BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #109418 przez klatina
Agusia o tym twardniejącym brzuchu powiedz lekarzowi, koleżanka tak miała i jej kazał magnez zażywać. Tylko ona miała dłuższy czas taki twardy - nie w formie skurczów. Ale czytam, że tu inne dziewczyny też tak miały więc bym się nie martwiła :) To co się w naszych organizmach teraz dzieje, to naprawdę aż dziw że codziennie nie latamy do lekarza :silly:
Ja na wszelki wypadek mówię na wizytach o wszystkich niepokojących mnie rzeczach mojej lekarce, nawet jak się domyślam że to jest OK. W końcu po coś są Ci nasi lekarze :laugh:


Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #109422 przez gosia2324
Czesc Dziewczyny !!!!

Ja dzis mam wizyte u lekarza i juz widze jak mnie ochrzani za wage :P
Zeszlym razem przez 4 tyg nie przytylam nic ... za to teraz pewnie niezle nadrobilam :( Wszystko idzie mi w brzuch.
Jak szlam z Synkiem do porodu to mialam 113cm w pasie, masakra ledwo sie ruszalam,
mam nadz ze teraz tak zle nie bedzie :) :) :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #109430 przez gosia2324
Dzeczyny jak dzis potwierdzimy Coreke to wyprzedaje wszystko po Synku, Dla chetnych moge poprzesylac fotki ciuszkow na maila,pozdrawiam :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #109436 przez bewipo
gosia chcesz całą wyprawkę od nowa kupować? Ja mam dla mojej małej rzeczy po dwóch chłopcach odziedziczone ;) Co prawda dużo ich nie mam i sporo jeszcze trzeba dokupić i tak.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #109437 przez gosia2324
bewipo cala to nie, ale Synkowi kupowalismy rzeczy typowo chlopiece z traktorami, samolotami itd, mam bardzo duzo ubranek, niektore zalozyl moze 3-4 razy...
teraz pomalu kupuje dla malej, choc powiem szczerze ze ten roz wszedzie troche mnie przytlacza :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #109444 przez klatina
Gosia, jak u mnie będzie chłopak to się piszę :) na ciuszki.
Choć nie może być inaczej ;) bo mój mąż twierdzi, że on robił chłopaka i kropka hehehe


Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #109453 przez Pyśkaaaa
wiecie co do ciuszkow to ja sie chyba chwilowo wstrzymuje dowiedzialam sie ze my wszystko dostaniemy... poczawszy od wozka ktory mi sie mega podoba po ubranka a lozeczko moi rodzice obiecali wiec ciesze sie ze te drozsze rzeczy nam odejda :D i pare groszy w kieszeni zostanie :D
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #109467 przez kasia79
Ja znowu mam jakiegoś stracha :huh: na 16 idę do lekarza. Jak wrócę to napiszę co u niego słychać ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #109475 przez bewipo
gosia traktorki i samolociki to rzeczywiście lepiej odsprzedać ;)
Pyśka no to fajnie, że dostaniecie wszystko. Zawsze kaska zaoszczędzona :)
kasia trzymam kciuki :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #109478 przez gosia2324
Kasia ja tez mam dzis stracha ...
Mam wizyte na 17.00, martwi mnie to ze dzidzia malo sie rusza.
Wyniki wlasnie odebralam,sa dobre.
Odezwe sie wieczorem.
Pyska co to za wozek wybralas ? :)
Ja dla Synka mialam x-landrea xa, super wygodny ale troche za ciezki i go sprzedalismy
teraz poluje na jakas gondolke.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #109483 przez gosia2324
Dziewczyny podajcie mi linka, gdzie sa na 1 srt nasze suwaczki...
albo jestem slepa, albo nie wiem co :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #109505 przez Agusia83
Gosia, jesli chcesz zobaczyc wszystkie nasze suwaczki to sa na 1 stronie wresniowek, ale wydaje mi sie, ze Ty swojego co wypowiedz wklejasz tma gdzie piszemy post, a chodzi Ci o to by zawsze sie juz pokazywal pod postem?
Ten link, ktory ciagle wpisujesz, musisz go umiescic w "Twoj profil" a pozniej w podpisie...na dole bedzie ramka, gdzie trzeba wkleic link i dzieki temu pokazywac sie bedzie zawsze po wyslaniu Twojego postu.

I super, ze macie dzis wizyty i, ze zobaczycie maluchy. Ja sie nie moge piatku doczekac. A dzidzia chyba mi sie przekrecila, bo ostatnio ciagle ja czulam jak kopie a dzis rano 2 razy i jak dotad nic...wiec tlumacze sobie, ze maluch odwrocil pupe i kopie mnie po kregolsupie...
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #109509 przez katy25
czesc dziewczynki
nie stresujcie sie tak tymi wizytami:):) bedzie ok.
Gosia moj bąbel też mało sie rusza, ale rusza sie... dzis mnie kopał pewnie miał dosyć lektury o Putinie:) he he

Ja wczoraj byłam w smyku z ciekawosci i moj wozek kosztuje tam 1999zł bez fotelika!!! poszaleli totalnie :ohmy: na dodatek pytam gościa czy sprzedaja spacerowka plus fotelik a on, że nie... phi nie to nie. Na pewno smyk to ostatni sklep, gdzie kupiłabym cokolwiek bo drogo jak cholera!

Ja nosidełko planuje kupić jakoś w lipcu. Koło domu mam sklep, w którym sa dobre ceny, ale wózek sam w sobie to przez internet bo jest ok 200zl tańszy. Oglądałam juz sporo tych wózków i jak narazie na pewno decyduje sie na graco symbio tylko bez gondoli jak juz pisalam bo dla mnie to zbedny wydatek. Nie korzystałam z niej za pierwszym razem i tym razem również nie chce:):) a wozeczek z nosidelkiem 1530 zł bedzie mnie kosztował. Wózek - piórko.
allegro.pl/leo-wozek-symbio-graco-gon-fo...-9x-i1580181585.html

lece sie szykowac bo na zakupki wychodze i po Ineskę:)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #109515 przez gosia2324
Katy ja korzystalam troche z gondoli, ale maly szybko z niej wyrosl.
Teraz przydal by sie jakis lekki wozek np z Chicco, ale na zime on nie zda egzaminu, bo ma male kolka i po sniegu nie pojedzie.
Zobaczymy, jeszcze jest troche czasu :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #109522 przez slowiczek
katy ja też chce ten właśnie wózek, bo z wyglądu jest super ale czytałam, że jest mały i niewygodny :/ widziałaś go może na żywo ?
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl