też to zauważyłaś ;) cała rodzinka mówi, że Jaś podobny do taty, ale oczka ciemne po mamusi :cheer:
Zaz to w końcu będziesz miała wieczorkiem chwilę dla siebie :)
Pesq mam nadzieję, że dobrze się bawiłaś, przyznam się że też strasznie się cieszę na takie wyjścia, ale na tańcach jeszcze nie byłam :blush: no ale dobry i spacer, kawa, cokolwiek we dwoje ;)
Dziewczyny a o której Wasze maluchy chodzą spać?
bo mój Jaś dopiero koło 22.30-23, muszę to zmienić, chciałabym żeby chodził spać tak koło 21, ale zobaczymy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021568 przez basiek149
Kuba też tak chodzi spać, głównie koło 22.00 ale bywa, że i o 23.00 zaśnie. Ale przesypia mi całą noc więc nie narzekam. Był czas jak chodził spać o 20.00 ale wtedy koło 3.00 on już był wyspany a rodzice niekoniecznie... :P Więc obecny jego tryb mi odpowiada.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021570 przez me.ch
Zazwyczaj no to bomba:) będzie super zobaczysz:)

Basiek, zgadzam się w pełni,moja synowa wygląda oblednie:) nawet mamie dziś pokazałam:)

Kasiu, Kornel też chodził spać ok 22/23 ale przed wyjazdem zaczęliśmy go przestawiać na Wcześniej i w dniu przed spał już od 21:30 a w pl dodatkowo (może z nadmiaru wrażeń) zaczął chodzić Się kapac o 20:00-20:30 i teraz o 21 najpóźniej już spi:) mam nadzieję że tak mu zostanie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021572 przez Kasia888
Fakt Basiek dobrze, że maluszki już noce przesypiają ;)
no nic spróbuje mu chociaż przestawić z 23 na 22 i będzie już super.
Mój potem śpi i śpi, ale wiadomo na mm inaczej i o 6.30 ustawiam budzik i robię mu mleczko, bo sam by się nie obudził na te poranne jedzonko :huh: ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021573 przez me.ch
Basiek, no jak kornelowi sie usmiechnie to cała twarzą;) co ja mówię, całym ciałem;) normalnie nóżki skaczą z radości:))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021574 przez me.ch
Kasia, Kornel się budzi o 7 z zegarkiem w ręku normalnie :P ale i tao nie jest głodny z rana, dopiero tak o 7;30-8:00 niby mu robię o tej 7 jak wstaniemy ale zanim przebieranie itp a potem jeszcze trochę się ociąga, więc tak przed 8 jemy ostatnio. W ogóle przestałam pilnować tych godzin bo widzę że on sam dobrze wie kiedy chce a jak mu daje na siłę bo już minęło tyle i tyle to tylko złość. Nie ma co:) on głodny nie będzie chodził, zawsze się zgłasza jak już chce :)
Zobaczymy jak będzie szło przebieranie teraz ale myślę że Będzie ok:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021575 przez Kasia888
Meszku mój ostatnio przez święta to zaczął chodzić spać o 23, a wczoraj dopiero 23.30 zasnął nawet:blink:
na szczęście dziś już go uspałam przed 23 i mam wreszcie czas na obejrzenie serialu itp. ;)
od jutra spróbuje go najpóźniej do łóżeczka położyć o 22 i zobaczymy a z czasem może o 21 zacznie jak Kornelcio ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021576 przez Kasia888
Właśnie z tymi godzinami racja trzeba wrzucić na luz, ale jednak po 8h zależy mi, żeby zjadł a na śnie ładniej je i nie marudzi :evil: ;)
a następny posiłek to potrafi zjeść dopiero po 5h, trochę mnie to martwiło na początku, ale jak nie jest głodny to na siłę nie ma co wciskać, bo tylko wyciąga rączką butelkę z buzi i odciąga głowę, a tak to jak słyszę, że zaczyna marudzić to wtedy wiem, że już zgłodniał tak na dobre ;) dobowo plus minus się zgadza i to najważniejsze.
I już nie zapisuje ile zjadł tylko raczej z pamięci czy zjadł całą butlę czy zostawił :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021577 przez me.ch
U nas Kasiu było 4 małych kuzynow w jednym domu od 0 do 3lat, Kornel się naobserwowal i teraz wielce jak duży chłopiec hehe:P

W ogóle to po powrocie szukam jakiejś płyty grupy czy czegoś w tym stylu żeby z nim chodzić bo zauważyłam że przebywanie z dziećmi bardzo pomaga w rozwoju już nawet w tak młodziutkim wieku:) tydzień z kuzynami, potem jeszcze wizyta u kuzynek (niecały rok i 3 latka) I Kornel jak nowy ;) tylko niestety katar załapał przy tych dzieciach, w pon będziemy musieli skoczyć do pediatry żeby go przed wyjazdem zbadac jeszcze a jutro chyba Wit c pójdę kupić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021578 przez me.ch
Kasiu ja jeszcze pisze bo teraz przy wprowadzanou nowych wolę pilnować żeby się nie zapomnieć, bo teraz spadło nam z ok 1000 ml na 750 ml bo doszedł kleik do mleka oraz warzywka ale tai jak mówisz, nie ma co na siłę bo to i tak bez sensu bo wyciąga i sir porcja marnuje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl