BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 4 miesiąc temu #266407 przez basia89
hej :)
ja tylko na chwilę :laugh: WESOŁYCH Świąt!!!!!!!!

rechabilitacja załatwiona ale dopiero za miesiąc innych terminów nie mają. mnie teraz przez święta raczej nie będzie. więc jeszcze raz wszystkiego najlepszego i wesołych ,świąt.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #266425 przez monika1984lodz
Gosiu biuziak dla dzielnej mamusi i Kubusia :) :*

Pierwsza kaszka Nuny za nami.Chyba smakowala- wnoskuje po wielkich oczach :) jak poczula smak hihi zobaczymy jak sie bedzie dzidzi spalo.

Buziaki dziewczynki :kiss:

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #266452 przez pati-m
Magda - ale apetytu narobiłaś na te twoje dania :) Przyznam, że nie wszystkie znam :)

Basia - super, że się udało z tą rehabilitacją :)

Monia - daj jutro znać jak Nunka spała po kaszce :) A jaką jej wybrałaś i jaki smak?

Lecę pod prysznic.
Buziaki!

Acha! ewelina - piękną masz Panią Mikołajkową :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #266458 przez katy25
hey dziewczynki

wpadłam aby wszystkim mamom wrześniowym oraz ich szczęścią życzyć Zdrowych, Wesołych a przede wszystkim spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!! Mnóstwa prezentów i błogiego lenistwa!

Ja od środy byłam sama z dzieciakami bo kierowcy nawalili u mojego M. i musiał jechać do Luksemburga. Jestem wypompowana wszystkim:( Jeszcze dzis po 16 dotarła do nas zamówiona choinka! Ubrana stoi i świeci. Wrzuce fotki już po świętach. Sami był zachwycony choinką głównie lampkami:):)

Ja jeszcze ugniotłam ciasto i ide sie myć, jutro na 9.30 jade do fryzjera i nie wiem jak ja wstane?? :unsure:

Jeszcze raz radosnych Świąt! Odezwe sie jakos w weekend bo jutro jedziemy do rodziców i nie wiem czy wrócimy?
buziaki
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #266463 przez Agusia83
Kochane, nie moglam do Was zajrzec dzis bo w Emi wstapil diabelek...moemnatmi nie wiem co jej jest....niby najedzona, przebrana, cieplo ubrana a rycy :angry: czasem nawet rece nie pomagaja...
No nic, mam nadzieje, ze to skok i jej przejdzie...Dzis mi maz powiedzial bym tak nie marudzila bo wszysyc jestesmy zdrowi, mamy gdzie mieszkac, mamy prace, samochod, do tego babcia czasem przyjdzie pomoc...a ja nic tylko narzekam...niby ma racje, tyle, ze jeszcze nigdy nie zostal z mala dluzej niz na 2h :( ..no nic, koniec tych biadolen...nie doczytalam wszystkiego....

Widzialam sliczna biedroneczke :laugh: kochaniutka...najwazniejsze, ze w domku zostajecie...zaciekawionego Kacperka przy laptopie...cacanych Majeczke i Dominika :laugh: jesli zapomnialam o innych dzieciaczkach to przepraszam...

Moja Emisia juz spi od 20:30...a my dopiero skonczylismy ubierac choinke...jutro porobie zdjecia...mam nadzieje, ze uda mi sie wkleic...mam nadzieje, ze Emilka bedzie zachwycona z choinki!

Chcialabym Wam zyczyc zdrowych, spokojnych swiat, spedzonych w rodzinnym gronie z Waszymi kochanymi pociechami :laugh:

P.S. ja chyba tez wybrobuje kaszke :silly: buziaki dobranoc
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #266467 przez beti
Kochane, nadrobiłam Was, ale mi posta wcięło :( a tyle się napisałam :( wybaczcie, ale już nie będę próbowała tego nawet spisać :(

Buziaczki dla naszych chorowitków i dla naszych obfotografowanych maluszków :)
Ja już raczej nie zajrzę do Was zbyt szybko, bo jutro Wigilia dość wcześnie a w nd jedziemy 300 km do teściów.... chciałabym Wam życzyć SPOKOJNYCH SWIĄT, SPĘDZONYCH W GRONIE NAJBLIŻSZYCH I NAJŻYCZLIWSZYCH WAM OSÓB, RADOŚCI Z TYCH PIERWSZYCH ŚWIĄT RAZEM Z MALUSZKAMI I ŻEBYŚCIE W TE ŚWIĘTA NIE ZAZNAŁY ŻADNYCH TROSK, A WSZYSTKIE NIEPRZYCHYLNE TEŚCIOWE ABY W ANIOŁY SIĘ PRZEMIENIŁY

WSZYSTKIEGO NAJ!!!!!!!! Beata, Marek i Filipek :D :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #266499 przez mgielka22
Kochane moje jak moja rodzinka wszytskiego naj naj naj zeby nam sie dzieciaczki zdrowe i duze chowaly :* duzo szczescia i milosci a nadchodzacym nowym roku nie zapomnijcie miec luzki karpia w portfelu i dychy w kieszeni o 12 w nocy :D calusy dla wszystkich dzieciaczkow i usciski dla mamusiek :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #266512 przez slowiczek
Wpadlam powiedziec tylko, ze zyje :)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #266514 przez Mała
Witam.
Słowiczku świetnie, że żyjesz :lol: Ja Natalka w podróży?

Monia jak Nunka po kaszce?

Mgiełka sto lat dla Lillki :kiss:

A my z Olcią już same :( , trudno, najważniejsze że w domu. W przyszłym roku będą lepsze święta, mam nadzieję.
Będę zaglądać, może któraś z Was zabłądzi.

Wszystkiego najlepszego kochane Wrześniówki, dużo cierpliwości, szczęścia, miłości i pociechy z niemowlaczków i tych większych synków też:blink:
Tylko się nie poprzejadajcie. Wczoraj w DDTVN dietetyczka mówiła, że przez te 3 dni można przytyć 5 kg :cheer: :ohmy:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #266517 przez gosia2324
Kochane moje i ja Wam życzę spokoju,radości i zdrowia na te Świeta i każdy dzień !!!
Całuski dla wrześniowych dzidziusiów i Waszych partnerów. :blink:
WESOŁYCH ŚWIĄT :kiss: :kiss: :kiss:



*.*_+__/\_._*_._*
*+._*_), _(_._*_.
..........{_ }RADOSNYCH
....... *}, {*ŚWIĄT
......./_____\......
....{`______`}....*..*
...././..o. ...o..\\....._/\_
...(....(__O__)....)..>*<
...{.........u....`-"}...*-\/-*
.....{..................}...*..*
.......{........ ......}.....*
.........{............}....*
............{......}....*
............•.¸_¸.•

(
) \
/ , (
\ ) /
---- .--`Y´--.
----|`·
´|
----|`·::....´|
----|`·:::...´|
----|`·::::..´|
----|`·::::..´|
----|`·::::..´|
----|`·::::..´|
----|`·:: )¯`·. ,·´¯(
----|`·:.( : );;; ( : )
----.·´¯`· . • .·´¯`·._
---¯-.__.-·´ . `·-.__.·´
--;;;----( : );;;;( : )
;;;
;-)_.;´ ;._(----;;;;
-;;----;---;;;
;;---;----;;;
---;;;----;;;----;--;;;----;---;;;
----;;;;-;;;
;----;;-;;;;;;;;;
;;;-;;;;----;
;;
;;
;--;;;;;---;--;;;;
;;;----;;
;;;;--;;
;;;;;; [/color]
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #266518 przez Mała
Gosia jak Kuba?
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #266519 przez gosia2324
Mała napisał:

Gosia jak Kuba?


juz dobrze, w nocy nie mial goraczki ani biegunki,daje mu jeszcze leki profilaktycznie,ja chodze na rzesach 3 dni oka nie zmrużyłam :dry:
ale taka rola mamy :blink:
A Wy zostajecie w domu na wigilie ?
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #266522 przez Mała
Gosia niestety w tym roku, chłopaki na wigilii u rodziców, a my same w domu. Dobija mnie to, ale co zrobić, muszę jakoś przeżyć. Mąż jutro jest chrzestnym i jakby dzisiaj nie pojechali to jutro by musiał gnać na złamanie karku, to już wolałam, żeby wyjechali dzisiaj spokojnie, bez pośpiechu.
To chyba naprawdę mu te zęby dokuczyły, albo jelitówka?
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #266524 przez gosia2324
Mala tule Cie mocno :kiss:
Szkoda ze tak wyszło, Wasze pierwsze swieta we 4ke, ale choroba czasu nie wybiera, Wazne ze będziesz z Ola w domu a nie w szpitalu, trzymaj sie Kochana !!!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #266532 przez Mała
Gosia :kiss:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl