BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 4 miesiąc temu #266948 przez bewipo
Witam i ja po świętach.
Mała my kupiliśmy też takiego śpioszka, tylko leżącego i bez lampki. Ale te kołysanki rewelacja, sama uwielbiam ich słuchać :D
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #266951 przez iwonaNAVI
Witam Was moje drogie :)
troche mnie bylo stesknilam sie ze ohohoh :D
To teraz troche fotek :P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #266952 przez iwonaNAVI

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #266954 przez iwonaNAVI

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #266955 przez iwonaNAVI

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #266983 przez pati-m
bewipo - śliczna fotka, Anitka i mamusia zachwycone Mikołajem :)

Iwona - super zdjęcia, zwłaszcza ten śmieszek z tatusiem :lol:

megi - trzymam kciuki za USG :kiss:

Mala - a chwal się, chwal bo prezenty naprawdę super :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #266984 przez fanka
cześć Dziewczynki, witam po świętach.
Piękne świąteczne dzieciaczki, same śliczności :-)
ja przychodzę odraz z problemem i proszę o radę jak któraś z Was to przechodziła, a mianowicie mój Dawid od wigilii stał się nieznośny, cały czas, popiskuje, jęczy, nic go nie boli bo już sprawdzałam chyba wszystkie opcje, jak się go zabawia to niby się śmieje ale nie przestaje jojczeć, już mam dość, od rana odkąd sie budzi do zaśnięcia ciągle to jojczenie, tylko jak Spi jest spokój. Naprawdę to męczy bo ile można wytrzymać. Dajcie znać jak coś takiego któreś z dzieciaczków mialo, bo ja już wysiadam!!
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #266993 przez bewipo
Pati no comment!!
fanka może to skok?? Albo do lekarza się przejdź niech jeszcze przebada i może coś poradzi.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #266995 przez slowiczek
Witam dziewczynki po kilkudniowej nieobecności :kiss:

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


dziś rano byliśmy na pobieraniu krwi, bo zanim Natalka będzie miała rozpuszczane te złogi żółci należy wykonać bardziej szczegółowe badania, pielęgniara się nad nią pastwiła, pobierała jej z dłoni krew, nie wiem czemu nie normlanie ze zgięcia łokciowego, nie chciało lecieć ehhhh dobrze, że nie było mnie w zabiegowym bo bym strzeliła ją w łeb...a o 15 czeka nas przekłuwanie kanalika łzowego :( :( :( nie pomagają kropelki, oczko bardzo ropieje, :( zaczerwienione i nasila się to z każdym dniem..

wszystkie maluszki śliczniutkie w świątecznych aranżacjach :D :kiss:

mgiełka - z tą kradzieżą to
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
, nie da się tego inaczej określić

Agusia - no nieładnie się zachowali :(

megi trzymam kciuki za usg, daj znać później co i jak :)

fanka - może skok...?

Pati - piąteczka :dry:

a jeśli chodzi o prezenty Natalka dostała ubranka, zabawki...na szczególne wyróżnienie zasługuje projektor :) potem Wam pokażę
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #267020 przez pati-m
fanka - ja niestety nie pomogę bo tego nie przerabiałam :kiss:

slowiczek - trzymam kciuki za wszystkie badania i za Natalkę żeby była dzielna, choć na pewno jest :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #267046 przez magda79
Bewipo, Iwonka śliczne Świąteczne wspomnienia.....

Pati :ohmy: co za baba!!

Fanka u nas też narazie nie zauważyłam takich objawów...raz miał gorszy dzień ale dosyć dawno...ale chyba nie aż tak :unsure: ja bym stawiała na skok jednak...

słowiczku my też 3-mamy kciuki za Natalcię :) będzie dobrze, ważne żeby pomogło i oczko było już zdrowe :)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #267074 przez katy25
dzien dobry dziewczynki chociaz juz po południu...

ja dopiero wróciłam do domu i witam sie od razu

ja dzis od rana mam lekkiego nerwa, bo moj małżonek zaprosił sobie na święta swojego znajomego i tak siedzi u nas od soboty i móglby sobie juz pojechac...
mam meksyk w domu, chciałabym posprzątać ale nie ma jak. Na dodatek ja wracam do domu a on rozwalony na sofie oglada ten arabski bełkot w TV...wrrrrr zaraz dzwonie do M. ;)

Zrobiłam Samiemu kasze owowcowa 100ml zjadł po malym niezadowoleniu, że to nie cyc posiedział 10 min w leżaczku i tak mu sie odbiło, że połowe tej kaszy zwrócił... :unsure:
teraz dopiero wieczorem mu dam ta na noc - kupiłam bananową...
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #267084 przez slowiczek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #267087 przez iwonaNAVI
Wszystkie maluszki i ich mamusie same slicznosci :)
Widze ze T znowu mieszaly - cale szczescie juz po swietach i wszystko wraca do normalnosci :)
Megi slowiczek trzymamy kciuki za Niunie :kiss:
Fanka moze po prostu nadmiar bodzcow -wiesz swieta nowe otoczenie ,nowi ludzie, wybicie z rytmu dla takiego malucha to szok. Moja Niunia tez byla bardzo marudna widac ze bylo jej za cieplo za glosno nie to lozeczko itp. a jak wracalismy do domu i kladlismy ja do swojego lozeczka to z radosci az krzyczala do swoich misiow. Poobserwuj malenstwo moze jutro wszystko minie i wroci do normy.
Katy ja podaje kaszke bananowa bobovity robie taka bardzo bardzo gesta bo jak rzadka to mala tez ulewa. Chcialam nauczyc ja ladnie jesc zanim zaczne podawac bardziej "farbujace" posilki no i musze powiedziec ze naprawde juz ladnie zajada :)
No i chcialam sie pochwalic ze Oliwka zrobila prezencik i w 2 dzien swiat nauczyla sie przewracac z brzuszka na plecki :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #267093 przez mgielka22
Hej dziewczyny

No Pati to mialas jazde tez bym wsciekla sie...

Fanka moja Lilka od prau dni jest nieznosna ciezko jej sie zasypia rzuca sie, wije ledwo poampersa jej moge zmienic bo na glowie staje w mostek i drze sie niemilosiernie a jak wypluje smoka to jest taki ryk jakby kolke miala, tez podejrzewam ze to skok ale juz mam go serdecznie dosc bo masakra doslownie nie wem jak pomoc temu dziecku, wiec sadze ze chyba masz to samo choc ja jeszcze podejrzewam ze zeby jej chyba ida jak tam sie mega slini i smoka ssa baardzo...

Dzieciaczki cudowne mega pamiatka takowe zdjecia :kiss:

Slowiczku masz racje ze tak to sie by okreslilo...

heh widze ze zas przeboje z T to jakis pogrom chyba w tym wzgledzie sie zrobil :P
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl