BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 4 miesiąc temu #266544 przez mgielka22
My jemy w domu wigilie a potem jedziemy do babci na wies 60km dalej bo tam beda tesciowie z kolei :kiss: wiec pol w domu i pol na wsi :) buziaki i do zobaczenia po swietach moze jutro zajrzedo Was :*
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #266545 przez mgielka22
PS smieje sie ze za rok trzeba bedzie maluchy do roboty zaprzasc zeby wszystko zrobic :P bo inaczej bedzie lastanai za nimi :P haha :lol: beda ciastka robic :P
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #266548 przez LILY
Dziewczyny kochane :)
Ja tylko Wam składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia szczęścia pociechy z dzieci mężów i tesciowych :D
Obżarstwa Wam życze i miłości w tym i następnym roku :)

I zmykam bo mam dużo roboty i Jasio chory :(

Jas- 24.09.2011, 4080g, 60cm
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #266550 przez iwonaNAVI
I ja skladam wszystkim wrzesniowym mamusiom, wrzesniowym dzieciaczkom i ich rodzinka przede wszystkim duzo ZDROWIA, SZCZESCIA ,pociechy z mezow, dzieciatek,nadziei na lepsze jutro z T :P , aby te swita uplynely blogo i milo w rodzinnym gronie, bez trosk i zmartwien.
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/color]
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #266552 przez Mała
Lily a co jest Jasiowi?
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #266563 przez pati-m
Ja również tylko na chwilkę.

Mała - mocno tulę i całusy świąteczne przesyłam dla Ciebie i Oleńki :kiss: :kiss: :kiss:

ZDROWYCH, SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA SPĘDZONYCH W RODZINNEJ ATMOSFERZE ŻYCZĄ Z CAŁEGO SERDUSZKA: PATRYCJA, SEBASTIAN I OCZYWIŚCIE KACPEREK :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #266567 przez Mała
Kacperek śliczności :lol: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #266595 przez monika1984lodz
Witam sie Wigilijnie :)

Gosia dzielna mamusia :)

Kacper ty przystojniaku :)

MAla sciskam Ciebie i Olenke :) :kiss:

Nuna po kaszce jakos specjalnie nie zmienila zachowania, no ale dzisiaj doiero drugi raz dostala kaszke
.Jedno tylko sie zmienilo- po zjedzeniu nie zasypia przez okolo godzine ;/

PAti - wybralysmy bananowa - bobvit :) jest pyszna i te jej wielkie oczy jak wczoraj poczula inny smak hihi niezapomniane :)

Sciskam Was swiatecznie i caluje :kiss:

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #266616 przez kasia79
Z OKAZJI ŚWIĄT, ŻYCZYMY WAM I WASZYM RODZINOM DUŻO ZDROWIA, SZCZĘŚCIA I MIŁOŚCI ORAZ SPEŁNIENIA MARZEŃ.[[/u]
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #266622 przez mgielka22
A i witam sie w pierwszy dzien swiat :D

Moniczka ja tez mam bananowa bobovity :D malej tez smakuje :D

Ja zaliczylam 2 wigilie i moj M jak nigdy spil sie na amen :P heh dzis niestety to ja musze prowadzic bo on nie jest w stanie jeszcze 3ma mu sie 0,6 wczoraj sobie mierzyli poziom alkomat ma tylko 3 prom a jemu wyskoczyl error :P heh czyli poza skale :p

Ale mam ochote isc gdzies potanczyc normalnie :P

Aaa sylwester online u nas jest aktualny?? Dolaczam sie moze zrobimy video konferencje :P beda jaja :P
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #266625 przez pati-m
Witam i ja w święta :)
My też byliśy na dwóch Wigiliach, na pierwszej Kacper rozdawał uśmiechy, ale na drugiej padł zmęczony :) A wieczorem po kąpaniu i jedzonku jak go położyłam do łóżeczka, to nie zdążyłam się odwrócić po kocyk a on już zasnął :lol:
Dziś dalsze świętowanie i dwa miejsca do odwiedzenia.

mgielka - ja się piszę na Sylwka jak najbardziej :) Jak się czuje Twoja gwiazdeczka po kaszce? Ja też daję bananową :)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #266626 przez Mała
Witam i ja.
Dzisiaj córcia dała mamie prezent w postacie dodatkowych 2 h spania. Wstałam o 9:30 i aż jestem zmęczona tym spaniem :lol:
Moi chłopcy wracają dzisiaj, będą ok 21 i dopiero się dla nas zacznie rodzinne świętowanie. Już się nie mogę doczekać kiedy będą w domu.

Pati dużo wrażeń miał Kacperek to był zmęczony, a i trzeba było odpocząć przed dzisiejszym dniem. :blink: A ubrany był genialnie.

Mgiełka to u Was zupełnie inny zwyczaj jak u nas. My nawet po kolacji wigilijnej dalej nie jemy mięsa, a o alkoholu to nawet nikt nie myśli.

Miłego dalszego świętowania.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #266627 przez bewipo
Witam :)
Mała u nas tak samo, żadnego mięsa i alkoholu.
Anitka wczoraj grzeczniutka na Wigilii, a po już byla zmęczona i marudna. Wasze dzieci też już reagują płaczem na obcych?? Moja teraz to już tak reaguje, że się musi do nowych ludzi przyzwyczaić.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #266628 przez Mała
Hej bewipo :)
Ola też robi podkówkę, jak ktoś obcy coś do niej gada, a mnie nie widzi w pobliżu.
Super, że Anitka dała radę przetrwać ten męczący wieczór :laugh: A dzisiaj co robicie, też w gości czy w domu?
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #266629 przez bewipo
Wybywamy znowu do moich dziadków i jutro znowu... :D
A jak tam Olcia?? Lepiej już??
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl