BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #266758 przez mgielka22
Witam sie i ja :)

No Agusia bardzo nei fair postapili u mnie tez mala dostala prezenty od tesciow i siostry mojego M, moja mama jej wczesniej bardzo duzo rzeczy nakupowala także powiedzialam zeby przystopowala troche bo za duzo :P ale z chrzestnymi sie nie widzialam i nie wiem czy cos wymyslili... :)

Aha wasze tez robia "mostek" moja sie nauczyla i jak jest na przewijaku czy w ogole jak ja przewijam to tak sie wygina ze staje na glowie i robi mostek...niby to normalne...

Dzis moja krolewna konczy 3 miesiace ale dzis w nocy byla cos neispokojna przeszkadzalo jej cos i budzila sie co 2,3h...

Emisia i Dominis do schrupania :kiss: :kiss: :kiss:

Dzis nie mamy zadnych planow :P nie mam pojecia co robimy ja bym najchetniej spedzila je w lozku :P moja mama niestety idzie do pracy na 16 takze tez nei bedzie nas duzo...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #266779 przez Mała
Witam.
W końcu mam swoich chłopaków i jesteśmy w komplecie, także wpadłam się tylko przywitać, bo w końcu możemy rodzinnie poświętować :lol:

Agusia no bardzo nie ładnie z ich strony. My pokupowaliśmy dzieciaczkom prezenty i nasze dzieci też dostały po równo i Kamil i Olcia. U mnie w domu obok Kamila samochodów lalki się pojawiły :lol:

Mgiełka straszne, nawet łóżka :cheer:
Sto lat dla Lilki :kiss:

Pyśkaaa sto lat dla synka :kiss:

Miłego świętoawania. Do jutra.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #266781 przez mgielka22
Dziekuje Mala :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #266787 przez beti
Cześć laseczki, ja tak na szybko :) Kacperek, Emilka i Domiś przekoffani :kiss:

U nas trochę się święta skopały...M w nocy z 23/24 dostał wysokiej gorączki...wezwałam lekarza i ma jelitówkę...Wigilię przespał :( mnie wygonił z Fifim na 2 h do rodziny, więc Wigilia trochę smutnawa :( ale już jest lepiej i jesteśmy u T do środy, więc pewnie mało będę zaglądała...

Agusia....brak słów...przykre to :(

Mgiełka...licho nie śpi nawet w święta...chamstwo :angry:

Mała, miłego wspólnego świętowania :D

Katy, co dostałaś?? Pochwal się :)

Gosia, dobrze, że Kubusiek już lepiej :kiss:

Mój synuś jest przegrzeczny, do wszystkich się śmieje i zbiera same ochy i achy...a mamusia meeeega dumna :D No i wczoraj przespał całą 300 km podróż :)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #266789 przez megi2501
I my jeszcze świątecznie :) [img]http://www.zapytajpolozna.pl/media/kunena/attachments/legacy/images Misiu i każą nam tu leżeć... [img]http://www.zapytajpolozna.pl/media/kunena/attachments/legacy/images/2-20111226.JPG


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #266808 przez mgielka22

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #266821 przez magda79
Mgiełka, Pyśka sto lat dla Waszych Pociech!!!!

a tak w ogóle to witajcie :)

Mgiełka po prostu strasze - bez komentarza!!!!!!!!!!!

megi :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #266822 przez magda79
a my wróciliśmy o dT i od szwagra, a nasza Majeczka została u dziadków do środy :) i już matka tęskni...jakoś tak pusto i cichoooooooo....zawsze tak mamy z D jak jest na noc u jednych czy drugich dziadków :laugh:

i po świętach....

no właśnie mamuśki...byłyście grzeczne :unsure: :ohmy: był aniołek, zostawił coś dla Was...chwalić się już :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #266826 przez megi2501
Mgiełka i Pyśka i my składamy szczere życzonka :kiss: :kiss: :kiss:

Jak nazywał się ten super żel na dziąsła :unsure:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #266831 przez beti
Magda, no baaaa :))))

Megi, dentinox :)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #266833 przez gosia2324
No i juz po swietach :)

Jedzenia mam w lodowce chyba na tydzień :blink:

A samochodów,książeczek i ciuszków dla dzieci przybyło ze ho ho :)

Mam nadzieje ze juz od jutra nasze forum wróci do normy i znów będzie grano :woohoo:

A WSZYSTKIE ŚWIĄTECZNE DZIECIAKI SLODKIE :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #266842 przez Mała
gosia2324 napisał:

No i juz po swietach :)

Jedzenia mam w lodowce chyba na tydzień :blink:

A samochodów,książeczek i ciuszków dla dzieci przybyło ze ho ho :)

Mam nadzieje ze juz od jutra nasze forum wróci do normy i znów będzie grano :woohoo:

A WSZYSTKIE ŚWIĄTECZNE DZIECIAKI SLODKIE :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Jakbyś normalnie w moim imieniu pisała. Jedzenia od mamy i T tyle, że chyba nawet na więcej niż tydzień :lol:
Samochodów, ciuszków to samo, tylko jeszcze o słodyczach zapomniałaś :silly:
Co do forum i dzieciakczków to zgadzam się w 100% :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #266846 przez gosia2324
:))) Ola :*
Maja corka dostala pluszowa Myszke Mini jest w niej zakochana, gada do niej, zali sie i zjada jej nos :)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #266849 przez katy25
hey laseczki

jutro wracamy do normalności - ja tam sie cieszę:) dla mnie Święta to takie zawieszenie w akcji... jeszcze w tym roku ani śniegu ani atmosfery... Oczywiście miło było. Najwspanialej patrzeć na radość dziecka... moja Ines zadowolona z prezentów. Na miesiac może półtora mam spokój...chociaż już dziś sie pytała kiedy znowu święta?? :dry:

A ja dostałam od mojego M. bieżnię :laugh: byłam mega zaskoczona bo umawialiśmy sie, że nie bedziemy sobie kupować wielkich prezentów a tymczasem mój M. miał chyba dosyć mojego narzekania, że nie mam jak na siłownie wrócić i sprezentował mi to, o czym marzyłam od dawna. Dziś już biegałam, a od jutra wdrążam mój plan ćwiczeń i biore sie ostro za siebie:):)

Ja zaraz zmykam myć Samika, bo wczoraj go nie myłam... a dzis spal z nami do 10:)

dziewczyny pytałam wcześniej o ta kaszke na noc? robicie w jakich proporcjach do smoka w butelce? Dzis nakarmiłam Samika łyżeczką ale jutro chce spróbować podać mi to w butelce:)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #266851 przez megi2501
Beti to ten :unsure: : allegro.pl/dentinox-zel-na-zabkowanie-dl...eka-i1962496230.html

Mała, a jak biedroneczka :unsure: Czy już lepiej :unsure:

Gosiu, a jak Kuba :unsure:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl