BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 4 miesiąc temu #264803 przez pati-m
Ja to się chyba kąpać wieczorem przestanę, bo co wracam z łazienki, to mam znów mnóstwo postów do nadrobienia :P

Iwona - ciążowa laseczka z Ciebie była :) I super kuchnia :lol:

maja - jaka Ty chudzinka w ciąży byłaś! A mina rzeczywiście nietęga, no ale nie ma sie co dziwić :)

Fifulek dzielny pomocnik :) A mamusi kto rogi przyprawił? :P

A ja chyba najpóźniej z Was sie dowiedziałam o ciąży, bo 30 stycznia :) Oczywiście strasznie się ucieszyłam, ale potem zaczęłam płakać że piłam w sylwestra i jeszcze na początku stycznia na urodzinach u koleżanki i że będę teraz miała chore dziecko i że to wszystko przeze mnie. Z duszą na ramieniu szłam do lekarza. A teraz leży taki mój zdrowy klocuszek i słodko sobie śpi, hihi :)

Basia - nie uciekaj! Przepraszamy, czasem w wirze postów coś się przeoczy. :kiss: Trzymam kciuki za rehabilitację.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #264804 przez pati-m
Dziewczyny muuuuuuuuszę to wkleić! Zobaczcie co znalazłam na pewnym forum:

"koleżaka mojej mamy nazywa sie CIPA a pracuje w ciasnej, wiec odbiera telefon "Księgowość, Cisna Cipa słucham" facet jej ostatnio 6 razy ciepnął słuchawka zadzwonił do przelozonego i wydarł sie, a potem przepraszał"

Jak to mówi Gosia - wpadłam pod stół :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #264816 przez mgielka22
witam was laseczki znalazlam pomysl gdzie mozemy pisac bez przeszkod csala noc nad tym myslalam i w koncu wpadlam na genialny pomysl tam jesli ktos nei jest naszym znajomym to nie ma szans na zobaczenie naszych wpisow i postow :D napisze wam na priv zeby nie bylo :)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #264819 przez mgielka22
Aaaaaaaaa dostalam okres:D
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #264820 przez megi2501
Oj, wczoraj mnie nie było a tu tyle naskrobałyście :ohmy:
Zaraz idę odebrać wynik. Moja córeczka nie płakała pierwszy raz na pobraniu krwi. Chyba kwestia przyzwyczajenia :laugh:

Beti ćwiczymy kilka razy dziennie, moja przestałą krzyżować nóżki. Chyba nie ma napięcia, bo już od kilku dni jest ok. A dopiero skończyła 3-miesiące, więc chyba w normie.

Emilka przy choince z tą minką wymiata :side:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mój wczoraj mnie zaskoczył :ohmy: Jak położyłam małą wieczorem to on obdzwonił brata i mamę, że brat będzie później z uczelni i zabrał mnie do naszej ukochanej knajpy, a brat małej pilnował. Pierwszy raz zostawiłam małą. Powiem Wam, że strasznie się czułam. Cały czas o niej myślałam, zresztą mąż też, bo za godzinę byliśmy z powrotem :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #264823 przez maja1982
Witam w ten zimowy poranek u nas dzisiaj -12C :ohmy:

beti - superaśne te zdjęcia, a mamusia z sunusiem przepiękni :)

pati-m - Pani Cipa z Ciasnej hihihi, u nas w miejscowości jest Pan Fiut - zgrana by z nich para była :)

mgielka22 - gratuluje okresu :) u mnie cisza jak narazie

marta - to i ja wypluwam :)

megi2501 - fajnie że udało wam sie wyskoczyć z domku tylko we dwoje :) nawet na godzinkę :)

Moje dziecię zasnęło ale jak zwykle przy cycku i jak ja mam go nauczyć żeby zasypiał sam :(
A w ogóle lolek to ma jakieś plamki czerwone po twarzy i jak płacze lub się złości to mu sie to nasila, wygląda to jak skaza białkowa (ponoć ja taka miałam jako dziecko) ale nie jestem do końca o tym przekonana bo juz praktycznie wyeliminowałam biało z diety. Będę musiała sie z nim wybrać do lekarza.
miłego dnia, zaglądnę wieczorkiem bo pewnie przez dzień lolek nie da mi za bardzo popisac ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #264825 przez mgielka22
Juz wyslalam wszystkim wiadomości na priv ;) sprobujmy;)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #264852 przez Mała
Witam.
Mój ospiak przez noc bardziej wysypany, ale tragedii póki co nie ma. Najważniejsze,że ładnie je i jest wesołą Olcią.

Mgiełka Ty nie bądź taka mądra, ja poczekam w kolejce na trzecie, aż wy z drugim dobijecie :silly: Chyba bym na głowę dostała jakbym miała rok po roku :blink: :dry:

Słowiczku to zapraszamy z nami na staraczki :silly: A tak poza tym silna babka z ciebie i będzie dobrze.

Marta ja z tym plamieniem cię nie straszę, ja tak miałam w oby dwu ciążach. A że karmisz to nie ma nic wspólnego z płodnością, ja jeszcze @ nie miałam ,a moja szwagierka 4 tyg. po porodzie. Ale by była niespodzianka :silly: :lol:

Maja -12 :cheer:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #264864 przez mgielka22
No to ladnie :D
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #264881 przez slowiczek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


megi, to fajnie ze strony Twojego M :) napisalabym ze przynajmniej sobie odpoczelas ale wiem ze tak nie bylo :p ja dosyc czesto wychodze z domu i mala zostaje z tata, ale z nikim innym bym jej nie zostawila :silly: daj znac jak tam bilirubinka :)

Mala, super ze Olcia nie traci humoru :) obie jestescie silne dziewczyny! :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #264911 przez mgielka22
Pati jestes juz bo cie dodalam :D
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #264919 przez pati-m
A dziękuję :) Ustawiłam, że wiadomości widzą tylko osoby z kręgu. Co jeszcze mam ustawić, bo ja nie widzę żadnych "wrześniowych brzuszków" :)

A tak poza tym to dzień dobry wszystkim! Gapa ze mnie bo się nawet nie przywitałam :)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #264922 przez fanka
Dzień dobry, przyrzekłam dziś sama sobie, że nie będę siedzieć na forum tylko przygotowania przedświąteczne i , że dopiero wieczorem przyjdę, ciekawe czy wytrzymam? ;-) milego dnia póki co życzę i znikam.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #264926 przez mgielka22
Pati no chyba tyle :P bo jesli nie dodam kogod do kregu to ta osoba nic nie zobaczy ;)a jak widze sporo osob nas podczytuje...i widze ze tez wam sie to nie podoba...
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #264929 przez Agusia83
Mgielka, zaraz postaram sie to zrobic...

Marta, wow...pluje i pukam w niemalowane :silly:

Mala, super, ze Olcia sie usmiecha i ma dobry humor...oby tak dalej a na pewno bedziecie sie leczyc tylko w domku :lol:

Wy dopiero teraz dostalyscie okres a ja juz 5.12 :( i teraz czekac bede na nastepny w styczniu...

Beti, jakie piekne fotki...faktycznie Fifik bardzo Ci pomagal, swietnie mu wyszla ta choinka :laugh: A skad te rogi u mamy na glowie? :silly:

Megi, zazdroszcze Ci, ze gdzies wyszliscie sami...i to jeszcze do knajpki :laugh: super...ja tez chce...

Przed chwila mialam powtorke z wczorajsza...Staralam sie byc bardzo opanowana...ale w pewnym momencie polozylam Emisie na lozku i zapytalam o co placze, bo ja juz nie wiem co jej jest...a ona zaczela sie tak strasznie zanosic, robic czerwona jak burak i wyc mi do ucha...a ona ma naprawde silny glos...chyba po mamie :silly: 40 minut z nia walczylam, az w koncu padla w mych ramionach i zasnela...kurcze, moze to skok?Tyle, ze Emilka zaczela 14t..wiec nie wiem czy w tym okresie wystepuje taka zmiana nastroju?? :(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl