BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 10 miesiąc temu #149484 przez gosia2324
Dziewczyny w czwatrek o 20.00 na POLSAT CAFE film dokumentalny o szescioraczkach !!!!!
Warto obejrzec !!!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #149497 przez beti
Dzięki dziewczyny :)

Ja jestem jak w szale przez to, że mnie w nocy nie bolało i właśnie wyciągnęłam męża na zakupki bo mam tak dobry humor i tyyyyle werwy :)

My przed ślubem robiliśmy grawery na obrączkach....pare miesiecy temu wieszalismy też kłódkę miłości na moście...kurcze...mogliśmy to na rocznicę zostawic ;)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #149518 przez Paletka
hejka

ale pada....:( buuu co za pogoda....

Sliczne macie Mieszkanka....a brzus Slowiczek:)

Beti-fajna klodeczka...

Mysza-ty nigdy nie mialas wbijanego weflonu??! az dziwne....





3-Grudniowe Szczescie!!!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #149537 przez Agusia83
Witam Was brzuszkowe mamy :laugh: Nie moglam dzis wstac z lozka...obudzilam sie przed 11...a gnilam w nim do 12:30 :silly: maz zrobil sniadanko i dlatego nie musialam z niego wychodzic. Ale wyciagnal mnie z niego bol glowy....poszlam pod prysznic,umylam wlosy i juz sie lepiej czuje....wczoraj do polnocy byli znajomi, ale i tak poszlam spac kolo 1:30...wiecie, sprzatanie, mycie naczyn itd...jeszcze maz sie rozgadal :silly:

Mnie sie podobaja wszystkie wystroje mieszkan...odwalilyscie kawal swietnej roboty :lol: a pokoik dzieciecy, cudowny :woohoo:

Paletka, ja wiem co to wenflon, ale tez nigdy nie mialam go zakladanego...jesli ktos nie chorowal by trafic do szpitala i nie mial zadnych zabiegow to to nie mial stycznosci z tym sprzetem....

Ja tez sie zastanawiam co dac mezowi na rocznice slubu....najlepszym prezentem byla by dzidzia :lol: termin mam na 10.09...ale jesli sie pospieszy,to prosilabym na 4.09 :woohoo:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #149565 przez gosia2324
DZIEWCZYNY !!!!!
Pisała do mnie smsa MONIKA, pamiętacie jechała z mężem nad morze i nie dojechała,a w zasadzie to przy pakowaniu walizek złapały ja skurcze i trafiła do szpitala :(
Z Nuna wszystko ok, leży w szpitalu w Łodzi i czeka jeszcze na jakieś badania.
Pozdrowiłam ja od nas WSZYSTKICH, i kazałam pogłaskać brzuszek od Cioć :)

Mam nadzieje ze szybko do nas wróci !!!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #149588 przez katy25
Gosia co news... kurcze ciekawe co sie stało?? Trzymajmy kciuki, aby szybko wróciła do nas!
Pogoda beznadziejna nie ma nawet jak wyjść...

Ja juz po egzaminach, czekam jescze na 3 wyniki a tak to wszytsko zaliczone:) Boże jaka happy jestem, jeszcze niech tylko mi sie rozwiąże problem pieniążkowy w tym tygodniu i będe spokojna!

Gosia bardzo fajna kuchnia! Też w moim stylu:) Ja sie swoją pochwlę już za tydzień jak dobrze pójdzie...
Mój Sami też mi sie rozciaga w brzuchu, aż się sama do siebie śmieję...

Miłej niedzieli dziewczynki
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #149589 przez ewelinaa
MONICE - życzę dużo zdrówka i oby szybciutko do nas się odezwała, wierzę, że wszystko dobrze się skończy :kiss:

Słowiczku, Beti - śliczne mieszkanka, Gosiu - pokoik bardzo ładny

Miałam dziś ciężką noc - zasnęłam po 23, a obudziłam się ok. 3:30 i do 6:30 nie spałam :ohmy: Później co prawda zasnęłam i wstałam po 10, ale co to za spanie na raty :dry:
I taka jestem nie do życia dzisiaj, pogoda co prawda się poprawiła, nawet słoneczko wychodzi, ale nic nie chce się robić.

Przeglądam allegro i tak się zastanawiam, czy poduszka do karmienia się przydaje??
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #149592 przez gosia2324
Monika dostala skurczy przed wyjazdem, dobrze ze nie w drodze bo nie wiadomo do jakiego szpitala by trafila,
Pisała ze jest juz ok

Dziewczyny uważajmy na siebie !
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #149595 przez gosia2324
Katy czekam z niecierpliwością na zdjecia :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #149600 przez beti
Kurcze, to niedobrze...mam nadzieję, że wszystko będzie z Moniką ok...

Ja mam dzisiaj aktywny dzień bo mnie plecy nie bolą to od razu mi się chce wszystko robić i wszędzie być:)

Zamówiłam dziś na allegro rożek dla Fifiego o taki: allegro.pl/babylux-becik-rozek-z-kapturk...asy-i1676968424.html

No i odkryliśmy, kto u nas w domu w przyszłości będzie najbardziej zadowolony z pojawienia się Fifiego: :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #149603 przez martysia0110
Hej dziewczyny!!
Ostatni raz byłam tu pod koniec maja ale miałam dłuuugi urlop:) Najpierw byłam 2 tyg u przyjaciółki a potem 3tyg u rodzinki celowo bez neta:P ale za to jak wypoczęłam:)) cudownie było ale ile tutaj mnie ominęło :(
Jeszcze nie czytałam tych wszystkich stron ale może to nadrobie w najbliższym czasie :laugh:
Przywiozłam za to stosy prezentów ubranek, zabawek innych pierdół potem się wam pochwalę :) Mam nadzieję że u was wszystko ok u mnie dobrze brzusio rośnie :P :P
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #149604 przez katy25
beti jaki smieszny ten york, moja mama ma 2. Ines je z rana zawsze męczy:)

Czy poduszka do karmienia sie przydaje?
szczerze mówiąc nie wiem:) ja narazie nie kupuje, to zawsze można dokupić już w trakcie a wydaje mi sie to zbędnym gadżetem...

gosia masz racje trzeba na siebie uważać, ja tez czasami myślę że jak sie dobrze czuję to wszystko mi wolno, ale jednak w zaawansowanej ciąży jak i na samym początku trzeba uważać. O nieszczęście nie trudno!

Ja dziś bardzo mało spałam, wstałam o 6 i na uczelnie pojechałam aby zająć dobre miejsce na auli. Zdrzemnęlam sie po powrocie aż mama mnie obudziła na obiad. wogóle mi sie jeść nie chce ale jak usiąde to zjem... a na dodatek mam taki jakiś ten brzuch napięty tak jakby chciał sie jeszcze bardziej rozciagnąć a nie mógłby... przeszkadza mi to.
Dziś położę sie wcześnie, bo jutro też mam latania...

Chciałam Wam powiedzieć, że w Cerrfurze jest promocja na husteczki za 6 opakowań huggies 18zł. Ja mam już taki jeden zestaw i jutro chce podjechac po te, bo sie opłaca:)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #149606 przez Mała
Witam niedzielnie,

Mąż mi ostatnio lapka do pracy zabiera i dopiero po południu mogę Was poczytać.

Dziewczyny naprawdę uważajcie, bo my przeceniamy nasze możliwości, a potem może być o maluch za wcześnie z nami. Mam nadzieję, że z Moniką na strachu się skończ, trochę uspokoją macicę i wyjdą do domu.

U nas pogoda dzisiaj ładna, słoneczko świeci i całkiem ciepło. Chłopaki wyszli na spacer to mam chwilę ciszy, ale też bym z nimi chętnie wyszła :(
Jutro o 8:45 mam wizytę, ciekawe co za rewelacje na mnie jutro czekają. A o 8:00 glukoza.

Poduszka do karmienia moim zdaniem niepotrzebny wydatek.
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #149607 przez slowiczek
beti, śmiesznego masz psa :P

mam nadzieję, że z Monią i małą wszystko będzie ok...
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #149608 przez katy25
ja własnie sprawdziłam sobie wyniki i mam dwie 4 w tym jedna 4,5 z dzisiejszych egzaminów uffffff jeszcze dwa wyniki i koniec na reszte życia! Chociaż pamiętam że po urodzeniu Ines to mialam speeda na naukę, na jesieni na pewno chce sie zapisac na hiszpański. chodzilismy z mężem rok temu wspólnie na jeden semestr, ale on podstawy miał i za bardzo sie wybijał :angry: denerwowało mnie to, potem ja musiałam zacząć uczyc sie do egzaminów a on już nie chciał i przestałam, ale z jednym językiem to dziś krucho...
Mam jeszcze ambicje żeby drugi umiec. Na północy Maroka spokojnie dogadasz sie po hiszpańsku:)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl