- Posty: 194
- Otrzymane podziękowania: 24
- /
- /
- /
- /
- /
- Mamusie Wrzesień 2015
Mamusie Wrzesień 2015
- Agata28
-
- Wylogowany
- pierwsze słowa
-
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- kasandra9
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1874
- Otrzymane podziękowania: 189
Ja też mam problem z kręgosłupem - odcinkiem dolnym, jak się nachodzę albo sprzątam - to potem boli:) staram się leżeć na bokach, ale mam wrażenie, że już ucho mi się zrośnie niedługo lewe od leżenia na lewym boku, haha:D nieraz się budzę i mnie tak boooooooli:/
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kasia888
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1199
- Otrzymane podziękowania: 182
Kasandra a Ty jak się czułaś podczas jazdy nad morze? robiliście postoje? Ile Wam zajęła cała podróż?
Po prostu martwię się, jak już mówiłam pierwsze dziecko żony mojego brata ciotecznego udusiło się pępowiną i to się stało jak wróciła z wyjazdu koło 6 miesiąca. Do tej pory ciocia twierdzi, że to z powodu wyjazdu
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Zazanna
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2057
- Otrzymane podziękowania: 249
Chyba jednak zbiorę się teraz i pojadę przed dentystą, będę miała z głowy
A co do spania/leżenia, to ja 2/3 czasu na lewym boku i 1/3 na prawym -dość często się zmieniam
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Scarlett86
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 276
- Otrzymane podziękowania: 34
Zazanna jakas Ty zdolna
Ja 27 maja mam jechac do szpitala na ta glukoze na 8 rano, i tez sie boje bo jak wstane i czegos od razu nie zjem to mnie strasznie mdli
Dzisiaj mialam koszmar snilo mi sie ze stracilam swoje malenstwo i po spaniu. Na szczescie czuje sie w miare dobrze a synus tak sie wierci ze brzuch mi podskakuje
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- kasandra9
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1874
- Otrzymane podziękowania: 189
To wiadomo, indywidualna decyzja, trzeba na siebie uważać, ale jeśli wszystko przebiega dobrze, nic się nie dzieje, to uważam, że nie ma co przesadzać...jakby się myślało, że będzie źle, to człowiek z domu nie powinien się ruszać
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Scarlett86
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 276
- Otrzymane podziękowania: 34
Cala rosne
W 1 ciazy przytylam 25 kilo a miesiac po porodzie wazylam mniej niz przed ciaza w 2 ciazy 30 kilo i tez zgubilam wiec sie nie martwie tylko sie ciesze ze bede miala dziecko i strasznie nie moge sie doczekac
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- kasandra9
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1874
- Otrzymane podziękowania: 189
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- pesq
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2308
- Otrzymane podziękowania: 313
Ja marze o morzu! Naprawde! Ale boje sie podrozowac bo jak Zazanka - piesek z glowa za oknem a i tak
Grr ogole wkurza mnie to, ze nie widac dlugo pierwszych postow na kolejnej stronie. A i wlasnie, snilo mi sie ktoregos razu ze nam forum usuneli i bardzo plakalam
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- kasandra9
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1874
- Otrzymane podziękowania: 189
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agata28
-
- Wylogowany
- pierwsze słowa
-
- Posty: 194
- Otrzymane podziękowania: 24
Oj nie straszcie tymi podróżami
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- pesq
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2308
- Otrzymane podziękowania: 313
Agata jak nie masz choroby lokomocyjnej to tam pikuś
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- kasandra9
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1874
- Otrzymane podziękowania: 189
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kasia888
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1199
- Otrzymane podziękowania: 182
Ten krótki wyjazd planuje już od jakiegoś czasu, więc nie chciałabym z niego zrezygnować. Potem już poza działką to się raczej nigdzie nie wybiorę.
Agata rób sobie często przerwy tak długa podróż w trzecim trymestrze nie jest wskazana, ponieważ może grozić przedwczesnym porodem.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- kasandra9
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1874
- Otrzymane podziękowania: 189
PS. działeczka.............hmmmmmmmmm, marzy mi się
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











