BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 11 miesiąc temu #135036 przez pati-m
Agusia - 5 godzinek w pracy, czyli tak jak ja :) Na długo maluszków nie zostawimy :) Na szczęście :) Chociaż jak patrzę na koleżankę to i tak po tych 5h gna szybko do domku bo tęskni za synkiem :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135045 przez Agusia83
Pati moje kolezanki w pracy tak samo mialy, jak dzidzie byly co dopiero odstawiane od cyca :silly: ...na szczescie do pracy mam niedaleko i nie bede musiala spedzac duzo czasu w drodze do i ze szpitala :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135049 przez slowiczek
ja mam umowę do końca lutego + urlop zaległy....chciałabym w miarę szybko wrócić do pracy ale z drugiej strony chyba chcielibyśmy zadziałać szybciutko z drugim dzieciaczkiem :D mój cały czas się mnie pyta ile trzeba odczekać po porodzie żeby starać się o następne, szalony :p
poza tym mnie nikt nie pomoże w opiece nad maluszkiem bo obie babcie mieszkają 200 km ode mnie, a iść do pracy i przeznaczać niemalże całą pensję na opiekunkę to średni pomysł, no ale zobaczymy jak się życie ułoży :)

zapomniałam tu wcześniej napisać do dziewczynek które miały dziś wizyty, że cieszę się, że wszystko ok :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135053 przez basia89
ok ja się odklejam od komputerka, bo cały prawie dzień przy nim przesiedziałam :) przez ten projekt, ale juz zrobiony i wysłany. ale ja już padam na twarz. więc spać trzeba iść :)

więc miłych snów :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
do jutra :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135055 przez Agusia83
A ja mam umowe do konca grudnia, mam jednak nadzieje, ze zostanie przedluzona....ale wiecie, ze roznie moze sie zdarzyc. Tym bardziej, ze ostatnimi czasy jak komus konczy sie umowa i musieliby juz dac na stale, to wiecie co robia? Zwalniaja czlowieka na miesiac a pozniej przyjmuja spowrotem....Rece mi opadly jak sie dowiedzialam....mam nadzieje, ze mnie sie to nie przydazy...
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135063 przez pati-m
Ja mam umowę na stałe, więc niby powinnam być spokojna. Do końca sierpnia 2012 na pewno pracuję, ale nie mam gwarancji, że potem nie będzie tzw. redukcji etatów. No, ale nie ma co się zamartwiać na zapas :) Na razie lenimy się w domku i patrzymy jak brzuszki rosną, a potem szczęśliwy okres macierzyńskiego. I na pewno później każda po kolei zacznie narzekać, że trzeba wracać do pracy, a maluszka szkoda zostawić :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135083 przez bewipo
gosia właśnie strasznie mi szkoda tego czasu co piszesz, bo i karmienie trzeba będzie szybciej skończyć i właśnie te wszystkie piękne chwile uciekną... Może się jeszcze wszystko tak ułoży, że będę mogła na wychowawczym być. Żeby chociaż jakąkolwiek kaskę dawali to jeszcze, ale nasze "prorodzinne" państwo ma wszystko w nosie.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135131 przez pati-m
Ja zmykam dziewczynki :) Życzę spokojnej nocki i od razu miłego jutrzejszego dzionka, bo od rana śmigam do koleżanki pomóc jej w przygotowaniach urodzinowej imprezy. No a wieczorkiem świętujemy, więc skrobnę coś dopiero w niedzielę.

Buziaki!!! :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135196 przez Marta M
Witam, przepraszam ze troszke zaniedbalam wpisy, ale jestem u rodzicow i wywiazal sie problem z malzenstwem mojej cioci i staramy sie z mama spedzac z nia kazda wolna chwile..

Jesli chodzi o telefony i jesli jeszcze tego nie zrobilyscie to oczywiscie ze mozecie napisac do mnie, a jak bede miec wszystkie to wysle do kazdej z Was, zebysmy wszystkie mialy ze soba kontakt wrazie czego ;)

Nic to, ja mykam. Basi juz nie musze opieprzac bo dobra robote odwalilyscie i ja naprostowalyscie ;) Dobrej nocki kochane :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135326 przez Agusia83
Dzien dobry brzuszki :laugh: Jak sie miewacie? Ja odpukac, ale mam energie :laugh: a troszke pracy przede mna dzis...Na szczescie pogoda w miare...oby tylko nie padalo jak pojde na zakupy.
Dziewczyny, to piszemy nr telefonow do Marty! :ohmy:

Zycze wszystkim milego dnia...

P.S. rozpoczynam dzis 7 miesiac :woohoo: ostatni trymestr przede mna...wow.... :cheer:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135384 przez monika1984lodz
dzien dobry :)

ale sie dzisiaj wyspalam :) wkoncu nie bylo duszno :)

Agusia witamy w trzecim trymestrze :)

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135388 przez mYSZA
hejo!

ale się wczoraj napisałyście- naprawdę. Basiu ja Cie rozumiem, ale wiem, ze nie można się załamywać- głowa do góry!;)





Janek z nami!
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135390 przez slowiczek
ja się cieszę z brzydkiej pogody :D
ale niestety, żeby nie było zbyt pięknie to jestem w czarnej dupie za przeproszeniem bo cały czas wydawąło mi się, że mam najbliższy egzamin w niedzielę a okazało się, że jutro rano i to zaburza mój porządek nauki, jestem dzień w plecy mam dziś mnóstwo do zrobienia :(

no a teraz biegnę do sklepu bo śniły mi się płątki, więc muszę zjeść je na śniadanie :D

Agusia, gratuluję 7 miesiąca :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135395 przez mYSZA
ach no właśnie- gratuluję 7 miesiaca;P ja postanowiłam 7 miesiąc liczyć od 26 tygodnia- tak jest pośrodku wszystkich info które na ten temat znalazłam;) czyli też ejstem juz w siódmym;)

wiecie co- tak sobie myślę, że to, że mamy nasze Maluszki tak blisko to ejst jakieś takie MAGICZNE, że je tak dokładnie czujemy, wiemy co robia, na co maja ochotę itp;))





Janek z nami!
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135411 przez bewipo
Agusia i Mysza gratuluję 7, ja dołączam jutro :)
Slowiczek trzymam kciuki za egzamin, dasz radę :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl