BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

13 lata 1 miesiąc temu #108200 przez pati-m
monika - wiedziałam gdzie jest Twój grzebień, wiedziałam, ale... zapomniałam :silly:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #108202 przez monika1984lodz
no wlasnie ja tez hehhe

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #108203 przez Pyśkaaaa
monia ja widziałam jak krasnoludki go niosly hihihi :D

dziewczyny z moim uchem coraz gorzej :( mam lekki katar ale zeby tak sie ucho zatkało (nie boli mnie) wyslalam brata do apteki moze cos przywiezie bo juz nie wiem co robic :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #108204 przez monika1984lodz
oj Pyśka <przytul>
a co do tych krasnali to jak je bedziesz znowu widziala to powiedz im zeby mi oddaly ten grzebien :P

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #108206 przez pati-m
Pyśkaaa a próbowałaś wody morskiej? Mi się ostatnio uszy zatkały tak, że ledwo słyszałam, co prawda od kataru, no i farmaceutka poleciła mi właśnie wodę morską w sprayu. Ja kupiłam Sterimar bo jest bez dodatków i można stosować w ciąży (bo to jest nawet dla niemowlaków). Ja sobie psiknęłam do nosa i tak dłużej przytrzymałam, to od razu się uszy odetkały. Koszt tego też nie jest aż taki wysoki bo ok. 18zł. Mi pomogło, może Tobie też ulży w bólu. A jeśli się to będzie przedłużać to wydaje mi się, że powinnaś iść do laryngologa, bo coś za długo to już u Ciebie trwa i jak sama mówisz ból się nasila.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #108207 przez Pyśkaaaa
sol mam ja ją se psikam do noska :) tylko ze mnie nie boli a jest zatkane :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #108240 przez pati-m
Padam z nóg :side: Właśnie ulokowałam się na kanapie z herbatką i odkryłam, że mam spuchnięte stopy! Kolejny objaw ciąży? Już w tym miesiącu? Ech... Ciężarówka się ze mnie robi :D
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #108333 przez ewelinaa
Gratuluję kolejnych tygodni i cieszę, się, że do mojej dziewczynki dołączają już inne :woohoo:
Ja w czwartek miałam usg, wszystko jest w jak najlepszym porządku no i drugi lekarz potwierdził, że to dziewczynka :lol: :lol:

Co do przygotowań świątecznych - ja na szczęście w tym roku mam luz - w niedzielę chrzciny, w poniedziałek imieniny teścia - nic nie muszę robić :silly: Tylko święconkę przygotowuję, bo zawsze mamy z mężem swój koszyczek i dzielimy się z innymi przy śniadaniu :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #108342 przez fanka
Dla wszystkich wrześnióweczek oraz Waszych rodzin: zdrowych, pogodnych, rodzinnych świąt w te ostatnie święta bez naszych łobuzów :-) z całego serca życzę wraz z moją rodzinką :-)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #108359 przez mYSZA
Również ślę do Was zapracowanych życzenia;) i lecę myć stół;)





Janek z nami!
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #108361 przez bewipo
Dziewczyny ode mnie także Wesołych Świąt, smacznego jajeczka, zdrówka, radości :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #108393 przez Edyta1986
ja rowniez zycze Wam zdrowych i wesolych Świat :):):)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #108421 przez Pyśkaaaa
hej dziewczynki :)
ja tylko wpadłam zeby zyczyc cieplych i spokojnych swiat dla wszystkich mamus wrzesniowych kruszek w brzuszkach i ich rodzin :*
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #108522 przez kasia79
Kochane, z okazji świąt wielkanocnych zdrowia,dla was i waszych rodzin :) także dla jeszcze nie narodzonych kruszynek :kiss: i oczywiście mokrego Dyngusa :laugh:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #108523 przez kasia79
I oczywiście Dziękuję za życzenia :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl