BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 3 miesiąc temu #962799 przez Sylwia-89

basiek149 napisał: My dzisiaj jedziemy do Poznania tak więc wylądujemy pewnie w na kurczaku w KFC heh :D


Basiek, a Ty mieszkasz gdzieś blisko Poznania? Ja mieszkam w Poznaniu i jesli chodzi o jedzonko, to polecam restaurację Manekin z naleśnikami. Pyszne są: Od takich z kurczakiem do puszystych pancakes z malinkami na ciepło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962801 przez Kasia888
Hej, jeju ile się dzieje:) Lidziun dołączam się do dziewczyn lepiej zrobić wcześniej prywatnie. Basiek przykro mi ale teraz musi być dobrze, Kasandra gratulacje :) .Dziś miałam straszną chęć na miętę, kupiłam miętowe cukierki i zjadłam prawie całe opakowanie. Mam nadzieje, że nie skończy się to w ubikacji :P od rana boli mnie głowa, no i ten czas leci za dwa dni mam wizytę u mojej pani ginekolog. Mam dobrą opiekę. Powiedziała, że będziemy się spotykać mniej więcej co trzy tygodnie. Co do obiadu to jeszcze nie wiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962802 przez 25malinka
Mniam!!!!! Dziewczyny smaku mi robicie☺

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962818 przez Lidziun
po glebokich namyslach moich doszlam do wniosku, ze to usg to w sumie mi nic nie da, z jednej strony moge sie dowiedziec, ze wszystko jest w porzadku i tak naprawde niepotrzebnie wydalam kase, ale z drugiej jak pojde i okaze sie ze juz serce nie bije to co dale? bede zyla z mysle ze musze isc do szpitala usunac, tak zle tak niedobrze, chyba przestane sie stresowac i co bedzie to bedzie, wiecie w pierwszej sie niczym nie przejmowalam, co chwile sprawdzalam tylko tydzien ciazy i jak sie rozwija dziecko, w drugiej tez byly obawy ale jakies delikatne, w 7 tyg zrobilam usg i serduszko bilo i teraz mam slicznego synka, no a 3 ciaza masakra same widzicie co ja tu wypisuje, a i wybaczcie za bledy jakie pisze, bo czasami pisze na tel i nie zawsze zauwazam bledy :P
dzisiaj na obiad chyba zrobie pieczone uda kurze bo uwielbiam ziemniaki wymieszane z sosem i surowka z kapusty kiszonej, w sumie to nie wiem na co mam ochote, jak podchodze do lodowy to mam "odruch wymiotny" na wszystko, a czy Wy tez jestescie wrazliwe na zapachy czy nie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962825 przez 25malinka
Tez mnie od niektórych rzeczy odrzuca i mi smierdza, ale apetyt mam i to widać gołym okiem bo odkąd się dowiedziałam o ciąży to przytyłam 1,5 kg a wy coś żeście juz przytyly?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962828 przez Lidziun
ja to chyba nie bo mialam okropne mdlosci przez ponad 2 tyg i malo jadlam, jestem za to troche mniej wrazliwa na zapachy nic kilka dni temu, nie wiem czy zauwazylyscie, ale zaczynaja sie pojawiac mamusie z pazdziernika

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962830 przez 25malinka
No właśnie też zauwazylam, że jest już 1 mana pazdziernikowa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962838 przez jurada
U mnie dzis rano mąż zrobil sobie na śniadanie jajecznice a ja myślałam ze zwymiotuje od zapachu jajek... Tak samo miałam 1ciazy...nie jadłam jajek 9 mc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962846 przez pesq
Nie wiem dziewczyny ja mam mdłości i na nic nie mam ochoty.. A raczej moze i mam ale i tak mi nie dobrze.. Właściwie to wyglada tak - dzwoni mąż że może mi dzis wolowinke udusi, ja super super.. po godzinie dzwonie mowie sluchaj kochanie jednak wole nie wole rosolek na warzywach... mija godzina i mysle jeju nie chce tego rosolku wlasciwie zjadlabym tarte cytrynową... ehhhhhhhhh :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962854 przez Angelika
Dziewczyny Wy przynajmniej macie apetyt na "cokolwiek". Mnie na widok wszystkiego odrzuca, gdybym się nie zmusiła nie musiałabym jeść niccc. Najgorsze jest uczucia ciągłego "odbijania" . Też tak macie??

Dziś miałam mieć wyczekiwaną wizytę u lekarza i niestety przełożył ją na jutro:/ Stresuje się coraz bardziej...

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962864 przez 25malinka
angelika tez mi sie odbija ale niezbyt często, a czemu wizyte Ci przełozyli???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962865 przez asiekasiek
jurada każdy ma inne zdanie co do określeń... dla mnie poronienie do 12 tygodnia ciąży to nie śmierć tylko poronienie. dziecka jeszcze nie ma i to jest zarodek... a w 22tyg ciązy poronienie to już inna sprawa... Inaczej do tego wszystkiego podchodzę może przez pracę jaką mam... za dużo widziałam nieszczęść w życiu u innych, dla mnie są gorsze tragedie...

Basiek to kurcze człowiek czeka aby minął I trymestr, a tu tak może być później. Chociaż u mnie w miejscowości a tamtym roku dziewczyna w moim wieku była w ciąży, wszsytko było dobrze a urodziła martwe dziecko... To dopiero była tragedia. szykujesz się, że ma przyjść na świat dziecko, a tu takie coś...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962866 przez sabina
co to zarzucajka z kiszonej kapusty???brzmi ciekawie :)

dziewczyny ale mnie mdli....obrzydlistwo zapachy tez juz odpychaja dzis rano maz kawe robil nie moglam do kuchni wejsc

uczucie ciaglego odbijania tak i owszem

czy ktoras czyta co ja pisze w ogole?? :silly: napisalam wyzej o zdjeciach jezeli chcecie wstawic nikt nie zobaczy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962867 przez sabina
asiekkasiek czym sie zajmujesz jezeli mozna zapytac?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962870 przez niezapowiedziana
Uffffff! dobrze że też was tak odrzuca na widok i zapach jedzenia!
U mnie to jest masakra! Zawsze miałam ochotę na wszystko! zresztą ja uwielbiam gotować i piec i zawsze wymyślam coś sama.. nigdy nie korzystam z przepisów, a jak już to zawsze coś w nich zmienie :D
A teraz nie mam ochoty na nic.... Wczoraj widziałam magic starsy w tesco i normalnie to bym dwie paczki wzięła i pewnie zjadła w jeden wieczór.. A teraz.. spojrzałam na nie i myślałam że sie porzygam w tym sklepie!
A najgorsze jest to że np. jestem głodna ale podnosi mi się jak myślę o rzeczach które mogłabym zjeść...

Lidziun wszystko będzie ok! Może te pesymistyczne myśli to efekt zimy, krótkich dni i braku słońca! Nie damy się temu!
Włączcie sobie jakaś mega wesołą starą piosenke której dawno nie słyszałyście a macie z nią bardzo pozytywne wspomnienia! Od razu sie humor poprawi i może nastawienie zmieni!

Ja dzisiaj wieczór spędzę przy książce która ma prawie 3 tys. stron....... a jestem tak śpiąca że zasnęłabym na siedząco!
Dzisiaj mi sie przysnęło na egzaminie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl