BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 2 miesiąc temu #972171 przez asiekasiek
Zazanna a jego rodzina nie wiem jeszcze, że razem jesteście??

Ja wnerwiam się od rana :) ehhh chciałabym tak ciepło mówić o mamie, ale moja to 2 zł wypomni :P ale chociaż wnukami zajmie się...

Mnie coś głowa od rana boli :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #972183 przez ana23
He dziewczyny jak wam mija dzień? U mnie ponuro bo znowu pada.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #972191 przez Zazanna
Dziewczyny spałam do 15 :huh:
Z małą przerwa rano.. położyłam się na godzinkę po śniadaniu i obudził mnie pies o 15 :)
Jestem mistrzem :)
Ale choć trochę odespalam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #972192 przez Zazanna
że razem wiedzą, ale o maleństwie jeszcze nie, bo mieliśmy mowic po badaniach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #972193 przez pesq
Asia wspolczuje bólu glowy, ja co dwa dni sie mecze. Dzis nie boli, ale dla odmiany zlapal mnie jakis taki dziwny lęk - takie z cyklu 'jak to bede miala dziecko, czy dam rade'. Eh :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #972195 przez asiekasiek
hej dziewczyny:)
ja dzisiaj leniuchuje sobie, w południe sadziłam sobie pomidorki z nasionek i jeszcze papryczki mi zostały, potem obiad a po obiadku drzemka z meżem :) nie dawno obudziłam i właśnie głowa jeszcze gorzej zaczęła boleć ale zrobiłam sobie kawę i tak lepiej czuje się.
z niedługo wstaje i robię pizzę :)

aha oglądam sobie wózki :) ten mi sie podoba
allegro.pl/bexa-3w1-paris-czarny-chrome-...ent-i5094122673.html

ale czytałam opinie o tej firmie i nie zbyt przychylne, koleżanka ma z tej firmy wózek, muszę spytać się jak spisuje się, najlepiej poszłabym do sklepu gdzie jest duuuuży wybór wózków :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #972196 przez asiekasiek
Zazanna i nie chcesz przykrości robić siostrze Twojego T.??
Może poczekajcie z 2tygodnie jak ochłonie siostra jego, bo w sumie może faktycznie jej być przykro, a którym tygodniu ona poroniła??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #972197 przez basiek149
hej hej

asiek jaki intensywny dzień miałaś z tymi nasionkami :) ale na pewno przyjemny skoro tak bardzo to lubisz :)

u mnie siostra dzisiaj miała być wypisana ze szpitala. jednak zdecydowała się na tabletki a nie na zabieg bo chciała jak najszybciej opuścić szpital i wrócić do córeczki do domu. może i lepiej jej to zrobi. tego maleństwa nie planowali, ale myślę, że to nie ma większego znaczenia jak się dziecko straci. aczkolwiek mam nadzieję, że szybko dojdzie do siebie psychicznie jak i fizycznie. dobrze, że ma już córeczkę tak więc zajmie się nią i chociaż w jakimś stopniu nie będzie ciągle o tym myśleć. tylko teraz nie wiem co ze mną i z drugą siostrą, do tej pory wszystkie 3 rozmawiałyśmy sobie razem i nie było problemu jak się poruszało temat ciąży. a teraz nie wiem jak mogła by zareagować...

jak ja straciłam dziecko to na jakiś czas zerwałam kontakt z rodzeństwem, strasznie męczyło mnie słuchanie o ich córeczkach pomimo, że to moje najukochańsze siostrzenice. ale potrzebowałam tego, powiedziałam im o tym wprost i po jakimś czasie wszystko wróciło do normy. mam nadzieję, że u niej tez w niedługim czasie wszystko się poukłada.

my dziś pojechaliśmy do teściów na obiad, do naszej małej na cmentarz, do kościółka, potem teściowa do nas na chwile przyjechała pogłaskać jej ukochanego króliczka i tyle z dzisiejszych atrakcji :)

mam nadzieję, że jutro pojawi się piękne słoneczko i zacznie się nowy, dobry dzień :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #972201 przez asiulek_dolls
hej Mamuski!!
dzis wkoncu robie podejscie nr.2 do forum... witalam sie z Wami juz prawie dwa miesiace temu (na str.11) i az mi wstyd ze ciagle brakuje mi czasu na ploteczki i dyskusje wrzesnioweczek... mam nadzieje ze mi wybaczycie i przyjmiecie z powrotem do swojego grona :) plisssss!!!!
zaleglosci nadrobilam, staralam sie podczytywac Was nabiezaco ale odpisywanie na wasze posty w towarzystwie mojego Urwisa nie jest juz takie latwe.... z tableta niewygodnie (ale kupilam juz klawiaturke wiec moze teraz bedzie latwiej) no alaptop nie wchodzi w gre bo jak moj synek go widzi to od razu spiewa "jesi dzieci...." co oznacza ze przejmuje kompa i oglada swoja ukochana bajke (w sumie to tez ja uwielbiam ale czasami co za duzo to... tak czy siak polecam Mashe i niedzwiedzia- szczegolniew wersji po rusku)....
bateria na wyczerpaniu wiec napisze tylko ze potwierdzilo sie ze w moim brzuszku mieszkaja blizniaki, w czw bylam na usg wszystko ok maluchy maja 62mm i 63,1mm.NT u obu ok, plcijeszcze nie znamy
wiecej mam nadzieje uda mi sie napisac jutro
milego dnia

aaaa.... zapomnialabym Asiek w aptekach hygieya (czy jak to sie tam pisze) femibion2 po 40zl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #972222 przez niezapowiedziana
Basiek, strasznie i przykro z powodu siostry.. Zazanna, i z powodu szwagierki.. Przerażające jest to że utrata maleństwa jest taka "powszechna".........
Zostaje tylko cieszyć się że naszymi bąbelkami wszystko jest ok i mieć nadzieje że tak będzie już do końca! Nie myślmy negatywnie!

A mnie w tym tygodniu strasznie brzuszek urósł :D Aż się mama z ciocią zdziwiły na przymiarkach sukni ślubnych! I teraz mama wszystkim rozpowiada że już taką piłeczkę śliczną mam :D Zaczyna być widać że jestem w ciąży powoli!

Może jakaś aktualizacja brzuszków niedługo...? ;>
Ja lubię oglądać te brzuszki ciążowe! To mi bardzo humor zawsze poprawia!

A zdjęcia maluszków macie śliczne po prostu! Aż się nie mogę doczekać aż ja w końcu jakieś będę miała!

Spotkałam się wczoraj z przyjaciółką, położną.. Nastraszyła mnie różnymi dziwnymi przypadkami porodów jakie odbierała! Teraz jestem troche poschizowana i też chce mieć te badania prenatalne! Ona pracuje w szpitalu dopiero od pół roku a już odbierała 2 porody dzieci bez mózgu i jedno bez czaszki............. Aż nie do wyobrażenia.. I mnie postraszyła że to przez to że kobiety nie miały prenatalnych.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #972225 przez niezapowiedziana
Asiulek, super! masz bliźniaki! Gratuluje! który to tydzień?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #972226 przez Lidziun
asiekasiek tez mysle o tym by znalezc jakis duzy sklep z wozkami by sobie poogladac kiedys mialam taki
dino.sklep.pl/nowy/wyprzedaz-baby-boom-c...5e3b000cc1312af61164

ale jak juz kiedys pisalam ukradli mi z kladki schodowej i zostala mi sama gondola
teraz nie wiem gdzie szukac, wiadomo oglada sie w sklepie a kupuje w necie bo taniej, jak nie znajde jakiegos fajnego to znowu ten kupie tylko tym razem z alarmem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #972239 przez kasandra9
cześć dziewczynki! nie było mnie kilka dni, bo byłam z mężem w trasie, mój biedak 44h nie spał (tzn. prawie 2h drzemaliśmy po drodze), więc musiałam z nim jechać, bo inaczej bym się zamartwiła:) Jak wróciliśmy, to się wykąpaliśmy i udało nam się załatwić tanio bilety do Buffo na "Politę" - super, polecam!!!! Wczoraj za to byliśmy na obiedzie u teściowej, bo moja mama i teściowa (choć inne imiona:)), to mają tego samego dnia imieniny i im niespodziankę zrobiliśmy;) Przy okazji przywiozłam sobie babcine ogórki kiszone <3 2 słoiki <3!!!!
Jutro ruszamy na USG genetyczne!!!!:) Już się doczekać nie mogę!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #972257 przez sabina
Basiek przykro mi Zazanna :( przygnebiajace wiesci przy poniedzialku zastalam

Pesq jak moj szaleje tak mi sie wydaje to czuje takie delikatne wstrzasy jakby nie wiem jak to okreslic nic wyraznego ale czuje ze cos sie dzieje w podbrzuszu :)
kasandra babcine ogorki kiszone sa the best :lol:

niezapowiedziana nie sluchaj opowiesci takich !!!!!o porodach.....ani nei czytajcie jakby was naszlo o porodach bez sensu to jest naprawde ....nie ma dwoch takich samych ciaz .... :)

asiulek witam :) blizniaki gratuluje :) masz w rodzinie jakies blizniaki czy tak wyszlo jakos po prostu

nie cierpie poniedzialkow tak w ogole mam mega balagan po weekendzie :/ ugh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #972263 przez Kasia888
Zazanka przykro mi z powodu siostry twojego faceta.
Racja nie czytajmy ani nie słuchajmy o porodach, jak przyjdzie co do czego to wtedy będziemy się martwić :)
Wiecie co, wcczoraj spędziłam super popołudnie z moimi dziewczynami ze szkoły.
Nagadałam się z nimi :laugh: ponadto Asia specjalnie dla mnie przygotowała same dobre rzeczy: galaretkę z zatopionymi gruszkami, jabłkami, i banananami (jemi i myśle sobie ale to dobre dla dzidziusia jest, same witaminy :silly: :silly: )
A potem jeszcze sałatkę z mozarellą mniamm :)
Wróciłam do domu późno bo koło 24, aż mój mąż się zdziwił jak musiał po mnie wyjechać na metro, że tak długo siedziałam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl