BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #108580 przez Agusia83
Czesc dziewczynki, swieta, swieta i po swietach :silly: Ale to wszystko szybko minelo.
Super, bo raz u mamy, pozniej u mamusi :lol: A dzidzius to codziennie szaleje i wiele razy juz :lol: Teraz to jeszcze lekkie kopniaczki, ale jak beda porzadne to chyba stwierdze, ze to jakis bokser...hahaha
Mam tylko jedno zmartwienie :( pomarudze Wam troszke. Od 3 dni boli mnie ramie, a dzis w nocy to juz caly bark i nie moglam na prawej stronie spac, bo nie dosc, ze bolalo to jeszcze nie moglam oddychac. Maz mowi, ze pewnie mnie zawialo i mam stan zapalny, ale najgorsze jest to, ze nie moge zadnych masci zastosowac :( W aptece nic mi nie chcieli sprzedac, wszystko musi byc skonsultowane z lekarzem.
Dzis mnie troszke tesciowa wymasowala, ale na wieczor maz zrobi goracy kompres, mam nadzieje, ze to pomoze. Bo uwierzcie mi, ze to bardzo boli.
Koniec juz moich zazalen....
Ciesze sie, ze dzidzia daje znac o sobie i juz tylko 4 dni nam zostalo do usg...a za kilka godzin jak sie obudze to bede mowic, ze 3 dni :lol:
A w sobote jak scisnelam piers, a raczej sutek, to wyplynela z niego przezroczysta kropla...to chyba poczatek siary :lol:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #108594 przez bewipo
Agusia opatul sobie to ramię i wygrzej może pomoże.
Ja niestety oprócz bólu gardła to jeszcze kaszel mam okropny, jutro do lekarza idę.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #108616 przez Agusia83
Bewipo, niestety nic nie pomaga. Jest godzina 4:30 a ja nie spie od 4. Maz 3 razy robil mi bardzo gorace kompresy i naprawde bylo lepiej, moglam zasnac na 2h, a pozniej siusiu mnie budzilo. Teraz nie dam rady sie polozyc bez bolu, bo do tego nie moge normalnie oddychac. Chyba czeka mnie wizyta u lekarza. Ale znajac zycie internista nic nie poradzi i da skierowanie do ortopedy, a ja chyba w przychodni nie mam tego lekarza, istna masakra. Naprawde jest coraz gorzej, boje sie by to na maluszku sie nie odbilo :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #108770 przez gosia2324
Witam wszystkie wrześniwe Mamusie :)
Moge do Was dołączyć ?
Mam 20 miesiecznego Synka i jestem w 20 tyg ciazy :)
Najprawdopodobniej czekamy na córeczke :)
Jutro mam wizyte wiec mam nadzieje,ze znow sie potwierdzi.

Pozdrawiam Gosia :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #108773 przez gosia2324
Witam wszystkie wrezsśnioe Mamusie :)
Moge do Was dołączyć ?
Mam 20 miesiecznego Synka i jestem w 20 tyg ciazy :)
Najprawdopodobniej czekamy na córeczke :)
Jutro mam wizyte wiec mam nadzieje,ze znow sie potwierdzi.

Pozdrawiam Gosia :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #108775 przez pati-m
Witamy Gosiu i zapraszamy w nasze progi :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #108778 przez gosia2324
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #108800 przez katy25
czesc dziewczynki:)
czesc Gosia, witamy!

nie było mnie trochę, ale wyobraźcie sobie, że miałam zapalenie oskrzeli z tego mojego kaszlu i bólu gardła - zaraziłam męża i konałam... na święta było już niby ok ale jakoś i tak zaganiana byłam jak to przed świętami. DObrze, że Ineski nie zaraziłam.

Jak Wam upłynęły?
Miałyśmy piękną pogodę:)

Byłam w pt przed świętami u mojej lekarz - ona też w ciąży i do końca maja tylko będzie. Trochę mnie to zmartwiło, ale... nie mam wielkiego wyboru i będę przyjmowana przez kogoś, kto będzie na jej zastępstwie.

Z dzidzia wszystko ok, nie miałam usg więc nie mogę potwierdzić:)
Ale ide na 3d 11 maja więc wtedy bede już na pewno wiedzieć:) Mam na plusie 4 kg. Wyniki dobre więc jest ok... mój maluch daje o sobie znać ale rzadko i jeszcze nie mocno. Mówiłam jej o tym, ale ona mnie uspokoiła, że na to nie ma reguły. Że równie dobrze moge czuć ruchy po 20 tyg. Opowiadała o swojej koleżance która jest w 3 ciąży i w 25 tyg. i ruchy dziecka sa ale bardzo rzadko bo maluch leniwy... no tak - niby mnie to pocieszyło ale...
Wczoraj dawał o sobie znać:)

ok - wracam do swojej magisterki:)
miłego popołudnia!
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #108803 przez gosia2324
Dziewczyny od kiedy czułyście ruchy Waszych maluchów ?
Ja w pierwszej ciazy czylam malego dopiero w 21 tyg, teraz lekarz mowil ze w drugiej ciązy czuje sie ruchy miesiac wczesniej ...hmmm ja juz mam prawie 20 tydz i cos slabo z tymi kopniakami ... moze dzidzia jest drobna, albo leniwa ... :) [file/]
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #108814 przez Marta M
Witam poświatecznie :)

To dosc wczesnie klatlina mialas ta siare, ale z tego co kojarze moja mama opowiadala ze podobnie w piatym miesiacu sie juz u niej pojawila ;) NNapisz mi prosze jeszcze na kiedy masz termin porodu to dodam na pierwsza strone Twoj suwaczek ;)

Monika piekna coreczka :)

Zrobilam lekkie podsumowanie i mamy tak:

DZIEWCZYNKI:
1. Marta M: MAJA IZABELA,
2. ewelinaa: KINGA,
3. monika1984lodz,
4. bewipo,
5. martysia0110,

CHŁOPCY:
1. mYSZA: JAN ANDRZEJ,
2. pati-m: KACPER,
3. Pyska: FRANEK,
4. fanka: DAWID,
5. smerfetka,
6. beti,
7. Mała (?),
8. Edyta1986 (?),
9. katy25 (?)

Jesli kogos pominelam upominac sie!!!! Pytajniki oznaczaja, ze plec jeszcze nie potwierdzona.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #108819 przez Marta M
Witaj gosiu, ja poczulam lekkie kopniecie juz w 16 tygodniu, mimo ze to moja pierwsza ciaza, potem byla przerwa tygodniowa, potem znow kilka dni przerwy i tak regularne ruchy czuje od jakos 18 tygodnia, ale nie ma na to reguly...u mnie to lekarze w szoku ze kopniaki mozna wyczuc reka...czuje jak sie przeciaga, rozpycha, kopie..;)

Napisz jeszcze termin porodu i ostatniej miesiaczki to uzupelnie pierwsza strone ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #108822 przez bewipo
Jak na razie chłopcy górą :)

Agusia daj znać czy byłaś u lekarza i co tam ci poradzili, czy cos w ogóle.

Ja byłam u lekarza i zapalenie dróg oddechowych, dobrze, że poszłam, bo ty katy ładnie mialas z zapaleniem oskrzeli. Cos nam chorowity czas nastał.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #108824 przez Agusia83
Marta, mnie pominelas :silly: ...ponoc chlopczyk, ale potwierdzenie bedzie juz w piatek :lol:

Nie bylam u lekarza, po prostu siedze w domku. Rano meczylam sie od 4 do 6:20...az w koncu udalo mi sie znalezc w miare wygodna pozycje do spania....niedawno zrobilam sobie kolejny goracy oklad....to faktycznie pomaga...i chodze po domku w grubym, welnianym swetrze meza by bark byl caly czas cieplutki...wygladam jak lajza, ale jakos wytrzymam :silly:
A jak maz przyjdzie z pracy, to dowiem sie czy udalo mu sie czegos dowiedziec od lekarza lub czy moze zalatwil mi usg tego barku....
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #108825 przez mYSZA
WIECIE CO? noszę w brzuchu tatusiowego sprzymierzeńca!

przed świętami nakrzyczałam na męża za jaką pierdołę i dostałam dwa mocne kopniaczki od Janka, sytuacja powtórzyła się dwa dni później! Będzie męska solidarność!





Janek z nami!
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #108826 przez kasia79
Marta zapomniałaś o mnie :)
Synek będzie miał na imię: Szymon Piotr.
Pozdrawiam
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl