BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 11 miesiąc temu #135434 przez Pyśkaaaa
dziewuszki gratuluje 7 miesiaca u mnie jeszcze 2 tyg
slowiczku łaczę się w bólu ja jutro mam dwa... i też nic nie ogarniam :(

a co do pracy to i ja nie mam gdzie wracać... i nie chce tam wracać... ale zobaczymy jak się życie ułoży

a ja sie nie wyspałam buuu...
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135465 przez Agusia83
Dziewczyny poszlam na zakupy i czulam sie kiepsko...jakos tak brzuch mi ciazyl, do tego maluszek znow skakal non stop po pecherzu....dobrze, ze szybko wrocilam do domu.Teraz czeka mnie sprzatanie, zmiana poscieli, pranie...no i gotowanie..mam nadzieje, ze wsio ogarne.
Mialam dzis straszny sen, w ktorym stracilam dzidzie :( wlasnie w 7 miesiacu...obudzilam sie zdenerwowana i bylam Bogu wdzieczna, ze bus na swoim miejscu a szkrab sie rusza...


Dziewczynki tez trzymam kciuki za Wasze egzaminy....wiem, ze dacie rade, chociaz malo czasu na nauke, ale jestescie zdolne i minimum 4 na pewno beda :woohoo: maluchy Was dopinguja :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135489 przez kasia79
Trzymam kciuki za egzaminiy.
Szkoda że wcześniej nie wpadłyśmy na pomysł z telefonami, nie musiałybyśmy się teraz martwić o Małą, ona nadal się nie odzywa :(
Ja miałam dzisiaj sen związany z maluszkiem, ale nic groznego, tylko że to był chłopak a takiej niespodzianki to bym nie chciała ;) a moja Amelka po wczorajszym podglądanku chyba obraziła się na mamusię bo cały czas śpi :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135515 przez monika1984lodz
Tez trzymam kciuki za egzaminy :) bedzie dobrze
Agusia teraz wszystkie mamy dziwne sny, a to wszystko przez natlok mysli i przez to , ze martwimy sie czy z anszymi babelkami wszystko w porzadku.

Dzisiaj skonczyl mi sie elevit wiec wzielam falvit i czuje sie jak na poczatku ciazy, tak mnie mdli przeokrutnie ehhh....

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135526 przez slowiczek
Agusia, mnie się już milion razy śniło, że byłam w szpitalu, że rodziłam, raz że urodziłam takiego mega wcześniaczka :p dziś śniło mi się, że Natalka była już dużą dziewczynką i chodziłam z nią na spacery a jednocześnie, że byłam z nią w ciąży....wiecie, jak głupie potrafią być sny :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #135573 przez gosia2324
Witam serdecznie :)
GRATULUJE ostatniego trymestru :) ja 27 tydz zaczynam w czwartek :)
To juz z górki. Musze pomyslec nad zakuoami do szpitala, podpaski, podkłady itd.

Moja Córeczka dzis bardzo spokojna, ja dalej leze, maz idzie dopiero do pracy w srode wie damy rade :)

Kurcze mam nadzieje ,ze u Małej wszystko z Kamilkiem i Dzidziusiem ok...

Katy, a Ty gdzie sie podziewasz ???
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135587 przez Pyśkaaaa
dziewczyny ale się dziś kiepsko czuje... boli mnie przy pachwinie... aż cięzko mi się ruszać..:( aj...to chyba nie mój dzień

no to prawda dziwne że Mała się nie odzywa...
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135605 przez kasia79
Przyszedł właśnie mój wózek, jestem nim zachwycona!!! piekny
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135610 przez Agusia83
A mnie juz nogi, wiecie gdzie wchodza... :silly: koncze sprzatac i zostanie obiad do zrobienia...

Kasia, to prosimy o foty...chwal sie :laugh: czekamy z niecierpliwoscia :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135611 przez kasia79
a gdzie się podział mój suwaczek?
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135619 przez gosia2324
mówiłam Ci Kasia , ze bedziesz zadowolona :)
To teraz tylko czekac na 1 spacer z Amelką :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135671 przez mYSZA
wiecie co- też zaczynam się martwić o Małą... a czy to nie ona mówiła, że jedzie na jakiś urlopik i nie wie jak z netem będzie?

Kasia- gdzie wózek?

Pyśka- nie ruszaj się, lepiej przeczekać!

ja wczoraj jak byłam u teściów na badaniach to nawet do fryziera i kosmetyczki się wybrałam- wiecie taniej i nie ma kolejek. Więc mam krótkie włoski i zaczynam wyglądać jak człowiek;P po drodze przyrysowałam teściowi auto;/ - ja w ogóle nie lubię prowadzic ostatnio- wolę jak mnie ktoś zawiezie- mam jakieś zaniki koncentracji!





Janek z nami!
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #135691 przez Agusia83
Moze faktycznie Mala pojechala na jakies wakacje...hmmm, ale nie dam reki sobie uciac...trzeba chyba przewertowac z 50stron wstecz....

Ja nie posiadam prawa jazdy, ale Mysza, nie dziwie sie, ze wolisz byc teraz wożona niz byc kierowca...Faktycznie nasza koncentracja momentami wola o pomste do nieba :silly: , ale jesli ktos sie czuje na silach i wie, ze jest dobrym kierowca, to czemu nie? :lol:

Pyskaa, siedz w domku i nigdzie nie wychodz...zrelaksuj sie.

Kasia gdzie foty wozka?

Poza tym jestem z siebie dumna bo zrobilam mnostwo rzeczy...zostalo tylko oskrobac ziemniaczki...a to te miniaturki wiec chwile mi to zajmie :silly: jednak kregoslu i nogi juz wymiekly...
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135695 przez Pyśkaaaa
powiem wam że przez ostanie dni byłam taka pełna energii a dziś jestem dętka... a prawka tez nie mam ale Mysza nie wzięłabym auta od teścia hehe
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135700 przez magdamagda1988
Witajcie drogie mamy :) z gory gratuluje wsztstkim zdrowych maluszkow :)

Troche mnie nie bylo ale przygotowania do slubu ruszyla co prawda to dopiero za 2 miesiace ale mamy sprawy papierkowe do zalatwienia... tak to jest ze slubem za granca...

Bylam 27 maja na usg wszystko w najlepszym porzadeczku maly zdrowy, wczoraj tez bylam na wizycie u lekarza prowadzacego znow mi zrobil usg tym razem plecow dzidka bo ostsnio byl odwrocony.. No i glowka nadal do gory.

Jestel ciekawa czy Agusia juz wie co nosi pod serduszkiem bo ostanio jeszcze nie wiedzila

wkleje fotke z usg jesli mi sie uda :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl