BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 4 miesiąc temu #264765 przez Agusia83
zeby Was nadrobic musialam poswiecic jakies pol godzinki...jestescie niesamowite...

Oj zle zrobilam, ze pochwalilam dzis swoje dziecko...od 17 dala mi niezle popalic..non stop ryk..widze, ze spiaca to lulam a ta nic tylko jeszcze glosniej..az w koncu zasnela...pozniej kapiel, ubieranko, papnko i znow ryk i nie ma bola by zasnela...nawet M. sie nie udalo ani uspic ani uspokoic...w koncu wzielam Emisie na rece, wyciagnelam ze spiworka i dalam cyca...wpitolila 2...i zamiast spac, wzielo ja na gadanie...no to mama musiala z cora porozmawiac...az w koncu o 21 poszlysmy spac...ale tez bylo ciezko...musialam ja lulac na rekch, chodzic po pokoju i gadac glupoty...nie wazne co, byle by mi sie geba nie zamykalam...no i jestem padnieta..jak zasnela, poryczalam sie...bo juz naprawde nie wiedzialam co mam robic...czuje, ze chyba nie daje sobie rady...a do tego jestem jakas nieczula matka, ktora niie umie uspokoic swojego dziecka...teraz jak spi wyglada jak aniolek, ale jak rycala, to istny lucyfer z niej wychodzil...

Basiu, ja tez przepraszam...rozumiem, ze jest Ci ciezko...trzymam kciuki by udalo sie zalatwic rehabilitacje...ale jesli jest Ci zle, to Kochana, odzywaj sie do nas...to naprawde pomaga...
Ja ostatnio nic nie robie tylko sie zale...troche mi glupio, ze sobie nie radze, ale dziewczyny naprawde pomagaja.

Monia, Nuna pieknie wyglada pod choinka... :laugh: najpiekniejszy prezent jaki czlowiek moze sobie wyobrazic...

Mala, Twoje skarby rowniez cudne..jeden prezencik wiekszy a drugi mniejszy, ale za to na biegunach :silly:...pisze o lezaczku, bujaczku Oli :silly:

Dziewczyny mialyscie piekne brzuszki i bardzo ladnie wygladalyscie w ciazy...
Ja urodzilam dziewcyznke, ale bamberos mialam przeogromny....

Ja marze o sniegu na swieta...ale chyba nic z tego nie bedzie...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #264766 przez monika1984lodz
ide do lozeczka bo slysze jak do mnie wola!!!

dobrej nocy dziewczynki

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #264767 przez slowiczek
Agusia83 napisał:

a do tego jestem jakas nieczula matka, ktora niie umie uspokoic swojego dziecka...

odwołaj to zanim się zdenerwuję :angry: jak nieczułą, co nieczułą, robiłaś co mogłaś, chodziłaś po pokoju i gadałaś głupoty, próbowałaś wszystkiego więc jak nieczułą ? UDERZ SIĘ W GŁOWĘ :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #264769 przez Agusia83
Slowiczku, juz sie uderzam :silly: po prostu mam do siebie zal, ze nie potrafie jej uspokoic...zastanawiam sie jak sasiedzi reaguja na taki ciagly placz dziecka..
Ostatnio dowiedzialam sie, ze jak Emi placze to kot sasiadki wyje...bo wydaje mu sie, ze to kotka go wzywa na bara bara :silly:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #264775 przez beti
Agusia, ja tak miałam kilka dni temu, głowa do góry :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #264778 przez slowiczek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #264784 przez Agusia83

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dziewczyny, lece do lozka...oby moj rozdarciuch przespal teraz ciagiem 8h....
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #264785 przez slowiczek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #264790 przez Marta M
Mala to faktycznie sie Wam skumulowalo..oby obylo sie bez szpitala..

Natalka cudasna...:) Maja ma w lozeczku do ochraniacza przywiazana kokarde i powiem Wam ze nie wiem jakim cudem ja sciagnela, znaczy rozwiazala, musialo sie jej jakos udac bo jak przyszlam to miala jej rozek w buzi...i taka zadowolona ze sie uporala z kokarda wieksza od jej glowki ;)

Slowiczku...ajajajaj...goraco ;) A z tym biznesem to wszystkie bysmy mogly spółe zalozyc ;) Kazda cos umie, albo szyc albo ma dobry gust ;) Ja matematyk wiec bede liczyc nasz urobek, hahah ;)

Franio jaki piekny a Emilka z tym o co chodzi the best ;)

Haha, ale zgranie, do mnie tez Hipp dzisiaj zawital :)

Ja tez ze staraczek, wczesniej tez bylam na fajna mama, pamietacie dziewczyny jak Asik nas sciagnela na zp...hahah

Basiu!! Nie odchodz!

Dziewczyny ja dwa tygodnie temu ile razy weszlam do lazienki bylo mi niedobrze, strasznie mi w niej smierdzialo okresem ciazy...nie umiem tego nazwac...i nie straszcie tym plamieniem bo ja trzy dni temu mialam dostac okres a tylko plamilam...
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #264793 przez beti
MArta :ohmy: czyżby????
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #264794 przez mgielka22
Dobranoc :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #264795 przez slowiczek
Marta a jest opcja, że jesteś w ciąży ??????? :D
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #264796 przez beti
Fifi dzielnie mamie pomagał przy choince :)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #264798 przez Marta M
Wyplujcie to z buzi, pliss...no nie mysle, przeciez karmie...znaczy wiem ze to nie zabezpiecza, ale kurde no...nie no...po ciazy mam rozregulowany cykl, wiec pewnie normalnie nie spoznia sie tylko reguluje, stad opoznienie...a tan zapach w lazience to chyba kostka do wc ktora wtedy mielismy jak wymiotowalam i tak widocznie mam do niej obrzydzenie ze do lazienki nie moge wchodzic..
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #264800 przez iwonaNAVI
Beti zdolniacha z syneczka :)juz teraz taki pomocny :D
Marta wypluwamy :P
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl