BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 9 miesiąc temu #150199 przez pati-m
Dziewczyny, teraz ja mam pytanko dotyczące allegro. Czy któraś z Was kupowała właśnie na allegro jakieś koszule do szpitala i może polecić sprzedawcę, no i produkt dobry jakościowo? Bo chciałam zamówić, ale może Wy macie już jakieś sprawdzone?
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #150206 przez Marta M
Jeny dziewczyny jak ja sie za Wami stesknilam..tak jak Agusia pisala 5 dni spedzilam albo po sklepach albo na placu budowy, obiecalam tez ze wejde w sobote zeby zobaczyc co u Was, to wtedy rozlozylo mnie chorobsko i nie mialam na nic sily...ale czosnek, plukanie gardla sola i ssanie propolkow zrobily swoje ;) Juz lepiej sie czuje :)

Nadrabiam czytanie od rana i przeczytalam wszystko, ale wybaczcie ze nie przylacze sie do tych minionych dyskusji bo za duzo tego..

Dostalam numer tel od megi, jesli jeszcze ktoras chce a nie dala numeru napiszcie mi prosze zebym Wam nie zasmiecala tyle skrzynek. Mysza nie mam Twojego numeru a podobno dzielilas sie z kilkoma dziewczynami..I dlatego nie mam Cie na liscie i Ty pewnie tez nie masz wszystkich..

Sylwia ja sie wlasnie zastanawiam nad xlanderem xa...ostatnio jeszcze mi sie spodobal espiro vector pro ale to nowy wozek i nie ma o nim zadnej opini w necie..
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #150223 przez labetia
ZAPRASZAM!
PROSZĘ NIE SPAMOWAĆ!^^ MODERATOR

jak nie wchodzi link to Folder-"Sprzedam-Kupie"-Ciuszki dla Dziewczynki i Chlopca...

Jeśli lecieć - to do słońca.
Jeśli marzyć - to bez końca.
Gdy całować - to serdecznie.
A gdy kochać - to już wiecznie.


Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #150237 przez bewipo
Ogladałam X-landery, ale jak dla mnie za małą mają gondolkę. Cała zima przed nami, więc chciałabym maleństwo przewozić w gondolce, a dopiero na wiosnę dać do spacerówki.
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #150246 przez SYLWIA
Jestem już po wizycie. Wszystko dobrze. Mały waży 1145 :) więc rośnie.
Zresztą ja też :)

Wracając poszłam zamówić tego x-landera XA ma być za ok 2 tygodnie :)

Moja szwagierka urodziła w grudniu i bardzo długo woziła swoje dziecko w gondoli.
Szczerze mówiąc miałam kupić Musty Transporter. Byłam w piątek w sklepie z wózkami i pan, który sprzedaje wózki powiedział, żebym spróbowała podjechać na krawężnik, ale jedną ręka. X-landera bez problemu podniosłam natomiast Musty nie dałam rady. Za ciężki.
To mnie przekonało. A cała zima i śniegi przede mną :)na brak krawężników też nie mogę narzekać. :P
A kolorystyka w tym roku jest śliczna :)

Koszulę nocna do szpitala kupiłam u tego sprzedawcy jest ok
moda.allegro.pl/koszulka-nocna-ciazowa-o...-xl-i1668604045.html



[url=http://www.su
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #150254 przez monika1984lodz
Dziewczynki dziewczynki u mnie pakiowanie pena para, znaczy ja leze i mowie co ma byc spakowane a M pakuje :) jedziemy dzisiaj w nocy.Najprawdopodobniej nie bede miala dostepu do neta, wiec juz teraz sie z Wami zegnamna tych kilka dni.
Wielgasny buziaczek dla WAs dziewczynki

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #150261 przez pati-m
Sylwia - super, że z maluszkiem wszystko dobrze :) Dziękuję za linka :kiss:

Monia - udanej i spokojnej podróży i relaksującego wypoczynku. Dbaj o siebie i wracaj do nas cała, zdrowa i zdowolona :)
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #150266 przez mgielka22
To zycze udanych wakacji i duzo wypoczywaj:*
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #150268 przez bewipo
Monika odpoczywaj dużo na tych wakacjach i uważaj na siebie :)
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #150285 przez Mała
Witam. Jednak fachowcy dali radę i już mam okno na świat :lol:

Monika cieszę się, że już ok z Wami.

Dziewczyny maluchy rosną. Ja ostatnio się martwiłam, że mój maluch za mały a dziś 1340 g, więc chyba ok. Lekarz mnie chciał do szpitala wysłać, ale przekonałam go że w domu będę leżeć, a jakby co to 500 m mam szpital. Szyjka ok 2 cm, nie skróciła się od ostatniej wizyty, ale za to zrobiła się bardziej miękka. Mam kategorycznie jeszcze 8 tygodni wytrzymać. Krzywa mi wyszła też nie fajna, po godzinie 152. Także dietka i w przyszłym tygodniu obciążenie 75 g glukozy. Jednak będzie Aleksandra :laugh: Ułożona główkowo.
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #150292 przez beti
Monika, witamy spowrotem, dobrze, że już wszystko ok :) Odpoczywaj i dbaj o siebie :)

Ja też mam te koszulki :)
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #150296 przez gosia2324
Mala, kurcze to uwazaj na siebie !!!!

Dziewczyny gratuluje szczesliwych wizyt i zdrowo rosnacych maluszkow :)
Marta i Mala nie znikajcie na tak dlugo ;)

Monika Uwazaj na siebie ... Martwie sie, moze lepiej zostancie ...

A co do koszuli to ja polecam te allegro.pl/tanio-super-wzory-koszule-do-...u-s-i1670841656.html , nie kupujcie tych z rozcieciami na piersiach, bo piersi same przez nie wychodza :P
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #150310 przez pati-m
Gosia - możesz proszę wkleić jeszcze raz ten link? Bo coś nie działa, jak próbuję wejść.
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #150316 przez Pyśkaaaa
Mała leż Kochana :* chociaż nam łatwo powiedziec pewnie przy Kamilu to nie takie proste...
Monika ależ Ci fajnie :) aby wam pogoda nad tym morzem dopasowała i miłego
odpoczynku :)
Sylwia cieszę się bradzo że dzidzia zdrowa :)
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #150324 przez Agusia83
Dziewczynki.....nic tylko sie cieszyc, ze Wasze maluszki rosna jak na drozdzach, ze z Wami wszystko dobrze:)

Mala, lez i odpoczywaj...dzidzia pieknie rosnie:)a szyjka musi jeszcze troszke wytrzymac.

Bewipo, ale masz juz duzego dzidka :silly:

Sylwia...u Ciebie tez dorodny maluszek :laugh:

Monia, uwazaj na siebie....pamietaj by sie nie przemeczac...

Ktoras podala linka do tych rodzyneczek...sa swietni, od nich kupilam rogala i jakies ciuszki...wszystko super...i chyba kupie jeszcze u nich pieluchy, wklady poporodowe, zastanawiam sie nad tymi majtkami wielorazowymi..no i smoczek (tak na wszelki wypadek) posciel do wozeczka...aaaa i mam pytanko...bo pisalyscie, ze nivea jest dobra firma...tylko co kupic? znalazlam tam zel do mycia ciala i wlosow....to wystarczy? czy osobno cos do wloskow i cos do cialka?...i jeszcze co kupic do smarowania dzidziusia?

nie wiem jaka mam kupic koszule... :( wsio mam duze, cyce urosly i boje sie, ze zakupie a po porodzie jak nasapi nawal mleka to mi cycuszki beda wystawiac...

A najlepiej, to mam prosbe....
podajcie mi jeszcze raz liste kosmetykow dla dzidka...moze byc z nivea baby....co trzeba miec na poczatek....dziekuje :laugh:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl