BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #150119 przez Agusia83
Witam Was dziewczynki....ja nie wiem kto wymyslil taka pogode? Nie dosc, ze chlodno, to jeszcze mokro non stop...
Bylam dzis rano na badaniach, zostawilam 80zl :angry: :angry: :angry: alez ja lubie wydawac kase...i wyniki sobie odbiore jak bede szla do lekarki w srode...
O 5 rano obudzilam sie na siku i pozniej przez godzine nie moglam zasnac, bo maluch chyba stwierdzil, ze to czas na jakas balange, nie wiem czy hula hop krecil, czy moze jakis breakdance wyprawial, ale myslalam, ze zaraz wyskoczy mi z tego brzucha... :silly:
nastepna pobudka, to badania, a jak wrocilam bylo przed 10, siup z powrotem do lozka i obudzilam sie o 13:) :lol: piekna pora na drugie sniadanko...haha..

Dziewczynki, ja jestem za tym by wczesniej kupowac wsio dla maluszka...skad ja pozniej mam wizasc tyle pieniedzy na ubranka, wozek, lozeczko, pieluchy itd itd?Ciesze sie, ze moja mama ma takie samo zdanie....niestety tesciowa wrecz odwrotnie....na szczescie z nia nie mieszkam :woohoo: :woohoo:

jesli chodzi o zwierzaczki, to co prawda nie mamy...ale jak ja sie urodzilam to juz 2 latka byl piesek i moja mama nawet nie pomyslala by go oddac na czas niemowlectwa...wychowywalismy sie razem :lol:

Marta poki moze, to wybiera z mezem kolory farb, tapet, szafki.....ale pisala, ze juz jest jej ciezko....ale co tam, da rade :woohoo:
Ciekawa jestem czy Monia dzis wyjdzie ze szpitala?
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #150121 przez monika1984lodz
Agusia juz jestem :)

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #150123 przez pati-m
Monia - witaj spowrotem :lol: Całe szczęście, że Ty i Twoja Nuna czujecie się już dobrze :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #150125 przez Pyśkaaaa
Monia super że wszystko dobrze z wami :* jeszcze troche zaciskamy nóżki
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #150126 przez Agusia83
Monia, fajnie, ze jestes....drugi raz nas tak nie strasz....no mozesz...ale za 7,8tygodni...tylko wowczas wroc ze szpitala z coreczka :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #150129 przez pati-m
Dziewczynki muszę się pochwalić jakie kupiłam butki mojemu szkrabowi :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #150133 przez mYSZA
witaj Monia;) dobrze, że wszytsko ok;)

śliczne buziki pati!





Janek z nami!
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #150142 przez megi2501
Widzę dziewczęta, że tu ostra debata o doradzaniu przez rodziców. Ja też mam ten problem. Też ciągle słyszę, że się nic nie kupuje bo to pecha przynosi. Chodź wybaczam to mamie i nie jestem zła, bo Ona straciła 4-y ciąże. Wszystkie w 5-6 miesiącu. Więc martwi się bardzo tym bardziej, że ja mam zagrożoną ciąże. Ale będzie dobrze, bo musi być!

Monia SUUUPER, że jesteście!!!
Pati butki wystrzałowe :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #150156 przez Pyśkaaaa
Pati sliczne buciki :)
dziewczyny czy któraś z was zamawiała juz takie pierdołki jak szcoteczka do włosów obcinaczki itp itd i ma jakiegoś sprawdzonego sprzedawce? albo na te gatki poporodowe?
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #150167 przez mgielka22
mYSZA napisał:

a na co az tyle?>??


bo jak uzupelnialam zelazo kroplowka to za kazdym razem musieli wyciagac wenflon bo czyste zelazo rozwala zyly...
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #150170 przez mgielka22
Pyskaaa ja kupowalam wszystko w hurtowni obcinaczki do paznokci bardzo dobre sa z baby ono.

Witaj Monis;)
Pati buciki nieziemskie:D

ja nie slucham nikogo odnosnie pecha ze sie nei kupuje wyobrazcie sobie potem latanie z olbrzymim brzuchem po sklepach i kupowanei wsyztskiego na leb na szyje bo jakis debil wymyslil durny przesad!!! no chore by to bylo!!!

Ja na dniach kupuje wozek bo tylko on mi zostal reszte rzeczy mam, wlacznie z tymi do porodu takze sie nie martwie;) a jak cos to maz zawsze moze dowiesc:) dziewczyny nie wierzcie w przesady ma byc wam wygodnie i macie byc spokojne o wszystko a nei sluchac glupich porad starych ciotek, babc etc...
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #150172 przez bewipo
Dziewczyny ja po lekarzu. Wszystko ok. Maleństwo waży 1400 g.

Pisała do mnie Mała, jest odcięta od neta. Była też dziś na wizycie, nadal musi leżeć. Będzie miała córeczkę i maleństwo waży 1340 g.
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #150173 przez pati-m
Pyśkaaaa napisał:

Pati sliczne buciki :)
dziewczyny czy któraś z was zamawiała juz takie pierdołki jak szcoteczka do włosów obcinaczki itp itd i ma jakiegoś sprawdzonego sprzedawce? albo na te gatki poporodowe?



Ja zamawiałam Pyśka. Kupowałam szczoteczki, obcinaczki, podkłady dla siebie, wkładki i mnóstwo innych rzeczy. Wszystko od tego użytkownika allegro.pl/listing.php/user?us_id=11612773 Za 13zł masz przesyłkę kurierską, wszystko przychodzi ładnie zapakowane w paczce następnego dnia od wpłaty, więc uczciwie i szczerze polecam :)


bewipo - super, że wszystko dobrze z maluszkiem :) I przekaż Małej gratulacje :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #150179 przez mYSZA
biedna mgiełka;/





Janek z nami!
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #150184 przez Pyśkaaaa
super dziewczyny ładne nam maluchy rosną :*
dzieki Pati :*
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl