BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 11 miesiąc temu #135706 przez magdamagda1988
moze teraz
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135710 przez magdamagda1988
plik jest w pdf i nie wiem jak go zminic takze ostania proba
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135713 przez mYSZA
chyba się nie udało;/

wstałam o 8, a o 10 już musiałam się położyć bo zmęczona byłam i spałam 2h!!

no ja też brać nie chciała, ale jedyną osobą która mogła ze mną pojeździć na te badania i do fryzjera to była moja szwagierka która prawa jazdy nie posiada;/ teściu nie krzyczał- był trochę zły ale baaaaardzo starał się to ukryć;)

właśnie zjadłam kalarepkę i idę zmywać.





Janek z nami!
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135722 przez monika1984lodz
Pyska z ta pachwin to najlepiej polez i staraj sie jak najmniej sie ruszac.

magdamagda otworz to zdjecie w paint i tam jak wejdziesz w plik to zrob zapisz jako otworzy Ci sie okienki i tam mozesz wybrac jaki rodzaj pliku to ma byc :) najlepiej wybrac jpg.

Mysza autkiem sie nie przejmuj kazdemu moze sie zdazyc :) ja prawa jazdy tez nie mam i raczej miec nie bede bo myle gaz z hamulcem

tez mysle o fryzjerze ale jakos nie mam weny na zadna fryzure, a jak mam znowu wyjsc niezadowolona to mi sie odechciewa hihi

Dzisiaj na obiad robie kluski na parze z bita smietana i truskawkami :) bo dla mnie dzien bez truskawek jest dniem straconym :)

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #135732 przez katy25
hey dzIewczynki

alez sie za Wami stęskniłam!!

Wiecie? Totalnie zapomniałam, że rozwiązałam umowę z UPC z końcem maja i od czerwca koniec internetu. Jeszcze przez pierwszy tydzień miałam, ale od pon. dupa i nie ma... mieliśmy sie wyprowadzać z wynajmowanego z końcem maja ale przedłużylismy do końca czerwca i zostałam bez netu eh...

nie nadrobiłam wszystkiego, co pisałyście i pewnie będzie to trudne:)

Cieszę sie że z maluszkami wszystko ok,
ja mam glukoze po niedzieli i wizyte 20 czerwca. Sami codziennie daje o sobie znać chociaż jakoś kilka dni temu był bardzo spokojny i już zaczynałam sie denerwować...

Przyszedł mój wózek i zaraz Wam wstawię foty
też jestem bardzo zadowolona, wózeczek na prawde nie zniszczony i leciutki, nie wiedziałam jak sie go skłąda ale znalazłam na youtube;) Dzis Ines go prowadziła he he











Tak wygląda pojazd Samiego:):)
Oczywiście muszę go umyc po swojemu i wszystko uprać ale to już jakoś w sierpniu narazie stoi opakowany w garażu u rodziców jak będe zabierała wszytsko od nich to wóżek też zabiore i wtedy popiorę...
Nie żałuję że kupiłam używany, za 600zł mam na prawdę dobry wózeczek i nawet gondolę, której normalnie bym nie kupowała!
Widziałam na allegro naklejki z napisem "quinny" za jakieś 12zł może sobie je kupię bo na rączce sa pościerane troszkę i jest malutka dziurka na tej głównej ramie ale to mi na prawde nie przeszkadza. Najważniejsze że łatwo sie prowadzi:) i jest lekki
Kasia79 a jaki Ty wóżek kupiłaś?? pochwal sie!
ja dziś do wieczora jestem u rodziców i na pewno jeszcze sie odezwe
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #135735 przez Agusia83
W koncu sie ze wszystkim wyrobilam i czekam az ziemniaczki sie ugotuja a rybka usmazy :laugh:

Magda fajnie, ze sie odezwalas....2 miesiace do slubu to jest pryszcz...zobaczysz jak zleca...ostatnie przygotowania naprawde pochlaniaja mnostwo czasu...a stresu co nie miara...ale Ty lepiej dbaj o siebie i nie denerwuj sie, bo maluszek tego nie lubi :silly: ..
Niestety nie do konca wiemy, kogo goszcze u siebie w brzuchu...ale jestem swiecie przekonana, ze to chlopczyk...na 2 usg lekarze przypuszczali, ze to plec meska, ale jak naprawde bedzie to dowiemy sie na kolejnym badaniu lub dopiero po porodzie :silly:

Katy, wozek swietny, kolorki bardzo ladne, a i Ines ten transport niezle pasuje, stweruje jak wyszkolony kierowca :lol:

Sluchajcie, a moze bym zrobila fotke z tego filmiku z usg jak maluch rozklada nogi i moze wy ze mna podumacie czy to faktycznie chlopczyk??????Pomozecie? :silly:

wyslalam wczoraj chyba 5 maili do osrodkow gdzie wykonuja usg w ciazy z zapytaniem ile kosztuje w 3 trymestrze i wyobrazcie sobie, ze jeszcze nikt mi nie odpisal...ciekawe po co wystawiaja ikone..."zapytaj".... :angry: :angry: :angry:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #135736 przez Pyśkaaaa
Monia staram się nie ruszać ale aż mnie noga boli... może się nadwyrężyłam aj nie dobrze :( u mnie to samo dzien bez truskawek dniem straconym heheh
Katy bardzo fajny wózeczek i rzeczywiście nie jest zniszczony :) i super że sie odezwałaś :)
Mysza czaję nie martw się przejdzie mu :P

dziewczyny a wy będziecie miały swoje położne?
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135761 przez gosia2324
Agusia wklej ten filmik, moze cos pomoge :)

Pyska ja mialam poolozna przy porodzie Synka, i porod od pierwszego skurczu do konca trwal 3 godz :)
Teraz tez ta Pani bedzie za mna,
Lekarz tyle pomoze co nic, zleci kroplowke i zszyje krocze, a polozna to SKARB :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135764 przez Marta M
Agusia a Tobie chodzi o zwykle usg czy znow jakies specjalistyczne sie wykonuje w 3 trymestrze?? Moja za wizyte z badaniem i z usg bierze od 80 do 120zł..znaczy wczesniej brala 80, a dwie ostatnie placilam 120..

Katy, magdamagda pojawil sie ostatnio pomysl cobysmy sie wymienily numerami telefonow i pisaly wrazie gdyby ktoras sie dlugo nie pojawiala, przydadza sie glownie jak juz bedziemy w szpitalach coby dobre wiesci szybciej sie roznosily. Jak chcecie sie podzielic to napiszcie mi nr na priv, ja jak zbiore wszystkie to odesle do Was wszystkie zebrane numery ;)

Pyska ja slyszalam ze zeby miec swoja polozna to to troche kosztuje, zwlaszcza w duzych miastach...nawet 1500..buuuu...a w DDtvn mowili nawet o 15tys!!!! Moj maz bedzie moja polozna ;)Katy wozek sliczny, Ty juz wprawiona mama to powiedz jakiej wagi wozek nie powinien przekraczac??

Ja mam prawko, ale od miesiaca juz unikam jazdy samochodem..wlasnie czeka mnie za dwie godziny podroz autobusem z domu do Krk..
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135770 przez slowiczek
ja nie mam raczej zamiaru płacić za położną, jeszcze pomyślę, ale generalnie chyba liczę na to, że trafi mi się jakaś ogarnięta kobietka z dyżuru :d i tak za mnie nie urodzi...
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135775 przez monika1984lodz
Agusia dawaj to zdjecie :) moze uda nam sie cos wypatrzec :)

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135785 przez kasia79
Nie zrobię zdjęcia bo aparat mi się wyładował, chyba że jutro. Ale wygląda tak, to zdjęcie tego wózka z allegro
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #135800 przez Agusia83
Marta, chodzi mi juz o zwykle usg....genetyczne byly 2 i wydaje mi sie, ze wystarczy...

A tu Wam przedstawiam mojego dzidziolka...dodalam jeszcze 2 dodatkowe zdjecia, bo te co mialam wydrukowane, to maluch wyglada jak kosmita z innej planety :silly:

Boczek bez nog, to wystajace, to mi sie wydaje, ze wiecie co to???

a teraz cosik miedzy nozkami

a to dodatkowe 2 zdjecia, pierwsze nozki w calosci, a drugie buzi z profilu :laugh:
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135801 przez Pyśkaaaa
Agusia ja tam lekarzem nie jestem ale u mojego na filmie takie własnie jajuszka wytaja heheh :D
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135829 przez monika1984lodz
wedlug mnie to chlopak dla porownania dodam zdjecie cipulki mojej Nuny


www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl