BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 8 miesiąc temu #194855 przez Ewcia22
Stresuje się jak czytam że któraś rodzi ja od rana do południa miałam mocny ból brzucha jak na miesiączkę aż krzyże bolały nadal bolą ciężko mi chodzić aż pośladki mnie bolą ledwo siedzę ma któraś z was tak??
Ciekawe jak dzisiejsza noc bo poprzedniej latałam do wc co 15 min
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #194917 przez mgielka22
KATY koniecznie do szpitala zebys w domu nie rodzila i zeby Ines Ci nei musiala porodu odbierac bo M nie ma :) ale super moze kolejne bobo w koncu sie wykluje :D bo ostatnio to zastoj jakis... statystyki nam sie popsuja :P

Ewcia ja z kolei mialam wczoraj paraliz lewej nogi i posladka nie wiem czy mala cos nacisnela czy cos ale ostatnio tez taki bol jak na okres + krzyz i skurcze ale minelo w trybie szybkim :(

Jejku niech cos sie zacznie w koncu Agusia mysle ze odkryjemy jakies cos na przyspieszenie :P
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #195016 przez LILY
Obawiam się ze jakby byl jakis 100% domowy sposób na przyspieszenie ogólnie dostępny to mogłoby się to źle skończyć.

A myślę że i tak urodzimy w odpowiednim czasie, tylko po prostu jest on nam nieznany.
A niewiedza potrafi doprowadzić do szału, przynajmniej mnie

Dobrej nocy :)

Jas- 24.09.2011, 4080g, 60cm
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #195017 przez Pyśkaaaa
Katy zaciskam kciuki aby było łatwo i szybko :laugh:
dziewczyny jeszcze chwila i my bedziemy miały to za sobą

wam przynajmniej cos sie dzieje a u mnie ostatnio nic zero :ohmy: :ohmy:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #195020 przez magdamagda1988
Ale cicho na forum :) jedne mamusie sie juz opiekuja pociechami a nierozpakowane czekaja...

Ja bylam wczoraj u lekarza rozwarcie na dwa palce glowka bardzo nisko ale nadal zadnych oznak no i ktg 20% skurczow czyli prawie nic...

Takze czekam..

Katy oby sie dzis udalo..

NO i mamusie piekne macie dziecieczki az brak slow... a Natalka jak z pocztowki :)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #195021 przez Agusia83
Magda, rozwarcie na 2 palce? Super, wiesz, ze to chyba 4cm:)...az Ci zazdroszcze...juz duzo nie brakuje do pelnego rozwarcia...start masz nielzu, a skurcze przyjda same :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #195033 przez magdamagda1988
no to mogłoby się już zaczac a nie tylko zwiastuny.. 4 cm to całkie sporo.. :)

ja dziś mam termin z miesiączki ale to chyba nie dziś, bo z usg na 30 to zebym o październik nie zahaczyła..

aga a wózek dotarł? ja miałam termin tydzien po Tobie to pewnie muszę przepuścić Ciebie i tydzien po Tobie ja.. więc się śpiesz bo już nie chce dłużej czekac :)

ciekawe jak katy..
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #195118 przez mYSZA
4 cm to przynajmiej 5h do przodu z porodem wiec super!

my po drugiej "średnio" przespanej nocce... echhh;)





Janek z nami!
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #195124 przez beti
Kurcze, ja 4 cm miałam po prawie 10h :ohmy:

A my dziś będziemy mieli gości więc wczoraj do 24 piekłam muffinki i babeczki cynamonowe :)
A Fifik wczoraj spał 4 h na brzuszku!!! Oczywiście pod bacznym okiem taty i suni, którzy w końcu też zasnęli, więc musiałam i tak ja sprawdzać co chwilę, czy wszystko ok :P
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #195127 przez Agusia83
Dziewczynki wczoraj o 22:30 na swiat orzyszedl Sami Katy25,waga 3450g i 54cm...:)
jak zwykle, Mgielce wysle zdjecie, dobrze :laugh:

A mnie przed 10 zaczely odchodzic wody....juz sie umylam, zjadlam sniadanie i zaraz zbieramy sie do szpitala....moze dzis kolejny maluszek bedzie :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #195130 przez beti
WOW!!!!!! Katy, gratulacje!!!!!!!! :D
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #195134 przez mYSZA
Katy gratuluję dorodnego syna!;)

Agusia 3maj się dzielnie!!





Janek z nami!
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #195137 przez megi2501
KATY GRATULACJE!!!

Agusia
WRESZCIE!!! Doczekasz się dziś maluszka!!! Jak nic Twoja kolej!!!Nawet nie wiesz, jak się ucieszyłam. Jakbym to ja miała rodzić :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #195143 przez Agusia83
Dzieki dziewczyny za kciuki....wody leja sie nieziemsko....a jakie cieplutkie :silly: zuzylam juz 2 podpaski i zalozylam teraz ten wklad poporodowy...i juz prawie mokry
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #195146 przez mgielka22
Agusia83 napisał:

Dziewczynki wczoraj o 22:30 na swiat orzyszedl Sami Katy25,waga 3450g i 54cm...:)
jak zwykle, Mgielce wysle zdjecie, dobrze :laugh:




Agusia 3mamy kciuki :* Daj koniecznie znac jak urodzisz :D

Załączniki:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl